Estructura Departament de Dret Públic

12/04/2016 | DPU
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Montañana Casani, María Amparo JC2230DD 8693 mcasani@uji.es
Secretaria Lara Ortiz, María Lidón JC2210DD 8677 mlara@uji.es
Administatiu/Administrativa Doñate Miguel, Sabina JC2206DA 8673 sdonate@uji.es
Administatiu/Administrativa Doñate Miguel, Sabina JC2206DA 8673 sdonate@uji.es
Administatiu/Administrativa Hernández del Haro, Jesús JC2206DA 8674 delharo@uji.es
Administatiu/Administrativa Hernández del Haro, Jesús JC2206DA 8674 delharo@uji.es
Administatiu/Administrativa Izquierdo Arcusa, Concepción JC2206DA 9090 arcusa@uji.es
Administatiu/Administrativa Izquierdo Arcusa, Concepción JC2206DA 9090 arcusa@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Dret Administratiu

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andrés Segovia, Belén Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC2307DD 9211 andresb@uji.es
Bernat Maicas, Cristina Professor/a Associat/da Laboral JC2306DD cbernat@uji.es
Bernat Maicas, Cristina Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 cbernat@uji.es
Blasco Díaz, José Luis Catedràtic/a d'Universitat JC2215DD 8682 blasco@uji.es
Castelló Grañana, Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 ccastell@uji.es
Fabregat Aragonés, Isabel Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 ifabrega@uji.es
Fabregat Aragonés, María José Professor/a Substitut/a JC2324DD 8708 mafabreg@uji.es
Guillén Galindo, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 mguillen@uji.es
Lahiguera Arenillas, David Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 lahiguer@uji.es
Lara Ortiz, María Lidón Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2210DD 8677 mlara@uji.es
Llombart Nuñez, Maria Antonia Professor/a Associat/da Laboral JC2324DD 8708 mllombar@uji.es
Martí Sánchez, María Mercedes Professor/a Associat/da Laboral JC2306DD mamarti@uji.es
Martí Sánchez, María Mercedes Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 mamarti@uji.es
Moles Alagarda, Jose-Blas Professor/a Associat/da Laboral JC2313DD 8701 jalagard@uji.es
Morilla Cantarero, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral JC2323DD 8707 morilla@uji.es
Oller Rubert, Marta Professor/a Titular d'Universitat JC2209DD 8676 oller@uji.es
Sanz Salla, Consuelo Olimpia Professor/a Titular d'Universitat JC2227DD 8690 csanz@uji.es
Sistero Ródenas, Sara Professor/a Associat/da Laboral JC2306DD 9232 sistero@uji.es

Area: Dret Constitucional

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agut García, María Teresa Professor/a Associat/da Laboral JC2317DD 8705 maagut@uji.es
Bogado Ocampo, Carla Roxana Professor/a Substitut/a JC2316DD 8704 cbogado@uji.es
Clemente Franco, Jacinto Professor/a Substitut/a JC2329DD 8713 clementj@uji.es
Fabregat Aragonés, María José Professor/a Substitut/a JC2324DD 8708 mafabreg@uji.es
García Mahamut, María del Rosario Catedràtic/a d'Universitat JC2314DD 8702 garciar@uji.es
Julve Hernández, María del Mar Professor/a Associat/da Laboral JC2317DD 8705 mjulve@uji.es
Miravet López, Priscila María Professor/a Substitut/a JC2329DD 8713 miravetp@uji.es
Olivas Rubio, Tomasa Professor/a Substitut/a JC2317DD 8705 tolivas@uji.es
Pauner Chulvi, Cristina Catedràtic/a d'Universitat JC2311DD 8699 pauner@uji.es
Pérez Beltrán, Helena Professor/a Associat/da Laboral JC2316DD 8704 heperez@uji.es
Rallo Lombarte, Artemio Vicente Catedràtic/a d'Universitat JC2317DD 8705 rallo@uji.es
Rodríguez Herrera, Manuel Professor/a Associat/da Laboral JC2316DD 8704 herreram@uji.es
Tomás Mallén, Beatriz Susana Professor/a Titular d'Universitat JC2312DD 8700 tomas@uji.es
Viguri Cordero, Jorge Agustín Professorat permanent laboral JC2330DD 8714 jviguri@uji.es

Area: Dret Financer i Tributari

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Castellet Portolés, Teresa Professor/a Substitut/a JC2214DD 8681 tcastell@uji.es
Fabra Valls, Modesto Jesús Professor/a Titular d'Universitat JC2309DD 8697 fabra@uji.es
González Ortiz, Diego Professor/a Titular d'Universitat JC2310DD 8698 ortiz@uji.es
Ibáñez Ferrandis, Fani Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 fibanez@uji.es
Marmaneu Navarro, Rafael Juan Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 rmarmane@uji.es
Martínez Ballester, Juan Amadeo Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 ballestj@uji.es
Orón Moratal, Germán Catedràtic/a d'Universitat JC2224DD 8687 oron@uji.es
Sales Tena, Almudena Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 salest@uji.es
Serra García, Mónica Professor/a Associat/da Laboral JC2214DD 8681 moserra@uji.es
Vilarroig Moya, Ramón Professor/a Titular d'Universitat JC2308DD 8696 vilarro@uji.es

Area: Dret Internacional Públic i Relacions Internacionals

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arrufat Cárdava, Alberto Delfín Professorat permanent laboral JC2328DD 8712 aarrufat@uji.es
Aznar Gómez, Mariano Javier Catedràtic/a d'Universitat JC2322DD 8706 maznar@uji.es
Blázquez Peinado, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat JC2327DD 8711 blazquez@uji.es

Area: Dret Penal

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bermejo Díaz, Félix Tomás Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 fbermejo@uji.es
Capilla Escrig, Ramiro Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 rcapilla@uji.es
Catalán Verdejo, Carolina Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 ccatalan@uji.es
Cuerda Arnau, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat JC2217DD 8684 cuerda@uji.es
Fernández Hernández, Antonio Professor/a Titular d'Universitat JC2211DD 8678 anandez@uji.es
Gimeno Ahis, Enrique Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 egimeno@uji.es
Lluch Palau, Carolina Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 clluch@uji.es
Morelle Hungria, Esteban Professorat permanent laboral JC2212DD 8679 morelle@uji.es
Olloquiegui Sucunza, María Idoya Professor/a Associat/da Laboral JC2213DD 8672 olloquie@uji.es
Periago Morant, Juan José Professorat permanent laboral JC2208DD 9210 periago@uji.es
Raga Vives, Anna Vera Ajudant/a JC2213DD 8672 araga@uji.es
Sanchidrián Fernández, Rubén Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 sanchidr@uji.es
Serrano Gallardo, Félix Francisco Professor/a Associat/da Laboral JC2126DD 8664 serranof@uji.es
Úbeda Martínez, Salvador Professor/a Associat/da Laboral JC2216DD 8683 subeda@uji.es
Zaldívar Robles, Javier Professor/a Associat/da Laboral JC2212DD zaldivar@uji.es

Area: Dret Processal

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Altava Lavall, Manuel Guillermo Professor/a Associat/da Laboral JC2331DD 8715 lavall@uji.es
Beltrán Montoliu, Ana Professor/a Titular d'Universitat JC2226DD 8689 beltrana@uji.es
Escorihuela Gallén, Carlos Vicente Professor/a Associat/da Laboral JC2331DD 8715 cescorih@uji.es
Gómez Colomer, Juan Luis Catedràtic/a d'Universitat JC2222DD 8685 colomer@uji.es
Madrid Boquín, Christa María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC2229DD 8692 cmadrid@uji.es
Mollar Piquer, Maria Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC2338DD 8647 mmollar@uji.es
Pérez Cebadera, María Ángeles Professor/a Titular d'Universitat JC2228DD 8691 maperez@uji.es
Planchadell Gargallo, Andrea Catedràtic/a d'Universitat JC2223DD 8686 planchad@uji.es
Salazar Varella, Clara Elisa Professor/a Associat/da Laboral JC2338DD 8647 salazarc@uji.es
Salguero Noguera, Maria Isabel Professor/a Substitut/a JC2331DD 8715 salguero@uji.es

Area: Dret Romà

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Colmenar Mallén, María del Carmen Professor/a Associat/da Laboral JC2324DD 8708 colmenar@uji.es
Lázaro Guillamón, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat JC2231DD 8694 mclazaro@uji.es
Montañana Casani, María Amparo Professor/a Titular d'Universitat JC2230DD 8693 mcasani@uji.es

Area: Filosofia del Dret

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aymerich Ojea, Ignacio Professor/a Titular d'Universitat JC2325DD 8709 ojeda@uji.es
Durán Lalaguna, Paloma Catedràtic/a d'Universitat JC2225DD 8688 duran@uji.es
García Cívico, Jesús Professor/a Titular d'Universitat JC2326DD 8710 civico@uji.es

Informació proporcionada per: Departament de Dret Públic