Estructura

Departament de Llenguatges i Sistemes Informàtics
Última modificació: 08/04/2016 | Font: LSI

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Campos Sancho, María Cristina TI1217DD 8334 camposc@uji.es
Secretaria Mollineda Cardenas, Ramón Alberto TI2210DD 8356 mollined@uji.es
Administatiu/Administrativa Campos Suliano, María Desamparados TI1232DA 8343(*) acampos@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Nicolau Estrada, David TI2231SD 8342(*) nicolau@uji.es
Tecnic de Laboratori Ordóñez Monfort, Ignacio TI2231SD 8346(*) imonfort@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Llenguatges i Sistemes Informàtics

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aibar Ausina, Juan Pablo Professor/a Titular d'Universitat TI2222DD 8366 aibar@uji.es
Aibar Ausina, Juan Pablo Professor/a Titular d'Universitat RR0307RV 9049 aibar@uji.es
Amengual Argudo, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat TI2217DD 8361 jcamen@uji.es
Badenas Carpio, Jorge Professor/a Titular d'Universitat TI2203DD 8349 badenas@uji.es
Belmonte Fernández, Oscar Professor/a Titular d'Universitat TI1202DD 8315 belfern@uji.es
Berlanga Llavori, Rafael Catedràtic/a d'Universitat TI2223DD 8367 berlanga@uji.es
Boronat Pérez, Pablo Professor/a Titular d'Universitat TI1221DD 8331 boronat@uji.es
Campos Sancho, María Cristina Professor/a Titular d'Universitat TI1217DD 8334 camposc@uji.es
Casteleyn , Sven Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) UB1520DD 7693 scastele@uji.es
Castellanos López, Antonio Professor/a Titular d'Universitat TI2219DD 8363 castella@uji.es
Chalmeta Rosaleñ, Ricardo Professor/a Titular d'Universitat TI1219DD 8329 rchalmet@uji.es
Cholvi Juan, Vicente Catedràtic/a d'Universitat TI1222DD 8332 vcholvi@uji.es
Chover Selles, Miguel Catedràtic/a d'Universitat UB1509DD 7689 chover@uji.es
Coltell Simón, Oscar Professor/a Titular d'Universitat TI1201DD 8314 coltell@uji.es
Fernández Beltrán, Rubén Personal investigador fase postdoctoral - Programa VALi+D (GV) TI2211DD 8357 rufernan@uji.es
García Sevilla, Pedro Professor/a Titular d'Universitat TI2201DD 8347 pgarcia@uji.es
Gould Carlson, Michael Professor/a Titular d'Universitat UB1521DD 7695 gould@uji.es
Gracia Luengo, Isabel Professor/a Titular d'Escola Universitària TI2205DD 8351 gracia@uji.es
Granell Canut, Carlos Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) UB1520DD 7682 canut@uji.es
Grangel Seguer, María de los Reyes Professor/a Contractat/da Doctor/a TI1218DD 8328 grangel@uji.es
Huerta Guijarro, Joaquín Professor/a Titular d'Universitat UB1521DD 7684 huerta@uji.es
Jiménez Pelayo, Víctor Manuel Professor/a Titular d'Universitat TI2208DD 8354 vjimenez@uji.es
Latorre Carmona, Pedro Personal investigador contractat doctor TI1226DD 8336 latorre@uji.es
Llidó Escrivá, Dolores María Professor/a Titular d'Universitat TI2225DD 8369 dllido@uji.es
Llopis Borrás, José Luis Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1223DD 8333 llopis@uji.es
Llorens Piñana, David Professor/a Titular d'Universitat TI2220DD 8364 dllorens@uji.es
Martínez Sotoca, José Professor/a Titular d'Universitat TI2209DD 8355 sotoca@uji.es
Marzal Varó, Andrés Catedràtic/a d'Universitat RR0327SD 8976 amarzal@uji.es
Mendoza Silva, Germán Martín Personal investigador en formació (FPI UJI) gmendoza@uji.es
Miralles Tena, Ignacio Personal investigador en formació (MEC-FPU) UB1518SD 7686 mirallei@uji.es
Mollar Villanueva, Manuel Professor/a Titular d'Universitat TI2224DD 8368 mollar@uji.es
Mollineda Cardenas, Ramón Alberto Professor/a Titular d'Universitat TI2210DD 8356 mollined@uji.es
Peris Ripollés, Guillermo Professor/a Titular d'Escola Universitària TI1220DD 8330 peris@uji.es
Pla Bañón, Filiberto Catedràtic/a d'Universitat TI2202DD 8348 pla@uji.es
Prat Villar, Federico Professor/a Titular d'Universitat TI2218DD 8362 fprat@uji.es
Ramos Romero, Jose Francisco Professor/a Contractat/da Doctor/a UB1519DD 7683 jromero@uji.es
Rebollo Santamaría, Cristina Professor/a Contractat/da Doctor/a UB1508DD 7688 rebollo@uji.es
Remolar Quintana, Inmaculada Professor/a Titular d'Universitat UB1508DD 7687 remolar@uji.es
Ribelles Miguel, José Professor/a Titular d'Universitat TI1205DD 8318 ribelles@uji.es
Sánchez Garreta, José Salvador Catedràtic/a d'Universitat TI2204DD 8350 sanchez@uji.es
Torres Sospedra, Joaquín Personal investigador contractat doctor UB1519DD 7683 jtorres@uji.es
Traver Roig, Vicente Javier Professor/a Titular d'Universitat TI1224DD 8327 vtraver@uji.es
Trilles Oliver, Sergio Personal investigador fase postdoctoral - Programa VALi+D (GV) UB1518SD 7686 strilles@uji.es
Vilar Torres, Juan Miguel Professor/a Titular d'Universitat TI2221DD 8365 jvilar@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16