Estructura. Departament d'Educació i Didàctiques Específiques

22/05/2018 | EDUDE
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Lorenzo Valentín, Gil HC0407DA 9794 valentin@uji.es
Secretaria Monferrer Sales, Lidon HC2425DD 9788 lmonferr@uji.es
Administatiu/Administrativa Sánchez Salvador, María Luisa HC0408DA 9682 salvadom@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tècnic/a de Laboratori Ayestaran Gimeno, Maria Victoria HC0113DD 9853 ayestara@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Emo Barberá, Carmen Jose HC1S48DD 9811 emo@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Galmés Sánchez, Antonia HC0113DD 9857 agalmes@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Didàctica de la Matemàtica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alegre Ansuategui, Francisco José Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 falegre@uji.es
Cabero Fayos, Ismael Professorat permanent laboral HC2427DD 9614 icabero@uji.es
Peris Ballester, Laura Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 laperis@uji.es
Roig Albiol, Ana Isabel Professorat permanent laboral HC2410DD 9893 roiga@uji.es
Santagueda Villanueva, Maria Professorat permanent laboral HC2423DD 9786 santague@uji.es
Usó Abella, Nadia Professor/a Substitut/a HC0204DD 9602 nuso@uji.es
Ventura Campos, Noelia Professor/a Titular d'Universitat HC2405DD 9774 venturan@uji.es

Area: Didàctica de les Ciències Experimentals

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Adelantado Renau, Mireia Professorat permanent laboral HC2424DD 9745 adelantm@uji.es
Badenes March, José Antonio Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 jbadenes@uji.es
Collado Lozano, Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 clozano@uji.es
Domínguez Pérez, Laura Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC2256DD 9539 ldomingu@uji.es
Fernández Rivera, Juan José Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 jufernan@uji.es
Ferrer Castillo, Silvia Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 sferrer@uji.es
Ferrer Castillo, Silvia Professor/a Associat/da Laboral TC1204DD 8071 sferrer@uji.es
Mestre Aguila, Marta Professor/a Associat/da HC0204DD 9602 aguila@uji.es
Monferrer Sales, Lidon Professorat permanent laboral HC2425DD 9788 lmonferr@uji.es
Movilla Rosell, José Luis Professor/a Titular d'Universitat HC2426DD 9789 movilla@uji.es
Nácher Mestre, Jaime Professor/a Substitut/a HC0204DD 9602 nacher@uji.es
Villagrasa Vizcaino, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 avillag@uji.es

Area: Didàctica de l'Expressió Corporal

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alonso Salt, Manuela Professor/a Titular d'Escola Universitària HC2414DD 9783 malonso@uji.es
Ballester Villar, Javier Professor/a Associat/da HC1140DD 9840 villarj@uji.es
Batalla Gavalda, Abraham Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 abatalla@uji.es
Beltrán Valls, Maria Reyes Professor/a Titular d'Universitat HC2412DD 9563 vallsm@uji.es
Bollado Esteban, José Gregorio Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 bollado@uji.es
Bou Sospedra, Carlos Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 cbou@uji.es
Capdevila Seder, Ana Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 acapdevi@uji.es
Capella Peris, Carlos Professorat permanent laboral HC2230DD 9684 capellac@uji.es
Casanova Pairalo, Josep Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 pairalo@uji.es
Chiva Bartoll, Óscar Professor/a Titular d'Universitat HC2409DD 9781 ochiva@uji.es
Fernández Galván, Luis Miguel Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 galvan@uji.es
Ferrando Forés, Beatriz Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 ferrandb@uji.es
Gil Gómez, Jesús Professor/a Titular d'Universitat HC2402DD 9771 jegil@uji.es
Ginés Cabeza, Honorato José Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 hgines@uji.es
Hernando Domingo, Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC2411DD 8808 hernando@uji.es
Lopez Grueso, Raul Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 grueso@uji.es
Maravé Vivas, María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2252DD 9105 marave@uji.es
Moliner Urdiales, Diego Professor/a Titular d'Universitat DB0027SD 9311 dmoliner@uji.es
Moliner Urdiales, Diego Professor/a Titular d'Universitat HC2413DD 9782 dmoliner@uji.es
Monteagudo Chiner, Pablo Professorat permanent laboral HC2231DD 9672 pmonteag@uji.es
Ortí Ferreres, Joan Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 ort@uji.es
Parra Gómez, Sheila Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC2256DD 9539 shparra@uji.es
Reina Gómez, Alvaro Professor/a Substitut/a HC1140DD 9840 reinaa@uji.es
Segura Bonet, Marc Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 bonetm@uji.es

Area: Didàctica de l'Expressió Musical

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Gil Trilles, Pablo Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 ptrilles@uji.es
Olcina Sempere, Gustau Professorat permanent laboral HC2406DD 9706 golcina@uji.es
Peris Aviñó, Esteban Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 eavino@uji.es
Vernia Carrasco, Ana Mercedes Professorat permanent laboral HC2404DD 9773 vernia@uji.es

Area: Didàctica de l'Expressió Plàstica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Avariento Adsuara, Maria Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 mavarien@uji.es
Balanzá Martínez, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 rbalanza@uji.es
Escoín Morellá, Rosa Ana Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 escon@uji.es
Palau Pellicer, Paloma Professor/a Titular d'Universitat HC2403DD 9772 ppalau@uji.es
Palop González-Anleo, Jaime Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 palop@uji.es
Ribera Giner, Marc Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 riberam@uji.es
Ruiz Moltó, Paola Professorat permanent laboral HC2415DD 9784 pmolto@uji.es
Ventura Chalmeta, Ester Professor/a Associat/da Laboral HC0204DD 9602 eventura@uji.es
Vidagañ Murgui, María Isabel Professorat permanent laboral HC2232DD 9775 vidagan@uji.es

Area: Música

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cabedo Mas, Alberto Professor/a Titular d'Universitat HC2408DD 9718 cabedoa@uji.es
Canut Rebull, Ramon Professor/a Associat/da Laboral HC1140DD 9840 rcanut@uji.es
Ortells Agramunt, Joaquín Professor/a Associat/da Laboral HC1275DD 9777 agramunt@uji.es
Peñalver Vilar, José María Professor/a Titular d'Universitat HC2407DD 9776 penalver@uji.es
Ripollés Mansilla, Antonio Fernando Professor/a Titular d'Universitat HC1275DD 9777 ripolles@uji.es