UJI

Directori i Organització

Última modificació: 29/03/2018 | Font: SCP

Organigrama SCP

Servei de Comunicació i Publicacions


Direcció de Comunicació i Publicacions

  • Francisco Fernández Beltrán, cap del Servei de Comunicació i Publicacions
    Tel: 964 72 8825. E-mail: fbeltran@uji.es

Secció de Comunicació Corporativa i Patrocini

  • Juan Salvador Pérez Villanueva, tècnic superior de comunicació corporativa i patrocini
    Tel: 964 72 9493. E-mail: jperez@uji.es
  • Yolanda Arnau Solsona, tècnica mitjana de comunicació corporativa
    Tel: 964 72 8836. E-mail: yarnau@uji.es
  • Nuria Artola Hierro, tècnica mitjana de SAUJI i projectes externs
    Tel: 964 72 9481. E-mail: hierro@uji.es
  • David Beltrán Ortiz, oficial informador
    Tel: 964 72 8790. E-mail: dbeltran@uji.es
  • Clara Franch Miravet, oficial de comunicació i publicacions​
    Tel: 964 72 8791. E-mail: cfranch@uji.es
  • Mara Melissa Marcelli, oficial de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 9189. E-mail: marcelli@uji.es

Secció de Comunicació Institucional

  • Fernando Vilar Moreno, tècnic superior de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 9494. E-mail: fvilar@uji.es
  • Lourdes Pascual Gargallo, tècnica mitjana d’informació i d’assessorament lingüístic
    Tel: 964 72 9437. E-mail: lpascual@uji.es

Secció de Producció Editorial

  • Carme Pinyana i Garí, editora
    Tel: 964 72 8821. E-mail: pinyana@uji.es
  • Juan Luis Porcar Orihuela, tècnic mitjà documentalista
    Tel: 964 72 8820. E-mail: jporcar@uji.es
  • Pablo Gual Ferrara, tècnic especialista de maquetació
    Tel: 964 72 8818. E-mail: pgual@uji.es
  • Pedro Lluís Renard Álvarez, tècnic especialista de distribució editorial
    Tel: 964 72 8819. E-mail: renard@uji.es
  • Javier Navarro Terrones, oficial de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 8816. E-mail: terrones@uji.es

Secció de Relacions Informatives

  • M. Carmen Aparisi Fenollosa, tècnica superior de comunicació i relacions informatives
    Tel: 964 72 8831. E-mail: aparisi@uji.es
  • M. Luz Blanco Burgueño, tècnica superior de comunicació i relacions informatives
    Tel: 964 72 8835. E-mail: blanco@uji.es
  • Eva María Redondo Gamero, periodista
    Tel: 964 72 8830. E-mail: eredondo@uji.es

Unitat de Cultura Científica:

Unitat d'Administració

  • Nieves Pardo Medina, administrativa
    Tel: 964 72 8833. E-mail: pardo@uji.es
  • Maria José Safont Sanahuja, administrativa
    Tel: 964 72 9173. E-mail: mjsafont@uji.es

Unitat de Disseny

  • Amat Bellés i Roig, tècnic especialista dissenyador-publicista
    Tel: 964 72 8827. E-mail: abelles@uji.es
  • Mar Sotomayor García, tècnica especialista dissenyadora-publicista
    Tel: 964 72 9190. E-mail: sotomayo@uji.es

Unitat de Producció Audiovisual

  • Vicent Alexandre Pérez Navarro, tècnic mitjà en audiovisuals
    Tel: 964 72 8822. E-mail: alex@uji.es
  • Pilar Campos Sevillano, tècnica especialista en audiovisuals
    Tel: 964 72 9027. E-mail: pilar.campos@uji.es
  • Diego Climent Pelegero, tècnic especialista en audiovisuals
    Tel: 964 72 8834. E-mail: climentd@uji.es
  • Manuel Casañ Martín, oficial de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 9027. E-mail: mcasañ@uji.es
  • José Damián Llorens Aliaga, oficial de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 8823. E-mail: llorensj@uji.es
  • Efraim Vidal Ramírez, oficial de comunicació i publicacions
    Tel: 964 72 8834. E-mail: ramireze@uji.es

Unitat de Tecnologies de la Informació i la Comunicació

  • David González Alamilla, tècnic especialista en tecnologies de la informació i la comunicació
    Tel: 964 72 8829. E-mail: dgonzale@uji.es
  • Santiago García Bardoll, operador en edició electrònica
    Tel: 964 72 8828. E-mail: sgarcia@uji.es
  • Juan Carlos Segarra Soriano, operador en edició electrònica
    Tel: 964 72 9113. E-mail: jsoriano@uji.es

Unitat de Xarxes Socials

  • Amparo Soriano Ibáñez, tècnica mitjana de comunicació
    Tel: 964 72 9121. E-mail: soriano@uji.es
Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions