Estructura. Departament de Química Física i Analítica

06/04/2016 | Departament de Química Física i Analítica
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Serrano Gallego, Roque NA1219DD 7358 serrano@uji.es
Secretaria Castillo Solsona, Raquel TC1233DD 8097 rcastill@uji.es
Administatiu/Administrativa Dolz Tena, Santiago TC1201DA 8067 sdolz@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Egea Segarra, Sonia TC1235DD 8096 segea@uji.es
Tecnic de Laboratori Marchal Serrano, Mónica TC1235DD 8028 marchal@uji.es
Tecnic de Laboratori Monzón Vicent, Eva TC1235DD 9465 monzon@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Química Analítica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beltrán Arandes, Joaquín Catedràtic/a d'Universitat NA1221DD 7360 beltranj@uji.es
Bijlsma, Lubertus Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) NA1320DI 7382 bijlsma@uji.es
Campos Mañas, Marina Celia Personal investigador postdoctoral (Programa Juan de la Cierva-formació Pla Estatal) NA1116SA 7336 manasm@uji.es
Carda Broch, Samuel Professor/a Titular d'Universitat TC1231DD 8095 scarda@uji.es
Hernández Hernández, Félix Javier Catedràtic/a d'Universitat NA1226DD 7366 hernandf@uji.es
Ibáñez Martínez, María Professor/a Titular d'Universitat NA1119DD 7339 ibanezm@uji.es
López Benet, Francisco Catedràtic/a d'Universitat NA1223DD 7362 lopezf@uji.es
Pitarch Arquimbau, María Elena Professor/a Titular d'Universitat NA1218DD 7357 epitarch@uji.es
Portolés Nicolau, Tania Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) NA1117DI 7337 tportole@uji.es
Roig Navarro, Antoni Francesc Professor/a Titular d'Universitat NA1220DD 7359 roig@uji.es
Sancho Llopis, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat NA1224DD 7363 sanchoj@uji.es
Serrano Gallego, Roque Catedràtic/a d'Universitat NA1219DD 7358 serrano@uji.es

Area: Química Física

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andrés Bort, Juan Manuel Catedràtic/a d'Universitat TC1206DD 8083 andres@uji.es
Arafet Cruz, Kemel Personal investigador postdoctoral (Programa Generalitat Valenciana) TC1202DD 8069 arafet@uji.es
Beltrán Flors, Armando Catedràtic/a d'Universitat TC1222DD 8087 beltran@uji.es
Castillo Solsona, Raquel Professor/a Titular d'Universitat TC1233DD 8097 rcastill@uji.es
Climente Plasencia, Juan Ignacio Professor/a Titular d'Universitat TC1228DD 8092 climente@uji.es
Custódio Silva Lemos, Samantha Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) TC1204DD 8071 custodio@uji.es
Guillamón Torres, Eva María Investigador/a TC1229DD 8082 eguillam@uji.es
Gutiérrez Blanco, María Personal investigador en formació (Programa FPI Pla Estatal) TC1229DD 8082 blancom@uji.es
Llusar Barelles, Rosa María Catedràtic/a d'Universitat TC1221DD 8086 llusar@uji.es
Martí Forés, Sergio Professor/a Titular d'Universitat TC1218DD 8073 smarti@uji.es
Mateu Campos, Juan José Personal investigador en formació (Programa propi UJI) TC1210DL 8077 camposj@uji.es
Moliner Ibáñez, Vicente Catedràtic/a d'Universitat TC1219DD 8084 moliner@uji.es
Movilla Núñez, Santiago Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) TC1205DL 8072 smovilla@uji.es
Oliva Domínguez, Mónica Professor/a Titular d'Universitat TC1223DD 8088 oliva@uji.es
Planelles Fuster, Josep Hilari Catedràtic/a d'Universitat TC1225DD 8090 planelle@uji.es
Rajadell Viciano, Fernando Basilio Professor/a Titular d'Universitat TC1224DD 8089 rajadell@uji.es
Roca Moliner, María Teresa Professor/a Titular d'Universitat TC1232DD 9112 mroca@uji.es
Safont Villarreal, Vicente Sixto Catedràtic/a d'Universitat TC1220DD 8085 safont@uji.es
Swiderek, Katarzyna Patrycja Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) TC1203DD 8070 swiderek@uji.es

Informació proporcionada per: Departament de Química Física i Analítica