UJI

Grups de treball

11/09/2020 | SG

Presidència: Germán Orón Moratal

Comissió de Reforma

Ponència

PDI funcionari doctor

María José Aramburu (suplent: Juan José Font)
Pilar Ezpeleta* (suplent: Begoña Bellés)
Eva Cifre (suplent: María Luisa Rebagliato)
Mercé Correa (suplent: Iván Barreda)
Reina Ferrández (suplent: Elena Ortells)
Francisco López Benet** (suplent: Rosa Llusar)
Javier Marzal (suplent: Adoración Sales)
Cristina Pauner (suplent: Modesto Fabra)
Ana Piquer (suplent: Eliseo Monfort)
Andrea Planchadell (suplent: Iciar Cordero) – Secretària

PDI funcionari doctor

Andrea Planchadell – Secretària
Reina Ferrández
Francisco López Benet
Cristina Pauner

PDI funcionari no doctor i contractat

Luisa Alamá (suplent: Francesc Esteve)
Conrado Martínez*** (suplent: Ana Muñoz)

PDI funcionari no doctor i contractat

Conrado Martínez (fins al 02/10/2019)
Ana Muñoz

Estudiantat

David Curto (suplent: Noemí Serra)
Mara López (suplent: Claudia Madalina)
Tomás Mínguez (suplent: Blanca Solbes)
Elena Diana Stroe (suplent: Aitor Rubio)
Vicente Tamarit (suplent: Marina Calvo)

Estudiantat

Elena Diana Stroe
Vicente Tamarit

PAS

José Iglesias (suplent: Carme Pinyana)
Jordi Torner (suplent: María Jesús Tirado)
Isabel Vicent (suplent: Vicent Sales Barberá)

PAS

Isabel Vicent

* Fins al 17.07.2019 per haver sigut nomenada directora general d'Universitats i entra la suplent, Begoña Bellés.
** Fins al 07.01.2020 per haver sigut designat síndic de Greuges de l'UJI i entra la suplent, Rosa Llusar.
*** Fins al 02.10.2019 en obtenir una plaça de funcionari i entra la suplent, Ana Muñoz.

Sessions

Comissió de Reforma

1/2019 (27 maig 2019)
1/2020 (28 gener 2020)
2/2020 (19 febrer 2020)
3/2020 (6 abril 2020)
4/2020 (reunió 1: 3 juliol 2020; reunió 2: 6 juliol 2020)
5/2020 (10 setembre 2020)

Ponència

1/2019 (15 juliol 2019)
2/2019 (8 octubre 2019)
3/2019 (23 octubre 2019)
4/2019 (20 novembre 2019)
5/2019 (4 desembre 2019)

Informació proporcionada per: Secretaria General