Estructura. Departament de Química Física i Analítica

Última modificació: 06/04/2016 | Font: Departament de Química Física i Analítica

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Serrano Gallego, Roque NA1219DD 7358 serrano@uji.es
Secretaria Castillo Solsona, Raquel TC1233DD 8097 rcastill@uji.es
Administatiu/Administrativa Campos García, Mercedes TC1201DA 8067(*) mcampos@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Galmes Ordinas, Miquel Angel TC1205DL 8072(*) mgalmes@uji.es
Tecnic de Laboratori Marchal Serrano, Mónica TC1232DD 9112(*) marchal@uji.es
Tecnic de Laboratori Mir Marqués, Alba TC1232DD 8096(*) amir@uji.es
Tecnic de Laboratori Monzón Vicent, Eva TD1313SD 9465(*) monzon@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Química Analítica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beltrán Arandes, Joaquín Professor/a Titular d'Universitat NA1221DD 7360 beltranj@uji.es
Beltrán Arandes, Joaquín Professor/a Titular d'Universitat RR0120SD 9128 beltranj@uji.es
Beltrán Iturat, Eduardo Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) NA1117DI 7337 ebeltran@uji.es
Carda Broch, Samuel Professor/a Titular d'Universitat TC1231DD 8095 scarda@uji.es
Celma Tirado, Alberto Personal investigador en formació (MINECO-FPI) NA1118DD 7338 celmaa@uji.es
Esteve Romero, Josep Salvador Catedràtic/a d'Universitat TC1217DD 8093 estevej@uji.es
Fabregat Safont, David Personal investigador en formació (MEC-FPU) NA1118DD 7338 fabregad@uji.es
Hernández Hernández, Félix Javier Catedràtic/a d'Universitat NA1226DD 7366 hernandf@uji.es
Ibáñez Martínez, María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II NA1119DD 7339 ibanezm@uji.es
López Benet, Francisco Catedràtic/a d'Universitat NA1223DD 7362 lopezf@uji.es
López Benet, Francisco Catedràtic/a d'Universitat RR0304RV 8974 lopezf@uji.es
Pitarch Arquimbau, María Elena Professor/a Titular d'Universitat NA1218DD 7357 epitarch@uji.es
Portolés Nicolau, Tania Personal investigador (Programa Juan de la Cierva) NA1119DD 7339 tportole@uji.es
Roig Navarro, Antoni Francesc Professor/a Titular d'Universitat NA1220DD 7359 roig@uji.es
Sales Martínez, Carlos Personal investigador en formació (FPI UJI) NA1318DI 7391 casales@uji.es
Sancho Llopis, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat NA1224DD 7363 sanchoj@uji.es
Serrano Gallego, Roque Catedràtic/a d'Universitat NA1219DD 7358 serrano@uji.es

Area: Química Física

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andrés Bort, Juan Manuel Catedràtic/a d'Universitat TC1206DD 8083 andres@uji.es
Beltrán Flors, Armando Catedràtic/a d'Universitat TC1222DD 8087 beltran@uji.es
Castillo Solsona, Raquel Professor/a Titular d'Universitat TC1233DD 8097 rcastill@uji.es
Climente Plasencia, Juan Ignacio Professor/a Titular d'Universitat TC1228DD 8092 climente@uji.es
De Raffele , Daria Personal investigador en formació - Programa Santiago Grisolia TC1205DL 8072 deraffel@uji.es
Guillamón Torres, Eva María Personal investigador contractat doctor TC1229DD 8082 eguillam@uji.es
Llusar Barelles, Rosa María Catedràtic/a d'Universitat TC1221DD 8086 llusar@uji.es
Martí Forés, Sergio Professor/a Titular d'Universitat TC1218DD 8073 smarti@uji.es
Moliner Ibáñez, Vicente Catedràtic/a d'Universitat TC1219DD 8084 moliner@uji.es
Oliva Domínguez, Mónica Professor/a Titular d'Universitat TC1223DD 8088 oliva@uji.es
Planelles Fuster, Josep Hilari Catedràtic/a d'Universitat TC1225DD 8090 planelle@uji.es
Rajadell Viciano, Fernando Basilio Professor/a Titular d'Universitat TC1224DD 8089 rajadell@uji.es
Roca Moliner, María Teresa Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) TC1202DD 8069 mroca@uji.es
Safont Villarreal, Vicente Sixto Catedràtic/a d'Universitat TC1220DD 8085 safont@uji.es
Serrano Aparicio, Natalia Personal investigador en formació (MINECO-FPI) TC1205DL 8072 serranon@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Carvalho de Oliveira, Marisa TC1205DL 8072 mcarvalh@uji.es
De Oliveira , Regiane Cristina TC1205DL 8072 deolivei@uji.es
Dos Santos Pereira Lima, Paula Fabiana TC1205DL 8072 pdossant@uji.es
Fabregat Safont, David NA1118DD 7338 fabregad@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament de Química Física i Analítica
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16