Estructura

Unitat Predepartamental d'Infermeria
Última modificació: 08/04/2016 | Font: ENF

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Folch Ayora, Ana HD0144DD 7745 afolch@uji.es
Secretaria
Administatiu/Administrativa Nova Alarcón, Maria Teresa HD0138DA 7728(*) nova@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Fernandez Marmaneu, Andrea HD0148DD 7747(*) amarmane@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Infermeria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alijarde Sánchez, Jesús Professor/a Associat/da Laboral HD0151DD 7749 alijarde@uji.es
Aniorte Sanchez, Jose Vicente Professor/a Associat/da Laboral HD0150DD 7748 aniorte@uji.es
Aquilué Ballarín, Marta Professor/a Associat/da Laboral aquilue@uji.es
Arce Delgado, Susana Professor/a Associat/da Assistencial arce@uji.es
Ayala Tajuelo, Vicente Javier Professor/a Associat/da Assistencial vayala@uji.es
Benavent Blasco, Juan Professor/a Associat/da Assistencial jbenaven@uji.es
Bou Esteller, Juan Antonio Professor/a Associat/da Laboral HD0144DD 7745 jestelle@uji.es
Cervera Gasch, Águeda Ajudant/a HD0147DD 7729 cerveraa@uji.es
Cervera Pitarch, Ana Dolores Professor/a Associat/da Assistencial ancerver@uji.es
Collado Boira, Eladio Joaquin Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HD0240FD 7725 colladoe@uji.es
Dámaso Vega, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral HD0140DD 7742 damaso@uji.es
Diaz Ramos, Josefa Inmaculada Professor/a Associat/da Assistencial jodiaz@uji.es
Esteve Clavero, Aurora Professor/a Associat/da Laboral HD0148DD 7747 estevea@uji.es
Fabregat Julve, Maria Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral HD0151DD 7749 julvem@uji.es
Ferrer Abad, Gema Professor/a Associat/da Assistencial gferrer@uji.es
Flores Saldaña, Martín José Professor/a Associat/da Laboral HD0151DD 7749 saldana@uji.es
Folch Ayora, Ana Ajudant/a HD0144DD 7745 afolch@uji.es
Galiano De Los Aires, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HD0140DD 7742 mgaliano@uji.es
Garcés Ribés, Alejandra Professor/a Associat/da Assistencial garcesa@uji.es
González Chordá, Víctor Manuel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HD0143DD 7744 vchorda@uji.es
Guillamón Gimeno, Maria Lledó Professor/a Associat/da Laboral HD0151DD 7749 guillamm@uji.es
Honrubia Cebrian, Maria Dolores Professor/a Associat/da Laboral mhonrubi@uji.es
Juan Porcar, Maria Professor/a Associat/da Laboral HD0148DD 7747 majuan@uji.es
Legorburu Manterola, Maria Elena Professor/a Associat/da Laboral HD0144DD 7745 legorbur@uji.es
Lucas Miralles, María Vicenta Professor/a Associat/da Laboral HD0150DD 7748 mlucas@uji.es
Mena Tudela, Desirée Ajudant/a HD0143DD 7744 dmena@uji.es
Mogarra Camos, Katia Professor/a Associat/da Assistencial mogarra@uji.es
Molés Julio, María Pilar Ajudant/a HD0141DD 7743 mjulio@uji.es
Mollon Carbonell, Raul Professor/a Associat/da Assistencial rmollon@uji.es
Orero Iserte, Celia Professor/a Associat/da Assistencial corero@uji.es
Pesudo Falcó, Pilar Professor/a Associat/da Assistencial ppesudo@uji.es
Ribera Asensi, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HD0140DD 7742 mribera@uji.es
Roman López, Pablo Ajudant/a romanp@uji.es
Rosselló Llerena, Julián Maria Professor/a Associat/da Assistencial jrossell@uji.es
Rus Mata, Sara Professor/a Associat/da Laboral HD0150DD 7748 rus@uji.es
Sousa Moliner, Lledo Professor/a Associat/da Assistencial sousa@uji.es
Torres González, Alicia de los Angeles Professor/a Associat/da Laboral HD0150DD 7748 altorres@uji.es
Valero Cardona, Antonia Professor/a Associat/da Laboral HD0141DD 7743 valeroa@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental d'Infermeria
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16