UJI

Llista definitiva de persones admeses i lloc i data de les proves d'anglès (CertACLES, juny de 2018)

Última modificació: 30/05/2018 | Font: SLT

A. Llista

B. Data i lloc de la prova del nivell B1

C. Data i lloc de la prova del nivell B2

Llista definitiva de persones admeses a les proves d’acreditació d’anglès de nivell B1 i B2 de juny de 2018.

Cognoms

Nom

Nivell

Aakcha Eccharati

Kaoutar

B1

Agius Bonafe

Sara

B1

Aguilella Tortajada

Empar

B1

Alemany Carbonell

Daniel

B2

Alfonso Vives

Alejandro

B1

Alpeñes Andrada

Carla

B2

Anaya Calero

Pilar

B1

Arnaut Arnaut

Bianca Nicoleta

B1

Asensio Madrigal

Francisco

B2

Bachero Beltrán

Alexandra

B2

Badenas Boldó

Maria

B2

Balaguer Ferrer

Claudia

B2

Barrachina Moliner

Juan

B2

Bautista Mezquita

Adrian

B1

Bedelean

Sebastian Emanuel

B2

Beltrán Aguilella

Mónica Trinidad

B2

Beltrán Oliver

Marta

B2

Benages Beserra

Rafael

B1

Bonet Gimenez

Ivan

B2

Burdeus Piquer

Arturo

B2

Calahorra Tovar

Javier

B1

Calvet Roures

Ivan

B2

Camarero Aguerri

Sara

B2

Cambronero Salvador

Sara

B1

Capdevila Llueca

Eva

B1

Carceller Sales

Marc

B2

Cases Esteban

Raquel

B2

Cebolla Vercher

Severino

B2

Cervera Esteve

Irene

B2

Chalmeta Rosaleñ

Ricardo

B1

Chamorro Morente

Sandra

B2

Chulilla Martín

Jorge

B1

Clausell Casas

Jose Luis

B2

Collado Cebrián

Cristina

B1

Colomina Folch

Elisa

B1

Cortijo Cobo

Julen

B1

Cruz García

Juan Luis

B1

Cuestas Olivares

Juan Carlos

B2

Díaz García

Diego José

B2

Durán Bosch

Vicente Andrés

B2

Escrig Collado

Sergi

B1

Escudero Martínez

José Miguel

B1

Esteban Villalba

Oscar

B2

Falomir Arrufat

Joan

B1

Fernandez Albiol

Sergio

B1

Fernández Climent

Roser

B2

Fernández Felipe

Isabel

B1

Ferrer Ferreres

Marta

B2

Florutu Hardalau

Madelaine Dollores

B1

Forment Marti

Pau

B2

García Gozálvez

Jorge Esteban

B1

García Gual

María Luz

B1

García Navarro

Francisco Javier

B1

García Pla

Laura

B1

Garcia-Broch Martín

Marina

B2

Gasch Mallol

Susana

B2

Gil Clausell

Iñaki

B1

Gimeno Juárez

Carmen

B1

Gomez Roldan

Tania

B1

Gozalbo Moliner

Ana

B2

Granell Segarra

Vicente

B1

Grau Serrano

Benjamin

B1

Guillén Sánchez

Maria Teresa

B1

Hernández Martínez

Javier

B1

Herreros Arenas

María

B2

Herreros Castillo

Aniceto

B1

Hontana Requena

Mireia

B2

Huedo Dordá

Patricia Margarita

B2

Isaac Caro

Salvador

B2

Jordá Blasco

Aina

B1

Jorda Muela

María

B2

Juan Puerto

Enrique

B2

Lara Gimenez

Ruth

B1

Lengua Gonzalez

Jorge

B1

Linares Ayala

Noelia

B2

Lozano Nomdedeu

Francisco Alejandro

B1

Luna López

Ana Maria

B1

Macias Guerrero

Ana Patricia

B1

Mañez Moliner

Victor

B2

Marí Mezquita

Pilar

B2

Martinez Faus

Jordi

B1

Martinez Gomez

Javier

B1

Mateu García

Gabriel

B1

Mayor Herce

Javier

B1

Medina García

Víctor

B1

Melchor Eixea

Ignasi

B1

Meliá Prades

Ferran

B1

Mezquita Parra

Maria Lluïsa

B2

Miralles Gavara

Pau

B2

Moliner Segura

Sonia

B1

Moltó Balado

Pedro

B1

Mompó Picher

Laura

B2

Montesinos Avila

Manuel

B1

Montull Fraga

Mireia

B1

Moya Centelles

Jordi

B2

Muñoz Arnau

Ruben

B1

Muñoz García

Ana Isabel

B1

Osuna Franch

Neus

B1

Pacheco Catalan

Alberto

B1

Palacio Bernad

Natalia Inés

B1

Palau Belenguer

Ruben

B1

Pascual Paradís

Sofía

B2

Pedregosa Díaz

Pablo

B1

Peirats Renau

Silvia

B1

Penadés García

Xavier

B1

Perello Lara

Marta

B1

Pérez Galán

Maria del Pilar

B1

Pérez Miralles

Álvaro

B1

Perez Ocaña

Yaiza

B1

Pérez Sánchez

Mª José

B1

Perez Trufero

Pablo

B2

Peris Bagan

Joan

B1

Pinedo Tenicela

Sara Soyara

B1

Pitarch Muñoz

Hugo

B1

Puig Teba

Edgar

B1

Queralt Ferrer

Laura

B1

Ramon Amela

Ana

B1

Reinaldo Vavrejnova

Sonia Isabel

B1

Roca Garcia

Alejandra

B1

Rodrigo Delgado

Òscar

B1

Roig Aguilar

Alejandro

B2

Rojewski

Oskar Jacek

B2

Rotila

Anca Nicoleta

B1

Royo González

Marta

B2

Rubert Iserte

Mar

B2

Salvador Margaix

Laia

B2

Sánchez Enrique

Míriam

B1

Sanz Barberá

Sara

B1

Sanz Ferrero

Ricardo

B2

Sanz Martinez

Eduardo

B1

Saura Mollar

Carlos

B2

Sebastià Ripollés

Gonzalo

B1

Segarra Cabedo

Pedro

B2

Segarra Sánchez

Ana

B1

Senar Morera

Fernando

B1

Sesé Herranz

Ruth María

B1

Sos Gras

Carlos

B1

Sosa Chisvert

Paula

B2

Teodoroiu

Narcis-Gabriel

B2

Trigueros Perez

Raquel

B1

Trilles Barreda

María

B1

Trujillo Morocho

Christian Fernando

B2

Valero Valero

Adoración

B1

Vazquez Marques

Carlos

B2

Vedri Vedri

Salvador

B2

Velasco Galán

Luis Miguel

B1

Vicedo Ferre

Joan Manuel

B1

Vidal Castro

Beatriz

B1

Vilar Pinilla

Javier

B1

Vizcarro Boix

María Pilar

B1

Zbircea

Bogdan

B2

Nivell B1

Data i lloc de la prova

Prova escrita

Dia: 13  de juny de 2018

Hora:   09.15 h (inici de la crida de persones que s’examinen)

            09.30 (inici de la prova)

Lloc: Facultat de Ciències Humanes i Socials

Aula: HA0103AA

Prova oral

Dia: 11 de juny de 2018

Dia: 12 de juny de 2018

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques. Seminaris junt a Sala de Graus, planta segona.

Cal estar al lloc de la prova 20 minuts abans de l’hora assignada. En tot cas, l’horari és orientatiu; poden produir-se incidències que facen necessari algun canvi o retard.

Atenció: els examinands estan distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

11 de juny

Hora

 

Cognoms

Nom

10.00

De

Aakcha Eccharati

Kaoutar

 

A

Benages Beserra

Rafael

10.15

De

Calahorra Tovar

Javier

 

A

Escrig Collado

Sergi

10.30

De

Escudero Martínez

José Miguel

 

A

Gimeno Juárez

Carmen

10.45

De

Gomez Roldan

Tania

 

A

Lozano Nomdedeu

Francisco Alejandro

11.00

De

Macias Guerrero

Ana Patricia

 

A

Moltó Balado

Pedro

11.15

De

Montesinos Avila

Manuel

 

A

Peirats Renau

Silvia

11.30

De

Penadés García

Xavier

 

A

Puig Teba

Edgar

12 de juny

Hora

 

Cognoms

Nom

10.00

De

Queralt Ferrer

Laura

 

A

Roca Garcia

Alejandra

10.15

De

Rotila

Anca Nicoleta

 

A

Sanz Martinez

Eduardo

10.30

De

Sebastià Ripollés

Gonzalo

 

A

Sesé Herranz

Ruth María

10.45

De

Sos Gras

Carlos

 

A

Valero Valero

Adoración

11.00

De

Velasco Galán

Luis Miguel

 

A

Vizcarro Boix

María Pilar

Nivell B2

Data i lloc de la prova

Prova escrita

Dia: 13 de juny de 2018

Hora:   09.15 h (inici de la crida de persones que s’examinen)

            09.30 (inici de la prova)

Lloc: Facultat de Ciències Humanes i Socials

Aula: HA0108AA 

Prova oral

Dia: 12 de juny de 2018

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques. Seminaris junt a Sala de Graus, planta segona.

Cal estar al lloc de la prova 20 minuts abans de l’hora assignada. En tot cas, l’horari és orientatiu; poden produir-se incidències que facen necessari algun canvi o retard.

Atenció: els examinands estan distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

12 de juny

Hora

 

Cognoms

Nom

10.00

De

Alemany Carbonell

Daniel

 

A

Beltrán Aguilella

Mónica Trinidad

10.15

De

Beltrán Oliver

Marta

 

A

Chamorro Morente

Sandra

10.30

De

Clausell Casas

Jose Luis

 

A

Gozalbo Moliner

Ana

10.45

De

Herreros Arenas

María

 

A

Mezquita Parra

Maria Lluïsa

11.00

De

Miralles Gavara

Pau

 

A

Salvador Margaix

Laia

11.15

De

Sanz Ferrero

Ricardo

 

A

Zbircea

Bogdan

 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia