UJI

Llista definitiva de persones admeses a les proves de català. Data i lloc de la prova

Última modificació: 28/05/2018 | Font: SLT



Llista definitiva de persones admeses

Recordeu que, per a poder accedir a l’aula i realitzar la prova, els únics documents vàlids d’identificació són el DNI, el carnet de conduir i el passaport.

 

Cognoms

Nom

Nivell

Agut García

María Teresa

B2

Aimée Deu

Chantal Rosa

C1

Albert Benet

Sofia

C2

Albesa Alcón

Elena

C2

Alcacer Bellido

Andrea

C2

Alcón Badenes

Andrea

C1

Almela Galindo

Neus

C1

Almela Prieto

Beatriz

C1

Alvarez Roig

Carolina

C1

Álvarez Roig

Antonio

C1

Anaya Calero

Pilar

C1

Andrés Chillida

Javier

C2

Andrés Montañés

Ana

C1

Angulo Pachón

César Augusto

C1

Aparici Comes

Paula

C2

Aparisi Mateu

Eloy

C1

Armelles Moreno

Noemi

C2

Arnau Martí

Vicent

C1

Arnau Oset

Cristina

C2

Ausina Aguilar

Adrian

C2

Azpitarte Sanchez

Jose Luis

C2

Badenes Catalán

Cristóbal

C1

Badenes Catalán

Jorge

C1

Badimon Sanz

Maria Jose

C2

Barea Feliu

Sergio Mauro

C1

Bausa Sales

David

C2

Belenguer Giménez

Teresa del Carmen

C2

Bellés Centelles

María Matilde

C2

Bello Fernández

María Esperanza

C2

Bernad Mechó

Edgar

C2

Blasco Casanova

Elena

C1

Boboc

Silvia Madalina

B2

Bort Saura

Saúl

C1

Bou Gimeno

Ignacio

C1

Breva Álvarez

Celia

C2

Buendia Lopez

Maria Teresa

C1

Burns

Liam

C1

Caballero Arce

Carolina

C2

Campos Seguí

Raúl

C2

Cano Gozalbo

Alvaro

C2

Canós Nebot

Joaquim

C2

Cansino Bou

Rubén

C2

Carot Mínguez

Sofía

C1

Castaño Vinuesa

David

C1

Castellar Rabadán

Aroa

C1

Castello Pastor

Jose Juan

C2

Castilla López

Diana Virginia

C1

Castillo Igual

Olaya

C1

Catalán Gámez

Maria Del Carmen

C1

Celades Gil

Judit

C1

Celades Puerto

Tomás

C1

Cerdá Albiach

Inmaculada

C1

Chova Llorca

Eduardo

C1

Collado Cebrián

Cristina

C1

Colomina Llobell

Cristina

C2

Conesa Fabregat

Maria

C1

Correcher Salvador

Zaira Maria

C2

Covaci

Alina Ionica

C1

Crespi Porcar

Xavier

C2

Creus Ruano

Nadia

C1

Del Barrio De La Fuente

Verónica

C1

Duch Martínez

Neus

C2

Dueñas Carrascal

Andrés

C1

Durá Bermell

Assumpta

C2

Durá Menor

Verónica

C1

Durá Menor

Verónica

C2

Edo Gargallo

Alejandro

C1

Escrig Collado

Sergi

C1

Esteban Lopez

Laura

C1

Fabregat González

Alba

C1

Fernandez Albiol

Sergio

C1

Fernández Debón

Montserrat

C1

Fernandez Monferrer

Jose Ignacio

C1

Ferrer Castillo

Silvia

C2

Ferrer Lázaro

Violeta

C1

Ferrer Llorens

Aitana

C1

Ferrer Morant

Alberto

C1

Ferrer Ramirez

Maria José

C2

Flor Arasil

Patricia

C1

Florutu Hardalau

Madelaine Dollores

C1

Folch Martí

Josefa Maria

C2

Forcadell Monfort

Sara

C2

Forés Barberá

Lidón

B2

Fuertes Romero

Alicia

C1

Galera Palacios

Isabel Pilar

C1

Galera Segarra

Raquel

C1

Galindo Martín

Sandra

C1

García Bonales

Maria Paz

C1

García Carrió

Àngel

C1

García Claramonte

José

C2

García Fernández

Ana María

C1

Garcia Garcia

Ada

C1

García Gómez

Ester

C1

García Pérez

Verónica

C1

García Piquer

Deborah

C2

Garcia-Broch Martín

Marina

C2

García-Simón Fernández

Carmen

C1

Garné Miravete

Óscar

C1

Gil Cortés

Maria

C1

Gil Ebrí

Imanol

C1

Girona Rubio

Maria del Carmen

C2

Gómez Izquierdo

Oriol

C2

Gomis Escobar

Cristina

C2

Gonzalez Martinez

Raquel

C1

Gonzalez Ortiz

Tania

C1

González Roselló

Andrea

C1

Gordo Soldevila

Marta

C1

Gozalbo Nadal

Antonio

C1

Granell Berbel

Rocio

C2

Granell Segarra

Vicente

C1

Gual Ferrara

Maria Dolores

C1

Guardiola Pechobierto

Javier

C1

Guerrero Castillejo

Antonio

C1

Guerrero Sola

Ricardo

C2

Guillamón Pallarés

Miguel

C1

Guinot Meneu

Marta

C2

Gumbau Rodenas

Rocio

C1

Haba García

Lidia

C1

Herranz Castejón

Alejandra

C1

Herrera Sánchez

Noemi

C1

Herreros Manzaneda

Maria Dolores

C1

Igea García

Vanesa

C1

Iglesias Garcia

Diego

C1

Igual Salvador

Carles

C1

Isaac Caro

Salvador

C2

Iserte Escrig

Sandra

C1

Ivorra Andújar

Ivana

C2

Jaime López

Felisa Teresa

C2

Janés Balaguer

Anna

C1

Jordá Blasco

Aina

C1

Julian Garcia

Lorena

C1

Labaig Gallardo

Esther

C1

Lacuesta Vizcaino

David

C2

Lara Rufanges

Jose Juan

C1

Latorre Martínez

Jose Carlos

C2

Latorre Pardo

Daniel

C1

Llach González

María Pilar

C1

Llido Cañada

Maria

C2

Lluesma Benet

Alba María

C2

Lopez Artuñedo

Sandra

C2

López Fernández

Guillermo

C2

López Galdú

Beatriz

C2

Lopez Miguel

Ruben

C1

Lozano Herrero

José Antonio

C2

Madrid Molina

Lara

C2

Manero Pérez

Maria Dolores

C1

Marcelli Sánchez

Mara Melissa

B2

March Rebollar

Andrea

C1

Marín Tomás

Jorge

C2

Marrades Prats

Eva Maria

C2

Martí Enrique

Rosa María

C2

Martí Navarro

Natalia

C2

Martin Gil

Alberto

C1

Martín Puig

David

C2

Martinez Dominguez

Celia

C1

Martínez González

José Antonio

C2

Martínez Ruiz

Eva

C2

Martinez Torres

Fidel

C1

Marzal Gamarra

Cristina

C1

Mateu Pérez

Rosa

C1

Meseguer Fabregat

Fàtima

C2

Meseguer Fabregat

Fernando

C2

Míguez Roig

Paula

C1

Mimbrera Selma

Nadia

C1

Mira Pastor

Adriana

C2

Miralles Roca

Juan

C1

Molés Julio

María Pilar

C1

Moles Llopis

Juan

C1

Molina Peris

María

C2

Moliner Alegre

Marta

C2

Molines Galarza

Núria

C2

Monago Caballer

Maria Pilar

C2

Monfort Muriach

Aida

C2

Montero Redondo

Ximo

C2

Montoliu Garcia

Patricia

C1

Moreno Calvo

Sonia

C2

Moreno Collado

Maria

C1

Moreno Fernandez

Maria Jose

C2

Mouriño Alegre

Rosa Ana

C1

Moya Centelles

Jordi

C2

Moyano Fernández

Julio Jose

C1

Muñoz Bertomeu

Jesus

C1

Narbón Perpiñá

Isabel

C1

Navarrete Sastre

Raquel

C1

Navarro Beltran

Ana

C1

Navarro Ramos

Núria

C2

Navas Martín

Laura

C2

Nebot Español

Nuria

C2

Nicolau Escuder

Ariadna

C1

Notari Gil

Beatriz

C1

Notari Gil

Paula

C1

Nuñez Domínguez

Rubén

C2

Obiol Mañes

Laura

C1

Olaria Martínez

Aida

C2

Oliver Ortega

Jose Javier

C1

Olmedo Beltrán

Pablo

C1

Oprea

Lavinia Daniela

C2

Ortiz Parrilla

Jaime

C1

Palau Vicent

Isabel

C1

Pallares Castello

Yolanda

C2

Palomero Rubio

Andrea

C2

Panis Pla

Laura

C2

Pascual Mateu

María Lidón

C2

Pascual Ramos

Mireia

C1

Pastor Dealbert

Susana

B2

Pastor Dealbert

Susana

C1

Pastor Fuentes

María Victoria

B2

Paun

Iuliana Georgiana

C1

Pedro Delgado

Jose Manuel

C1

Peiró Megía

Paula

C1

Pelechà Albiach

Ferran

C1

Penadés García

Xavier

C1

Perez Ocaña

Yaiza

C1

Pérez Sánchez

Mª José

C1

Pita Perille

Jorge

C1

Pitarch Fabregat

Rosa

C2

Pons Fuster

Patricia

C1

Portolés Falomir

Elena

C2

Portolés Flaj

José Manuel

C1

Pozo Navarro

Cristhina

C1

Prades Viciano

Paula

C2

Prado Gascó

Vicente Javier

C2

Querol Pallarés

Maria

C1

Rambla Sanchis

Francisco Vicente

C2

Ramírez Helbling

Lidia

C2

Raurell Boniche

Alicia

C1

Redondo Algobia

Ana

C1

Reula Martínez

Aitor

C1

Ribera Blasco

Félix

C1

Ribes Alandi

Ana

C1

Ridaura Minguet

Oscar

C1

Rios Carceller

Isabel

C1

Ripollés Piqueras

Jordi

C2

Roca Garcia

Alejandra

C1

Roca Juncos

Ana

C1

Ródenas Barquero

Miguel

B2

Ródenas Barquero

Miguel

C1

Rodrigo Delgado

Òscar

C1

Roger Dols

José

B2

Roger Dols

José

C1

Rojas Nogués

Aitana

C1

Roqueta Buj

Maria Luisa

C2

Rubert Iserte

Mar

C2

Saez I Nebot

Pau

C1

Salas Medina

Pablo

C1

Sales Sales

Vicente

C1

Salvador Bertran

Carme

C2

Salvador Fuster

Clara

C1

Salvador Suárez

Carlos

C2

Samper Benitez

Ana

C1

San Pascual Pitarch

Anna

C2

Sánchez Almela

Miguel Ángel

C2

Sánchez Gómez

Eva María

C1

Sánchez Iserte

Vanesa

C1

Sánchez Pinar

Adrián

C1

Sanchis Minguez

Delia

C1

Sandoval Inglada

Maite

C2

Santafé Jiménez

Ana Isabel

C2

Sanz Rodriguez

Mar

C1

Sarió González

Esther

C1

Sarrión Pedralva

Erik

C1

Segarra Zagala

Naiara

C1

Segura Vidal

Noemi

C1

Selma Pastor

Maria Carmen

B2

Selma Pastor

Maria Carmen

C1

Serrano García

Marta

C2

Silvestre Traver

María José

C2

Simó Bueno

Héctor

C1

Simó Tolós

Claudia

C1

Simón Sánchez

Noelia

C2

Sivera Guillamón

José

C2

Solanes Vilar

Elena

C2

Soler Lopez

Jorge

C1

Soler Lopez

Jorge

C2

Solsona Esteve

Cristina

C1

Soriano Hervás

Carlos

C2

Sorribes Herraiz

Sara

C1

Sospedra Roca

Vicente

C2

Tejero Trujillo

Manuel

C1

Tena Aparici

Arturo

C2

Tomás Tomás

Jorge

C2

Torner Ventura

Valentín

C2

Torres Orzaez

Vicente

C1

Torró Belda

José Carlos

B2

Trapero Gil

Pablo

C1

Trilles Suller

Sara

C2

Tudela Salom

María Consuelo

C2

Usó Espinosa

Celia Lidón

C2

Valenciano Gil

Paula

C1

Vallet Granell

Jorge

C1

Valls Latorre

Mª Victoria

C1

Vaquero Bachero

Sandra

C1

Varella Fernández

Claudia

C2

Velásquez Zapata

Juan David

C1

Vicent Sales

Ana

C2

Vicente Mampel

Ciara

C2

Vicente Pardo

Enrique Manuel

C2

Vidal

Javier

C1

Vidal Ramírez

Efraim

B2

Vidal Tarrasó

Jael

C1

Villalba Lazaro

Jorge

C1

Villalba Monén

María Rosario

C1

Villalonga Garcia

Raquel

C1

Yunta González

Raquel

C2

Zahonero Gomez

Cristina

C2

 

Data i lloc de la prova

Nivell B2

Part escrita

Dia: 11 de juny de 2018

Hora: 16 h

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Lloc: Seminari JAA203AA  (junt a Sala de Graus, planta segona).

 

Part oral

Dia: 4 de juny de 2018

Hora: a partir de les 15.50 h

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques.

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

Aula: JB2105AA

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Agut García

María Teresa

 

A

Marcelli Sánchez

Mara Melissa

16.15

De

Pastor Dealbert

Susana

 

A

Roger Dols

José

16.40

De

Selma Pastor

Maria Carmen

 

A

Vidal Ramírez

Efraim

 

 


Nivell C1

Part escrita

Dia: 13 de juny de 2018

Hora: 16 h

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques (bloc 1, planta baixa i primera planta)

Distribució

Aula JB1002AA

De: Aimée Deu, Chantal Rosa

A: Ferrer Llorens, Aitana

Aula JB1006AA

De: Ferrer Morant, Alberto

A: Manero Pérez, Maria Dolores

Aula JB1102AA

De: March Rebollar, Andrea

A: Ribera Blasco, Félix

Aula JB1107AA

De: Ribes Alandi, Ana

A: Villalonga Garcia, Raquel

 

Part oral

Dia: 8 de juny de 2018

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Hora: A partir de les 15.50 h

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom. La distribució comença a partir de la lletra X.

HI HA 3 AULES DE CONVOCATÒRIA: Sala de Juntes JAA213FJ (segona planta), Aula JB1201A (bloc 1, segona planta) i Aula JB2201AA (bloc 2, segona planta).

COMPROVEU EN LA COLUMNA DE LA DRETA LA QUE US CORRESPON

 

Hora

 

Cognoms

Nom

Aula

15.50

De

Aimée Deu

Chantal Rosa

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Aparisi Mateu

Eloy

 

 

De

Arnau Martí

Vicent

Aula JB1201A

 

A

Carot Mínguez

Sofía

 

 

De

Castaño Vinuesa

David

Aula JB2201AA

 

A

Cerdá Albiach

Inmaculada

 

16.15

De

Chova Llorca

Eduardo

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Escrig Collado

Sergi

 

 

De

Esteban Lopez

Laura

Aula JB1201A

 

A

Florutu Hardalau

Madelaine Dollores

 

 

De

Fuertes Romero

Alicia

Aula JB2201AA

 

A

Garcia Garcia

Ada

 

16.40

De

García Gómez

Ester

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Gordo Soldevila

Marta

 

 

De

Gozalbo Nadal

Antonio

Aula JB1201A

 

A

Herrera Sánchez

Noemi

 

 

De

Herreros Manzaneda

Maria Dolores

Aula JB2201AA

 

A

Julian Garcia

Lorena

 

17.05

De

Labaig Gallardo

Esther

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Martin Gil

Alberto

 

 

De

Marzal Gamarra

Cristina

Aula JB1201A

 

A

Moyano Fernández

Julio Jose

 

 

De

Muñoz Bertomeu

Jesus

Aula JB2201AA

 

A

Obiol Mañes

Laura

 

17.30

De

Oliver Ortega

Jose Javier

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Pelechà Albiach

Ferran

 

 

De

Penadés García

Xavier

Aula JB1201A

 

A

Redondo Algobia

Ana

 

 

De

Reula Martínez

Aitor

Aula JB2201AA

 

A

Ródenas Barquero

Miguel

 

17.55

De

Rodrigo Delgado

Òscar

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Sánchez Iserte

Vanesa

 

 

De

Sánchez Pinar

Adrián

Aula JB1201A

 

A

Simó Tolós

Claudia

 

 

De

Soler Lopez

Jorge

Aula JB2201AA

 

A

Vallet Granell

Jorge

 

18.20

De

Valls Latorre

Mª Victoria

Sala de Juntes JAA213FJ

 

A

Vidal

Javier

 

 

De

Vidal Tarrasó

Jael

Aula JB1201A

 

A

Villalonga Garcia

Raquel

 

 

Nivell C2

Part escrita

Dia: 11 de juny de 2018

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques (bloc 1, planta baixa)

Hora: 16 h

Distribució

Aula JB1002AA

De: Albert Benet, Sofia

A: López Galdú, Beatriz

Aula JB1006AA

De: Lozano Herrero, José Antonio

A: Sivera Guillamón, José

Aula JB1001AA

De: Solanes Vilar, Elena

A: Zahonero Gómez, Cristina

 

Part oral

Dia: 4 de juny de 2018

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Hora: a partir de les 15.50 h

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom. La distribució comença a partir  de la lletra X.

Sala juntes JAA213FJ (segona planta)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Yunta González

Raquel

 

A

Breva Álvarez

Celia

16.15

De

Caballero Arce

Carolina

 

A

García Claramonte

José

16.40

De

García Piquer

Deborah

 

A

Madrid Molina

Lara

17.05

De

Marín Tomás

Jorge

 

A

Moreno Fernandez

Maria Jose

17.30

De

Moya Centelles

Jordi

 

A

Ripollés Piqueras

Jordi

17.55

De

Roqueta Buj

Maria Luisa

 

A

Tomás Tomás

Jorge

18.20

De

Torner Ventura

Valentín

 

A

Vicent Sales

Ana

 

 

 

 

 

 

 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia