Directori de la Biblioteca

Última modificació: 08/11/2017 | Font: Biblioteca

SECCIONS

 

Directori

 

Lloc de treball

Adreça electrònica

Telèfon

Abella Rius,

Miguel

Auxiliar de serveis bibliogràfics

abella@uji.es

(+34) 964 728 767

Agut Andrés,

Ester

Responsable del negociat d'adquisicions bibliogràfiques

ester.agut@uji.es

(+34) 964 728 788

Agut Andrés,

Joaquín

Auxiliar de serveis bibliogràfics

jagut@uji.es

(+34) 964 728 761

Aixa Navarro,

M. Teresa

Tècnica especialista de biblioteca

aixa@uji.es

(+34) 964 728 761

Albert Lizandra,

Alejandro

Auxiliar de serveis bibliogràfics

alberta@uji.es

(+34) 964 728 761

Aleixandre Baeza,

Elvira

Documentalista. Centre de Documentació Europea

aleixand@uji.es

(+34) 964 728 766

Aleixandre Castellano, 

José Francisco

Auxiliar de serveis bibliogràfics

jaleixan@uji.es

(+34) 964 728 761

Andrés Balaguer,

Joan Antoni

Ajudant d'arxiu i biblioteques

andresj@uji.es

(+34) 964 728 779

Babiloni Palau, 

Lledó

Tècnica especialista de biblioteca

babiloni@uji.es

(+34) 964 728 762

Cabedo García, 

Laura

Tècnica especialista de biblioteca

lacabedo@uji.es

(+34) 964 728 761

(+34) 964 728 767

Carbó Vitores,

María Isabel

Ajudanta d'arxiu i biblioteques

mcarbo@uji.es

(+34) 964 728 776

Catalán Balfagó,

David

Administratiu

balfago@uji.es

(+34) 964.72.87.55

Cebrián Campos,

Cristina

Auxiliar de serveis bibliogràfics

ccebrian@uji.es

(+34) 964 728 762

Cejudo Borrega,

Alfredo

Tècnic especialista de biblioteca

cejudo@uji.es

(+34) 964 728 779

Dolz Tena,

Olivia

Administrativa

odolz@uji.es

(+34) 964 728 782

Estanislao Agost, 

Ines

Auxiliar de serveis bibliogràfics

estanis@uji.es

(+34) 964 728 761

Falomir del Campo,

Vicent

Director

falomir@uji.es

(+34) 964 728 786

García Gozálvez,

Jordi

Tècnic especialista de biblioteca

gozalvez@uji.es

(+34) 964 728 761

Garrido Están,

Paloma

Cap de la Unitat de Gestió de Biblioteca

pgarrido@uji.es

(+34) 964 728 787

Gil Carbonell,

Arcadi

Auxiliar de serveis bibliogràfics

gilc@uji.es

(+34) 964 728 761

Gil Llamas,

María del Mar

Auxiliar de serveis bibliogràfics

mllamas@uji.es

(+34) 964 728 761

Gómez Albiñana,

Rosa

Ajudanta d'arxiu i biblioteques

agomez@uji.es

(+34) 964 728 785

Llop Molés,

Miguel V.

Auxiliar de serveis bibliogràfics

llop@uji.es

(+34) 964 728 762

Marco Pérez,

Ana

Auxiliar de serveis bibliogràfics

marcop@uji.es

(+34) 964 728 761

Martínez Abad,

Maria Consuelo

Auxiliar de serveis bibliogràfics

abad@uji.es

(+34) 964 728 761

Martínez Cuadrado,

Carmen

Administrativa

cmartin@uji.es

(+34) 964 728 767

Martínez Saborido,

Cristina

Administrativa

saborido@uji.es

(+34) 964 728 780

Matilla Páez,

María

Auxiliar de serveis bibliogràfics

mmatilla@uji.es

(+34) 964 728 762

Molés Pintor,

Claudia

Auxiliar de serveis bibliogràfics

cmoles@uji.es

(+34) 964 728 762

Molés Vera,

Gloria

Tècnica especialista de biblioteca

moles@uji.es

(+34) 964 728 761

Monteagudo Córdoba,

Conchi

Tècnica especialista de biblioteca

monteagu@uji.es

(+34) 964 729 470

Nebot Granell,

Manolo

Tècnic especialista de biblioteca

mnebot@uji.es

(+34) 964 728 761

Olucha Piñón,

Marta

Ajudanta d'arxiu i biblioteques

olucha@uji.es

(+34) 964 728 777

París Folch,

Lidia

Ajudanta d'arxiu i biblioteques

lparis@uji.es

(+34) 964 728 761

París Folch,

Lidón

Arxivera. Arxiu General

paris@uji.es

(+34) 964 728 758

Queral Gomis,  

Salvia

Auxiliar de serveis bibliogràfics

queral@uji.es

(+34) 964 728 761

Ramírez Calatayud,

Eva María

Tècnica especialista de biblioteca

eramirez@uji.es

(+34) 964 728 779

Ramírez Terrón,

David

Administratiu

ramirez@uji.es

(+34) 964 728 756

Roglá Lengua,

Mateo

Técnic especialista de biblioteca

rogla@uji.es

(+34) 964 728 779

Sanchis Alós,

Emilia

Ajudanta d'arxiu i biblioteques

esanchis@uji.es

(+34) 964 728 776

Viciano Pradas,

Fernando

Administratiu

pradas@uji.es

(+34) 964 728 759

 

 

SECCIONS DE LA BIBLIOTECA

 

Servei

Adreça electrònica

Telèfon

Adquisicions Bibliogràfiques

ester.agut@uji.es

(+34) 964 728 788

Arxiu

arxiu@uji.es

(+34) 964 728 758

Centre de Documentació Europea

cde@uji.es

(+34) 964 728 766

Direcció

falomir@uji.es

(+34) 964 728 786

Gestió de Biblioteca

pgarrido@uji.es

(+34) 964 728 787

Informació General, serveis a l'usuari

biblioteca@es

(+34) 964 728 761/762

Procés Tècnic

document@uji.es

(+34) 964 728 776/779

Servei d'Obtenció de Documents

sod@uji.es

(+34) 964 728 767

 

 

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16