UJI

Estructura.

Departament de Pedagogia i Didàctica de les Ciències Socials, la Llengua i la Literatura

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Ferrández Berrueco, María Reina HC0409DA 9695 ferrande@uji.es
Secretaria Moliner García, María Odet HC2451DD 9809 molgar@uji.es
Administatiu/Administrativa Alonso Barberan, Eva HC0409DA 9681 alonsoe@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Didàctica de la Llengua i de la Literatura

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguilar Rodenas, María Consol Victoria Catedràtic/a d'Escola Universitària HC2441DD 9810 aguilar@uji.es
Beltrán Zaragozá, Andreu Professor/a Associat/da Laboral HC0217DD 9855 beltranz@uji.es
González Darder, Francisco Javier Professor/a Titular d'Escola Universitària HC2432DD 9795 fjgonzal@uji.es
Martí Arnándiz, Otilia Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2429DD 9792 omarti@uji.es
Martínez León, Patricia Professor/a Associat/da Laboral HC2428DD 9791 pleon@uji.es
Martinez Villar, Miriam Professor/a Associat/da Laboral HC2441DD 9810 villarm@uji.es
Marzà Ibàñez, Anna Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2240DD 9708 amarza@uji.es
Monferrer Daudí, Joan Ramon Professor/a Associat/da Laboral HC0217DD 9855 jmonfer@uji.es
Soler Aguilera, Dulce Nombre Maria Professor/a Titular d'Escola Universitària HC2430DD 9793 soler@uji.es
Torralba Miralles, Gloria Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1238DD 9564 gtorralb@uji.es
Vidal Reboll, Carmen Professor/a Associat/da Laboral HC2429DD 9792 creboll@uji.es

Area: Didàctica de les Ciències Socials

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aparici Martí, Joaquín Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2433DD 9796 japarici@uji.es
Gil Noé, José Vicente Professor/a Associat/da Laboral HC1S49DD 9948 noe@uji.es
Lloría Adanero, Reis Professor/a Associat/da Laboral HC1S49DD 9948 rlloria@uji.es
Prades Plaza, Sara Professor/a Associat/da Laboral HC2428DD 9791 sprades@uji.es
Salvador Centelles, Recaredo José Professor/a Associat/da Laboral HC2S31DD 9294 rsalvado@uji.es
Selma Castell, Sergi Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2422DD 9785 sselma@uji.es
Vidal Prades, Emma Dunia Professor/a Associat/da Laboral HC2246DD 9714 evidal@uji.es

Area: Didàctica i Organització Escolar

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Adell Segura, Jorge Professor/a Titular d'Universitat HC2445DD 9803 jordi@uji.es
Alegre Ansuategui, Francisco José Professor/a Associat/da Laboral HC2242DD 9710 falegre@uji.es
Arrufat Calatayud, María Luisa Professor/a Associat/da Laboral HC2246DD 9714 mcalatay@uji.es
Benet Gil, Alicia Professor/a Associat/da Laboral HC2246DD 9714 abenet@uji.es
Escobedo Peiro, Paula Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2446DD 9804 pescobed@uji.es
Esteve Mon, Francesc Marc Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2440DD 9899 festeve@uji.es
Garcia Baldán, Maria Luisa Professor/a Associat/da Laboral HC2242DD 9710 baldan@uji.es
Garcia Sanz, Ana Jesús Professor/a Associat/da Laboral HC2S31DD 9294 garciaan@uji.es
Herrero Rico, Sofia Professor/a Associat/da Laboral FF0004SD 9383 sherrero@uji.es
Herrero Rico, Sofia Professor/a Associat/da Laboral HC2S31DD 9294 sherrero@uji.es
Linares Vayo, Josep Cristià Professor/a Associat/da Laboral HC2242DD 9710 linares@uji.es
Llopis Nebot, María Ángeles Professor/a Associat/da Laboral HC2440DD 9899 mallopis@uji.es
Mateu Pérez, Rosa Professor/a Associat/da Laboral HC2428DD 9791 rmateu@uji.es
Moliner García, María Odet Professor/a Titular d'Universitat HC2451DD 9809 molgar@uji.es
Moliner Miravet, María Lidón Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2448DD 9806 mmoliner@uji.es
Muiños Durán, Mónica Professor/a Associat/da Laboral HC2452DD 9683 muinos@uji.es
Navarro García, Juan Pedro Professor/a Associat/da Laboral HC2447DD 9805 junavarr@uji.es
Ruiz Bernardo, María Paola Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2447DD 9805 ruizma@uji.es
Sales Ciges, María Auxiliadora Professor/a Titular d'Universitat HC2450DD 9808 asales@uji.es
Sanahuja Ribés, Aida Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2245DD 9713 asanahuj@uji.es
Valdeolivas Novella, María Gracia Professor/a Associat/da Laboral HC2445DD 9803 valdeoli@uji.es

Area: Mètodes d'Investigació i Diagnòstic en Educació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ferrández Berrueco, María Reina Professor/a Titular d'Universitat HC2444DD 9799 ferrande@uji.es
Fortea Bagán, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral CD2015SD 7090 bfortea@uji.es
Fortea Bagán, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral HC2444DD 9802 bfortea@uji.es
Llobat Flor, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral HC2444DD 9802 bllobat@uji.es
Sánchez Tarazaga Vicente, Lucía Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I HC2439DD 9797 lvicente@uji.es
Zorrilla Silvestre, Lorena Professor/a Associat/da Laboral HC2444DD 9802 zorrilla@uji.es

Area: Teoria i Història de l'Educació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguirre García Carpintero, Arecia Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2449DD 9807 aaguirre@uji.es
Blasco Fraga, Cristina Professor/a Associat/da Laboral HC2S31DD 9294 cblasco@uji.es
Cantos Aldaz, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral HC2243DD 9711 fcantos@uji.es
Corchado Badía, Juan Miguel Professor/a Associat/da Laboral HC2S31DD 9294 corchado@uji.es
Lorente Muñoz, Erica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HD0150DD 7758 lorentee@uji.es
Lozano Estivalis, Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2442DD 9800 estivali@uji.es
Martí Puig, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC2428DD 9791 puig@uji.es
Ortells Roca, Miguel Juan Professor/a Associat/da Laboral HC2452DD 9683 mortells@uji.es
Pallares Piquer, Marc Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2243DD 9711 pallarem@uji.es
Segarra Arnau, Tomas Professor/a Associat/da Laboral HC2452DD 9683 tsegarra@uji.es
Traver Martí, Juan Andrés Professor/a Titular d'Universitat HC2443DD 9801 jtraver@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Lorente Muñoz, Erica HD0150DD 7758 lorentee@uji.es