UJI

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals (ESTCE)

Última modificació: 31/01/2019 | Font: ORI

[Coordinadors i tutors d'intercanvi per graus per al curs 2018 19]

209 Grau en Arquitectura Técnica

Coordinadora: Mª José Ruá Aguilar ( rua@uji.es )

Tutors:

  • Totes les universitats: Mª José Ruá Aguilar ( rua@uji.es)

224 Grau en Enginyeria Disseny Industrial i Des. Productes

Coordinador: Luis Cabedo Mas (lcabedo@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Mª Jesús Agost Torres (magost@uji.es )

221 Grau en Enginyeria Tec. Industrials

Coordinador: Héctor Beltrán San Segundo (hbeltran@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Valeria Ibáñez Forés (vibanez@emc.uji.es)

228 Grau en Enginyeria Elèctrica

Coordinador: Carlos Ariño Latorre (arino@uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Carlos Ariño Latorre (arino@uji.es)

231 Grau en Diseny i Desenvolupaments de Videojocs

Coordinadora: Mar Marcos López (mar.marcos@uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Mar Marcos López (mar.marcos@uji.es)

227 Grau en Enginyeria Agroalimentaria

Coordinador: Aurelio Gómez Cadenas (aurelio.gomez@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Aurelio Gómez Cadenas  (aurelio.gomez@uji.es)

225 Grau en Enginyeria Informàtica

Coordinador: Ismael Sanz Blasco (isanz@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats:Ismael Sanz Blasco (isanz@uji.es)

222 Grau en Enginyeria Mecànica

Coordinador: Fco. J. Andrés de la Esperanza (fandres@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Laura Nebot Andrés (lnebot@uji.es) 

223 Grau en Matemàtica Computacional

Coordinador: Fernando Javier Hernando Carrillo (carrillf@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Fernando Javier Hernando Carrillo(carrillf@uji.es)

220 Grau en Enginyeria Química

Coordinador: Arnaldo Moreno Berto (berto@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Raúl Moliner Salvador (molinerr@uji.es) i Arnaldo Moreno Berto (berto@uji.es)

208 Grau en Química

Coordinador: Vicente Moliner Ibáñez (moliner@qfa.uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Eva Falomir Ventura (efalomir@uji.es)

 

 

Informació proporcionada per: Oficina de Relacions Internacionals