Directori de l'Oficina de Relacions Internacionals

10/05/2024 | ORI
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

VICERECTORAT DE RELACIONS INTERNACIONALS



Vicerectora de Relacions Internacionals
Eva Camacho Cuena

Tel. +34 964 72 9037 |vri@uji.es (persona de contacte María Carmen Peñarrocha)



OFICINA DE RELACIONS INTERNACIONALS
Francisco Fermín Mallén Broch
Tel. +34 964 729 056 / +34 964 387 106 | fmallen@uji.es

Programa Erasmus+, programa d'integració cultural i dobles diplomes
Margarita Gonell Ibáñez 

Tel. 964 38 7077 | gonellm@uji.es

Programa SICUE i Amèrica Llatina
María Aurora Ruiz García  

Tel.: 964 38 7078 | maruiz@uji.es

Programa Estados Unidos y Canadá, Àsia i Oceania, i programa de ràdio de la ORI
Berta Durán
  
Tel.: 964 38 7061 | bduran@uji.es 

Lorena Bosquet-Ros (substitució temporal)

Tel. 964 38 7063 | bosquet@uji.es

Gestió econòmica  
Susana Camacho  

Tel. 964 38 7071 | scamacho@uji.es

Estudiants sortints, contractes d'estudis
Nereida Ventura Doñate 

Tel. 964 38 7070  | nventura@uji.es

Estudiants entrants, acords bilaterals
Marta Rubio Gárate 
 
Tel. 964 38 7073  | rubiom@uji.es

International Student Advisor 
Sandra Casaña Bordanova  

Tel. 964 38 7058 | casana@uji.es
 

WELCOME DESK

Mara Melissa Marcelli Sánchez 

Tel. +34 964 729 189 | study@uji.es | welcomedesk@uji.es



Teresa Blasco Izquierdo, IN MEMORIAM

Membres del Consell Assessor de Cooperació Acadèmica Interuniversitària:
Vicerectora, Director Académico, Degans i Director dels centres, Coordinadors d'intercanvi.

Estem en la planta baixa de l'edifici adjacent a la Biblioteca, el nostre horari és de 8.30 a 14.30.

Pla ORI (PDF)
 

 

Informació proporcionada per: Oficina de Relacions Internacionals