Directori de l'Oficina de Relacions Internacionals

03/05/2022 | ORI
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Vicerectorat d'Internacionalització i Cooperació

Tècnica superior  (responsable Erasmus+, programa d'integració cultural i dobles diplomes):
Margarita Gonell Ibáñez  gonellm@uji.es
Tel. 964 38 7077

Tècnica Superior (responsable SICUE i Amèrica Llatina):
Mª Aurora Ruiz García  maruiz@uji.es
Tel.: 964 38 7078

Tècnica Superior (responsable d'Amèrica del Nord, Àsia i Oceania, i programa de ràdio de l'ORI):
Berta Durán  bduran@uji.es 
Tel.: 964 38 7061

Gestió econòmica : 
Susana Camacho  scamacho@uji.es
Tel. 964 38 7071

Administrativa (estudiants ixents, contractes d'estudis):
Nereida Ventura Doñate nventura@uji.es
Tel. 964 38 7070

Administrativa (estudiants entrants, acords bilaterals):
Marta Rubio Gárate  rubiom@uji.es
Tel. 964 38 7073

Internacional Student Advisor 
Sandra Casaña Bordanova  casana@uji.es
Tel. 964 38 7058

Internacional Student Advisor 
Lorena Bosquet-Ros  bosquet@uji.es
Tel. 964 38 7063

Welcome Desk

Mara Melissa Marcelli Sánchez study@uji.es

Tel. +34964 72 9189

SKYPE: ujiinternational (atenció amb cita prèvia)

Google Meet (atenció amb cita prèvia)

 

Teresa Blasco Izquierdo, EN MEMORIAM

Membres de l'Assessor de Consell de Cooperació Interuniversitària:
Vicerector, director acadèmic, degans i director dels centres, Coordinadors de canvi de centre

Estem en la planta baixa de l'edifici adjacent a la Biblioteca, el nostre horari és de 8.30 a 14.30.

Plànol ORI (PDF)

Informació proporcionada per: Oficina de Relacions Internacionals