UJI
  • UJI
  • Serveis
  • SLT
  • Directori del Servei de Llengües i Terminologia

Directori del Servei de Llengües i Terminologia

Última modificació: 02/12/2020 | Font: SLT

 


Vicerectorat de Promoció Lingüística i Igualtat

Pilar Safont Jordà | 964 729611 | safontj@uji.es

 

Direcció del Servei de Llengües i Terminologia

Bartomeu Prior Romero | 964 728880 | prior@uji.es

 

Àrea d'Assessorament en Valencià i Terminologia

 

Àrea d'Assessorament en Llengües Estrangeres

 

Suport a la Secretaria General

Joan Andreu Bellés | 964 728879 | andreu@uji.es

 

Àrea de Formació

Assessoria d'Alemany

Responsable de l'Àrea: Elija Lutze 
lutze@uji.es 
964729476
 

Assessoria d'Anglès

Responsable de l'Àrea: Irma Mulet Vilar 
vmulet@uji.es
964729473
 
Carmen Notari Montoyo
964729234
 
Gloria Sánchez Muñoz
gmunoz@uji.es
964729069
 

Assessor​ia de Català

Responsable de l'Àrea: Maria Josep Soldevila Blasco 
soldevil@uji.es
964729477
 
Dolors Munar Ara
964729150
 
Gloria Sánchez Muñoz
964729069
 

As​sessoria de Català i Espanyol Llengües Estrangeres (ACE|LE)

Responsable de l'Àrea: Carmina Ribés Falcó
ribes@uji.es
964729475
 

Assessor​ia de Francès i Italià

Responsable de l'Àrea: Maria Carmen Monfort Manero
manero@uji.es
964729474
 

​Informació, gestió i administració

Administració

Vicente Breva Escrig 964 729391 escrig@uji.es


 
Telèfon d'informació de l'SLT: 964 728881. Adreça electrònica de l'SLT: infoslt@uji.es
Telèfon d'informació del CAL: 964 729468. Adreça electrònica del CAL: cal@uji.es
Fax de l'SLT: 964 728838

 

 

 


 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia