Relació de membres del SASC

02/11/2021 | SASC
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Albert Josep López Monfort
Coordinador SASC
Telèfon: 964 728873. Adreça electrònica: amonfort@uji.es

Antoni Valesa Monfort 
Gestor Projectes SASC
Telèfon: 964 728874. Adreça electrònica: valesa@uji.es

Silvia Martínez Saborido
Gestora Administrativa
Telèfon: 964 728870. Adreça electrònica: smartine@uji.es

Natividad Alcañiz Gascó
Tècnica especialista SASC
Telèfon: 964729120. Adreça electrònica: alcaniz@uji.es

Sergio Ibáñez Álvaro 
Tècnic especialista SASC
Telèfon: 964 728872. Adreça electrònica: sibanez@uji.es

Silvia  Pallarés Palos
Tècnica especialista SASC
Telèfon: 964 387286  - 964 729480  - Adreça electrònica: palos@uji.es

Amelia Poles Arrandis
Campus Obert
Telèfon: 964 728897. Adreça electrònica: poles@uji.es

Laura Patricia Tomás Bueso
Oficiala del Menador
Telèfon: 964 387973. Adreça electrònica: ltomas@uji.es

María Pilar Navarro Palanca
Administrativa
Telèfon: 964 728896. Adreça electrònica: mnavarro@uji.es

Marina Jesús Sorribes Galindo 
Administrativa
Telèfon: 964 729094. Adreça electrònica: sorribes@uji.es

Informació proporcionada per: Servei d'Activitats Socioculturals