UJI

Estructura

Departament de Matemàtiques

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Macario Vives, Sergio TI2330DR 8432 macario@uji.es
Secretaria Ibáñez Gual, María Victoria TI1322DD 8393 mibanez@uji.es
Administatiu/Administrativa Guarino Guzmán, Eva Maria TI2329DA 8431 guarino@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Àlgebra

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Gómez, Vicente Professor/a Associat/da Laboral TI2326DD 8428 agostv@uji.es
Beltrán Felip, Antonio Catedràtic/a d'Universitat TI2323DD 8425 abeltran@uji.es
Chis , Cristina Professor/a Associat/da Laboral TI2325DD 8427 chis@uji.es
Galindo Pastor, Carlos Catedràtic/a d'Universitat TI2320DD 8422 galindo@uji.es
Gil Trilles, Antoni Professor/a Titular d'Universitat TI2322DD 8424 agil@uji.es
Hernando Carrillo, Fernando Javier Professor/a Titular d'Universitat TI2301DD 8404 carrillf@uji.es
Moreno Ávila, Carlos Jesús Personal investigador en formació (Programa FPI Pla estatal) TI2325DD 8427 cavila@uji.es
Moyano Fernández, Julio Jose Professor/a Contractat/da Doctor/a TI2324DD 8426 moyano@uji.es

Area: Anàlisi Matemàtica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Font Ferrandis, Juan José Catedràtic/a d'Universitat TI2306DD 8409 font@uji.es
Galindo Pastor, Jorge Catedràtic/a d'Universitat TI2304DD 8407 jgalindo@uji.es
Hernández Muñoz, Salvador Catedràtic/a d'Universitat TI2303DD 8406 hernande@uji.es
Macario Vives, Sergio Professor/a Titular d'Universitat TI2307DD 8410 macario@uji.es
Maicas Fabregat, María Carmen Professor/a Associat/da Laboral TI2311DD 8414 maicas@uji.es
Miralles Montolío, Alejandro Professor/a Titular d'Universitat TI2308DD 8411 mirallea@uji.es
Sanchis López, Manuel Catedràtic/a d'Universitat TI2305DD 8408 sanchis@uji.es
Vives Peña, Lucía Professor/a Associat/da Laboral TI2312DD 8415 vivesl@uji.es

Area: Estadística i Investigació Operativa

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ayyad Limonge, Carlos Tarek Professor/a Associat/da Laboral TI1326DD 8397 cayyad@uji.es
Beltrán Salvador, Modesto Joaquín Professor/a Associat/da Laboral TI1326DD 8397 beltranm@uji.es
Epifanio López, Irene Professor/a Titular d'Universitat TI1319DD 8390 epifanio@uji.es
García Gas, María Cristina Professor/a Associat/da Laboral RR0140SD 8902 gas@uji.es
García Gas, María Cristina Professor/a Associat/da Laboral TI1325DD 8396 gas@uji.es
González Monsalve, Jonatan Andrey Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) TI1325DD 8396 jmonsalv@uji.es
Gregori Huerta, Pablo Professor/a Titular d'Universitat TI1324DD 8395 gregori@uji.es
Ibáñez Gual, María Victoria Professor/a Titular d'Universitat TI1322DD 8393 mibanez@uji.es
Juan Verdoy, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a TI1309DD 8381 juan@uji.es
Lloria Adanero, Atanasia Maria Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1323DD 8394 lloria@uji.es
Martínez García, Marina Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI1301DD 8373 martigar@uji.es
Mateu Mahiques, Jorge Catedràtic/a d'Universitat TI1320DD 8391 mateu@uji.es
Peris Cerdá, María Jose Professor/a Associat/da Laboral TI1325DD 8397 perisc@uji.es
Simó Vidal, Amelia Catedràtic/a d'Universitat TI1321DD 8392 simo@uji.es

Area: Geometria i Topologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cervera Mateu, Vicente Professor/a Titular d'Universitat TI2318DD 8420 cervera@uji.es
Gimeno Garcia, Vicent Professor/a Contractat/da Doctor/a TI2315DD 8417 gimenov@uji.es
Gual Arnau, José Joaquín Catedràtic/a d'Universitat TI2317DD 8419 gual@uji.es
Lluch Peris, Ana María Professor/a Titular d'Universitat TI2316DD 8418 lluch@uji.es
Pacheco Aparicio, Julio Professor/a Associat/da Laboral TI2326DD 8428 pacheco@uji.es
Palmer Andreu, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat TI2319DD 8421 palmer@uji.es
Sarrión Pedralva, Erik Personal investigador en formació (Programa Generalitat Valenciana) TI1312DD 8384 esarrion@uji.es

Area: Matemàtica Aplicada

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arnal Pons, Ana María Professor/a Titular d'Universitat TI1306DD 8378 parnal@uji.es
Barreda Rochera, Miguel Professor/a Titular d'Universitat TI1303DD 8375 barreda@uji.es
Campos Sancho, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat TI1318DD 8389 campos@uji.es
Canela Sánchez, Jordi Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI2302DD 8405 canela@uji.es
Casas Pérez, Fernando Catedràtic/a d'Universitat TI1302DD 8374 casas@uji.es
Castelló Benavent, Joaquín José Professor/a Titular d'Universitat TI1307DD 8379 castello@uji.es
Centella Barrio, Pablo Professor/a Associat/da Laboral TI2311DD 8414 centellp@uji.es
Chiralt Monleon, Cristina Professor/a Titular d'Universitat TI1317DD 8388 chiralt@uji.es
Escorihuela Tomás, Alejandro Personal investigador en formació (Programa FPI Pla estatal) TI1312DD 8384 alescori@uji.es
Ferrer González, María Vicenta Professor/a Titular d'Universitat TI1315DD 8386 mferrer@uji.es
López Ortí, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat TI1310DD 8382 lopez@uji.es
Marco Castillo, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat TI1308DD 8380 marco@uji.es
Martínez García, Vicente Catedràtic/a d'Universitat TI1305DD 8377 martinez@uji.es
Mira Martínez, José Professor/a Associat/da Laboral TI1311DD 8383 miraj@uji.es
Momparler Pechuan, Juan Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1304DD 8376 momparle@uji.es
Renau Torres, Vicente Professor/a Associat/da Laboral TI2326DD 8428 vrenau@uji.es
Vindel Cañas, María Purificacion Catedràtic/a d'Universitat TI1316DD 8387 vindel@uji.es

Informació proporcionada per: Departament de Matemàtiques