Estructura

Departament de Matemàtiques
Última modificació: 08/04/2016 | Font: MAT

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Galindo Pastor, Carlos TI2320DD 8422 galindo@uji.es
Secretaria Macario Vives, Sergio TI2307DD 8410 macario@uji.es
Administatiu/Administrativa Guarino Guzmán, Eva Maria TI2329DA 8431(*) guarino@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Àlgebra

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Gómez, Vicente Professor/a Associat/da Laboral TI2326DD 8428 agostv@uji.es
Beltrán Felip, Antonio Professor/a Titular d'Universitat TI2323DD 8425 abeltran@uji.es
Chis , Cristina Professor/a Associat/da Laboral TI2325DD 8427 chis@uji.es
Forner Gumbau, Manuel Professor/a Associat/da Laboral TI2325DD 8427 fornerm@uji.es
Galindo Pastor, Carlos Catedràtic/a d'Universitat TI2320DD 8422 galindo@uji.es
Gil Trilles, Antoni Professor/a Titular d'Universitat TI2322DD 8424 agil@uji.es
Hernando Carrillo, Fernando Javier Professor/a Contractat/da Doctor/a TI2301DD 8404 carrillf@uji.es
Melchor Borja, Carmen Personal investigador en formació (FPI UJI) TI2326DD 8428 cmelchor@uji.es
Moreno Ávila, Carlos Jesús Personal investigador en formació (MINECO-FPI) TI2325DD 8427 cavila@uji.es
Moyano Fernández, Julio Jose Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI2324DD 8426 moyano@uji.es

Area: Anàlisi Matemàtica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Font Ferrandis, Juan José Professor/a Titular d'Universitat TI2306DD 8409 font@uji.es
Galindo Pastor, Jorge Professor/a Titular d'Universitat TI2304DD 8407 jgalindo@uji.es
González Martínez, Francisco Gregorio Professor/a Associat/da Laboral TI2312DD 8415 fgonzal@uji.es
Hernández Muñoz, Salvador Catedràtic/a d'Universitat TI2303DD 8406 hernande@uji.es
Macario Vives, Sergio Professor/a Titular d'Universitat TI2307DD 8410 macario@uji.es
Maicas Fabregat, María Carmen Professor/a Associat/da Laboral TI2311DD 8414 maicas@uji.es
Miralles Montolío, Alejandro Professor/a Contractat/da Doctor/a TI2308DD 8411 mirallea@uji.es
Murillo Arcila, Marina Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI2310DD 8413 murillom@uji.es
Sanchis López, Manuel Catedràtic/a d'Universitat TI2305DD 8408 sanchis@uji.es

Area: Estadística i Investigació Operativa

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ayyad Limonge, Carlos Tarek Professor/a Associat/da Laboral TI1326DD 8397 cayyad@uji.es
Beltrán Salvador, Modesto Joaquín Professor/a Associat/da Laboral TI1326DD 8397 beltranm@uji.es
Epifanio López, Irene Professor/a Titular d'Universitat TI1319DD 8390 epifanio@uji.es
González Monsalve, Jonatan Andrey Personal investigador en formació (FPI UJI) TI1325DD 8396 jmonsalv@uji.es
Gregori Huerta, Pablo Professor/a Titular d'Universitat TI1324DD 8395 gregori@uji.es
Ibáñez Gual, María Victoria Professor/a Titular d'Universitat TI1322DD 8393 mibanez@uji.es
Juan Verdoy, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a TI1309DD 8381 juan@uji.es
Lloria Adanero, Atanasia Maria Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1323DD 8394 lloria@uji.es
Mateu Mahiques, Jorge Catedràtic/a d'Universitat TI1320DD 8391 mateu@uji.es
Peris Cerdá, María Jose Professor/a Associat/da Laboral TI1325DD 8397 perisc@uji.es
Rodríguez Cortés, Francisco Javier Personal investigador contractat doctor TI1325DD 8396 cortesf@uji.es
Salvador Daros, Francisco Pascual Professor/a Associat/da Laboral TI2312DD 8415 fsalvado@uji.es
Sanchis Minguez, Delia Professor/a Associat/da Laboral TI1311DD 8383 dsanchis@uji.es
Simó Vidal, Amelia Catedràtic/a d'Universitat TI1321DD 8392 simo@uji.es
Vives Peña, Lucía Professor/a Associat/da Laboral vivesl@uji.es

Area: Geometria i Topologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cervera Mateu, Vicente Professor/a Titular d'Universitat TI2318DD 8420 cervera@uji.es
Gimeno Garcia, Vicent Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI2315DD 8417 gimenov@uji.es
Gual Arnau, José Joaquin Catedràtic/a d'Universitat TD0213FD 8454 gual@uji.es
Gual Arnau, José Joaquin Catedràtic/a d'Universitat TI2317DD 8419 gual@uji.es
Lluch Peris, Ana María Professor/a Titular d'Universitat TI2316DD 8418 lluch@uji.es
Palmer Andreu, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat TI2319DD 8421 palmer@uji.es

Area: Matemàtica Aplicada

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arnal Pons, Ana María Professor/a Contractat/da Doctor/a TI1306DD 8378 parnal@uji.es
Bader , Philipp Karl Heinz Personal investigador (Programa Juan de la Cierva-formació) TI2302DD 8405 bader@uji.es
Barreda Rochera, Miguel Professor/a Titular d'Universitat TI1303DD 8375 barreda@uji.es
Campos Sancho, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat TI1318DD 8389 campos@uji.es
Casas Pérez, Fernando Catedràtic/a d'Universitat TI1302DD 8374 casas@uji.es
Castelló Benavent, Joaquín José Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1307DD 8379 castello@uji.es
Centella Barrio, Pablo Professor/a Associat/da Laboral TI2311DD 8414 centellp@uji.es
Chiralt Monleon, Cristina Professor/a Titular d'Universitat TI1317DD 8388 chiralt@uji.es
Ferragut Amengual, Antoni Manel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TI1301DD 8373 ferragut@uji.es
Ferrer González, María Vicenta Professor/a Titular d'Universitat TI1315DD 8386 mferrer@uji.es
López Ortí, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat TI1310DD 8382 lopez@uji.es
Marco Castillo, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat TI1308DD 8380 marco@uji.es
Martínez García, Vicente Catedràtic/a d'Universitat TI1305DD 8377 martinez@uji.es
Mira Martínez, José Professor/a Associat/da Laboral TI1311DD 8383 miraj@uji.es
Momparler Pechuan, Juan Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1304DD 8376 momparle@uji.es
Vindel Cañas, María Purificacion Catedràtic/a d'Universitat TI1316DD 8387 vindel@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
González Monsalve, Jonatan Andrey TI1325DD 8396 jmonsalv@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Departament de Matemàtiques
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16