Directori del Servei de Llengües i Terminologia

28/06/2021 | SLT
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Vicerectorat de Promoció Lingüística i Igualtat

Pilar Safont Jordà | 964 729611 | safontj@uji.es

 

Direcció del Servei de Llengües i Terminologia

Bartomeu Prior Romero | 964 728880 | prior@uji.es

 

Assessorament en valencià i terminologia

 

Assessorament en llengües estrangeres

 

Suport a la Secretaria General

Joan Andreu Bellés | 964 728879 | andreu@uji.es

 

Formació en llengües

Assessoria d'Alemany

Responsable de l'àrea: Trie Lutze 
lutze@uji.es 
964729476
 

Assessoria d'Inglés

Responsable de l'àrea: Irma Mulet Vilar 
vmulet@uji.es
964729473
 
Carmen Notari Montoyo
964729234
 
Gloria Sánchez Muñoz
gmunoz@uji.es
964729069
 

Assessor​ia de Català

Responsable de l'àrea: Maria Josep Soldevila Blasco 
soldevil@uji.es
964729477
 
Dolors Munar Ara
964729150
 
Gloria Sánchez Muñoz
964729069
 

As​sessoria de Catallan i Espanyol|LI  ( ACE|LI ).

Responsable de l'àrea: Carmina Ribés Falcó
ribes@uji.es
964729475
 

Assessor​ia de Francés i Italià

Responsable de l'àrea: Maria Carmen Monfort Manero
manero@uji.es
964729474
 

​Informació, gestió i administració

Administració

Vicente Breva Escrig 964 729391 escrig@uji.es


 
Telèfon d'informació del SLT: 964 728881. Adreça electrònica de la SLT: infoslt@uji.es
Telèfon d'informació del CALÇ: 964 729468. Adreça electrònica del CALÇ: cal@uji.es
Fax del SLT: 964 728838

 

 

 


 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia