Directori del Servei de Llengües i Terminologia

16/01/2023 | SLT
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Vicerectorat de Cultura, Llengües i Societat

Carmen Lázaro Guillamón |964 729036| vcls@uji.es

 

Cap de la Secció d'Assessorament Lingüístic (SAL)

Joan Andreu Bellés | 964 728879 | andreu@uji.es

 

Assessorament en valencià i terminologia

 

Assessorament en llengües estrangeres

 

Cap de la Secció de Formació

Irma Mulet Vilar|964 729473 | vmulet@uji.es

 

Formació en llengües

Assessoria d'Alemany

Feu la consulta a: infocal@uji.es | 964 729468 
 

Assessoria d'Anglés

Responsable de l'àrea: Irma Mulet Vilar | vmulet@uji.es | 964 729473
 
Carmen Notari Montoyo | cnotari@uji.es | 964 729234
 
Gloria Sánchez Muñoz| gmunoz@uji.es | 964 729069
 

Assessor​ia de Català

Responsable de l'àrea: Maria Josep Soldevila Blasco | soldevil@uji.es | 964 729477| 
 
Dolors Munar Llaura | mmunar@uji.es | 964 729150
 
Gloria Sánchez Muñoz | gmunoz@uji.es | 964 729069
 

As​sessoria de Català i Espanyol|LE  ( ACE|LE )

Responsable de l'àrea: Carmina Ribés Falcó | ribes@uji.es | 964 729475
 

Assessor​ia de Francés i Italià

Responsable de l'àrea: Maria Carmen Monfort Manero | manero@uji.es | 964 729474
 

​Informació, gestió i administració

Tècnic mitjà d'administració

Vicente Breva Escrig 964 729391 escrig@uji.es


 
Telèfon d'informació del SLT: 964 728881. Adreça electrònica de la SLT: infoslt@uji.es
Telèfon d'informació del CAL: 964 729468. Adreça electrònica del CAL: infocal@uji.es
Fax del SLT: 964 728838
Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia