Directori i organigrama del Servei de Recursos Humans

01/12/2022 | RRHH
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Directori

Organigrama

Cap del Servei de Recursos Humans

Cap de Secció de PDI

Cap de Secció de PAS i PI

Nòmines i Seguretat Social

  • María Teresa Pitart Martí
    Tècnica superior de nòmines i seguretat social pitart@uji.es Tel.964728969
  • Javier Barreda Rochera
    Gestor administratiu de seguretat social jbarreda@uji.es Tel.964728968
  • Azucena Rodríguez Rodilla
    Administrativa (dependència orgànica de Vicegerència) rodilla@uji.es Tel. 964387461

Personal Docent i Investigador: Funcionari i Contractat a temps complet

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  pditempscomplet@uji.es 

  • Fernando Pérez Ortí
    Cap del Negociat del PDI  fperez@uji.es Tel.964728971
  • María Carmen Selma Pastor
    Administrativa selmam@uji.es Tel.964729081 

Personal Docent i Investigador: Professorat Associat i Assistencial 

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  pdirrhh@uji.es 

Personal Docent i Investigador

  • Elena Martínez Santamaría 
    Administrativa santamar@uji.es Tel.964727310

Projectes i costos

  • Susana Berge Zapater
    Tècnica mitjana de projectes i costos berge@uji.es Tel. 964729259

Personal d'Administració i Serveis

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  srh-selecciopas@uji.es 

  • Amelia Cabrera Balaguer
    Cap del Negociat del PAS cabrera@uji.es Tel.964729051
  • Maeva Pitarch de la Cruz
    Administrativa mdelacru@uji.es Tel.964729068
  • Laura Guillamón Celades
    Administrativa lguillam@uji.es Tel.964729435

Personal vinculat a la investigació

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  srh-projectes@uji.es 

  • José Miguel Sanahuja Ten
    Cap del Negociat de la gestió de personal investigador jsanahuj@uji.es  Tel.964728977
  • Yolanda Barreda Orenga
    Administrativa ybarreda@uji.es Tel.964728973

Gestió horària

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  horari@uji.es 

Formació del Personal d'Administració i Serveis

Pot dirigir les seues consultes al següent correu:  formacio-pas@uji.es 

  • María Asunción Verchili Andreu
    Tècnica superior de formació del PAS verchili@uji.es Tel.964729238
  • Raquel Paradís Ferrer
    Administrativa rparadis@uji.es Tel.964728959
Informació proporcionada per: Servei de Recursos Humans