Dv.2 de novembre - 20 h | 8 € – Tarifa reduïda: 6 € - Tarifa infantil: 3€ | Companyia La Trócola Circ | Paranimf de la Universitat Jaume I
entradesTeatre:Pela i Pelu - Companyia Pela i Pelu
Dissabte 3 de novembre - 19h a la Sala Carles Pons, Vilafranca || Divendres 23 de novembre - 11h al Mercat municipal, La Vall d’Uixó
Dissabte 3 de novembre - 19h- 21 | Auditori i Palau de Congressos (Sala Magic Box). Castelló de la Plana
Teatre: Improvisa, tío!! - Improclan Producciones
Dissabte 3 de novembre - 22.30h | Teatre Municipal, Vinaròs
Teatre: La gallina dels ous d’or - Zum-zum Teatre
Diumenge 4 de novembre - 18h | Teatre Municipal, Vinaròs
| TEATRE | Instruccions per a no tenir por si ve la Pastora
Dt. 6 i Dc. 7 de novembre - 20 h | 8 € – Tarifa reduïda: 6 € | Paranimf de la Universitat Jaume I || Diumenge 18 de novembre - 19 h - Teatre Municipal de Betxí
entradesDansa: #detraca - Pepa Cases Dansa-teatre
Divendres 9 de novembre - 19h | Paranimf (terrassa), Universitat Jaume I
Dv 9 de novembre - 20 h | 10€ – Tarifa reduïda: 8 € | Dani Pannullo Dancetheatre Co. | Paranimf de la Universitat Jaume I
entradesTeatre: Descobrint l’illa del tresor - Màgic 6
Dissabte 10 de novembre - 18h | Casa de la Cultura, Almassora
Teatre: Al anochecer - Al Anochecer Producciones
Dissabte 10 de novembre - 20.30h | Auditori Municipal, Vila-real
Teatre: Mari, palante! - Teatreliana i Reyes Ruiz
Diumenge 11 de novembre - 19h - Sala Carles Pons, Vilafranca || Divendres 30 de novembre - 20h - Teatre els XIII, Vila-real
Dansa: «La Errancia (Un espejo contra el que mirarnos)»
El 15 de novembre a les 13 h i 18 h al vestíbul de la FCS
Dansa: Bésame 2.0 - A Tempo Dansa
Divendres 16 i 23 de novembre - 20h | Sala San Miguel de la Fundació Caixa Castelló
| TEATRE | Ahora todo es noche
Dv 16 de novembre - 20 h | 12 € | Companyia La Zaranda | Paranimf
entradesDansa: Què te danses? - Cocinando Danza i Companyia Improvisada
Diumenge 18 de novembre - 18h | CMC La Mercè, Borriana
Dansa: 37Guernika17 - Cía de Danza Fernando Hurtado / Factoría Echagaray
Diumenge 18 de novembre - 19h | Teatre del Raval, Castelló de la Plana
Dansa: Tuntu (El sentir)-Dance Theatre Auraco (Finlàndia)
Divendres 23 de novembre - 9.30 h - 11 h | Dissabte 24 de novembre - 17 h-18.30 h | Teatre Municipal de Benicàssim
Circ: ¿Dónde está Mercè? - Bandada, clown a capella
Dimarts 13 de novembre -19 h Centre Cultural Les Aules, Castelló de la Plana|| Divendres 23 de novembre- 22h Teatre Municipal Carmen Tur, La Vall d'Uixó
Teatre: Sabates noves - Teatre de l’Home Dibuixat
Dissabte 24 i diumenge 25 de novembre - 11h i 12.30h | Auditori Municipal , Vinaròs
Teatre: Kubik - Teatro Paraíso i Theatre de la Gumbarde
Dissabte 24 de novembre - 18h i 19h | Mucbe, Benicarló
Teatre: Sopa de pollastre amb ordi - Companyia Laperla29
Dissabte 24 de novembre - 20.30h | Teatre Principal, Castelló de la Plana
Teatre: Joc de xiquetes - Bullanga, Compañía Teatral
Dissabte 24 de novembre - 20h | Teatre Els XIII, Vila-real
Teatre: De cómicos, vicios y otros oficios - Xiconiu Teatre
Diumenge 25 de novembre - 17h | Espai cultural, Orpesa
Teatre: Amor Oscuro (sonetos) - Viridiana Centro de Producción Teatral
Diumenge 25 de novembre - 19h | Teatre Municipal Carmen Tur, La Vall d’Uixó
Dc 28 de novembre - 20 h | 8 € – Tarifa reduïda: 6 € | Companyia La Líquida Teatro | Paranimf de la Universitat Jaume I
entradesDv. 30 de novembre - 20 h | 10 € – Tarifa reduïda: 8 € | Agrupación Señor Serrano | Paranimf de la Universitat Jaume I
entradesTeatre: Ligeros de equipaje - Producciones Viridiana
Dissabte 1 de desembre - 19h | Teatre Municipal, Betxí
Teatre: Óscar, el niño dormido - El Espejo Negro
Diumenge 2 de desembre - 19h | Teatre Municipal, Benicàssim
Presentació: Associació Valenciana d’Escriptores i Escriptors Teatrals
Dilluns 12 de novembre - 19 h | Menador espai cultural
Curs: «El cos com a eina de comunicació escènica»
Dies 9, 10, 16, 17, 23 i 24 de novembre de 2018 | Aula de Teatre Carles Pons (JB2S12AA) FCJE