panoramica UJI

Professorat del programa

Última modificació: 15/03/2017 | Font: USE

A l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professor del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN ARQUITECTURES, XARXES I COMPUTACIÓ D'ALTES PRESTACIONS

Dr. José Ignacio Aliaga Estellés (aliaga@uji.es)

Dr. Rafael Mayo Gual (mayo@uji.es)

Dr. Enrique Salvador Quintana Ortí (quintana@uji.es)

Dr. Gregorio Quintana Ortí (gquintan@uji.es)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN BASES DE CONEIXEMENT TEMPORAL, INTEGRACIÓ I REENGINYERIA DE SISTEMES

Dr. Rafael Berlanga Llavorí (berlanga@uji.es)

Dra. María José Aramburu Cabo (aramburu@icc.uji.es)

Dr. Ricardo Chalmeta Rosaleñ (rchalmet@uji.es)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN ENGINYERIA VISUAL

Dr. Filiberto Pla Bañón (filiberto.pla@uji.es)

Dr. Pedro García Sevilla (pgarcia@uji.es)

Dr. José Martínez Sotoca (sotoca@uji.es)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN PERCEPCIÓ I APRENENTATGE

Dr. José Salvador Sánchez Garreta (salvador.sanchez@lsi.uji.es)

Dr. Ramón A. Mollineda Cárdenas (ramon.mollineda@uji.es)

Dr. Andrés Marzal Varó (amarzal@uji.es)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN ROBÒTICA

Dr. Ángel P. del Pobil i Ferré (pobil@uji.es)

Dr. Enric Cervera Mateu (ecervera@uji.es)

Dr. Raúl Marín Prades (rmarin@uji.es)

Dr. Pedro José Sanz Valero (sanzp@uji.es)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN VISUALITZACIÓ INTERACTIVA I TECNOLOGIES GEOESPACIALS

Dr. Miguel Chover Selles (chover@uji.es)

Dr. Michael Gould Carlson (gould@uji.es)

Dr. Joaquín Huerta Guijarro (huerta@uji.es)

Informació proporcionada per: Unitat de Suport Educatiu
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16