UJI

Directori de la Biblioteca

Última modificació: 06/03/2020 | Font: Biblioteca
 

 

   
 

Miguel Abella Rius
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 67 
E-Mail: abella@uji.es

 
        
 
 

Ester Agut Andrés
Responsable del negociat d'adquisicions bibliogràfiques
Telèfon: 964 72 87 88
E-Mail: agut@uji.es

 
        
 
 

Joaquín Agut Andrés
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: jagut@uji.es

 
        
 
 

M. Teresa Aixa Navarro
Tècnica especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 79
E-Mail: aixa@uji.es

 
        
 
 

Alejandro Albert Lizandra
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: alberta@uji.es

 
        
 
 

Elvira Aleixandre Baeza
Documentalista. Centre de documentació europea
Telèfon: 964 72 87 66 
E-Mail: aleixand@uji.es

 
        
 
 

José Francisco Aleixandre Castellano
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: jaleixan@uji.es

 
        
 
 

Joan Antoni Andrés Balaguer 
Ajudant d'arxius i biblioteques
Telèfon: 964 72 87 79 
E-Mail: andresj@uji.es

 
        
 
 

Lledó Babiloni Palau
Tècnica especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 76
E-Mail: babiloni@uji.es

 
        
 
 

Laura Cabedo García
Tècnica especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 61
E-Mail: lacabedo@uji.es

 
        
 
 

María Isabel Carbó Vitores
Ajudanta d'arxius i biblioteques
Telèfon: 964 72 87 76 
E-Mail: mcarbo@uji.es

 
        
 
 

David Catalán Balfagó
Administratiu
Telèfon: 964 72 87 68 
E-Mail: balfago@uji.es

 
        
 
 

Cristina Cebrián Campos
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: ccebrian@uji.es

 
        
 
 

Alfredo Cejudo Borrega
Tècnic especialista de biblioteca
Telèfon: 964 38 79 70  
E-Mail: cejudo@uji.es

 
        
 
 

Olivia Dolz Tena
Administrativa
Telèfon: 964 72 87 82  
E-Mail: odolz@uji.es

 
        
 
 

Inés Estanislao Agost
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61  
E-Mail: cejudo@uji.es

 
        
 
 

Belén Fabregat Vargas
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61  
E-Mail: bfabrega@uji.es

 
        
 
 

Vicent Falomir del Campo
Director
Telèfon: 964 72 87 86  
E-Mail: falomir@uji.es

 
        
 
 

Joaquín Folch Roncal
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61   
E-Mail: jfolch@uji.es

 
        
 
 

Jordi García Gozálvez
Tècnic especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 79  
E-Mail: gozalvez@uji.es

 
        
 
 

Antonio García Salmerón 
Tècnic especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: asalmero@uji.es

 
        
 
 

Paloma Garrido Están
Cap de la unitat de gestió de la biblioteca
Telèfon: 964 72 87 87  
E-Mail: pgarrido@uji.es

 
        
 
 

Arcadi Gil Carbonell
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61   
E-Mail: gilc@uji.es

 
        
 
 

María del Mar Gil Llamas
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61  
E-Mail: mllamas@uji.es

 
        
 
 

Rosa Gómez Albiñana 
Ajudanta d'arxius i biblioteques
Telèfon: 964 72 87 85 
E-Mail: agomez@uji.es

 
        
 
 

Miguel V. Llop Molés
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61  
E-Mail: llop@uji.es

 
        
 
 

Ana Marco Pérez
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61    
E-Mail: marcop@uji.es

 
        
 
 

María Consuelo Martínez Abad
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61  
E-Mail: abad@uji.es

 
        
 
 

Carmen Martínez Cuadrado
Administrativa
Telèfon: 964 72 87 67  
E-Mail: cmartin@uji.es

 
        
 
 

Cristina Martínez Saborido
Administrativa
Telèfon: 964 72 87 80  
E-Mail: saborido@uji.es

 
        
 
 

María Matilla Páez
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: mmatilla@uji.es

 
        
 
 

Claudia Molés Pintor
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 67 
E-Mail: cmoles@uji.es

 
        
 
 

Gloria Molés Vera
Tècnica especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: abella@uji.es

 
        
 
 

Conchín Monteagudo Córdoba
Tècnica especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 79
E-Mail: monteagu@uji.es

 
        
 
 

Olalla Mota Palomo
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: omota@uji.es

 
        
 
 

Manuel Nebot Granell
Tècnic especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 79 
E-Mail: mnebot@uji.es

 
        
 
 

Marta Olucha Piñón
Ajudanta d'arxius i biblioteques
Telèfon: 964 72 87 79 
E-Mail: olucha@uji.es

 
        
 
 

Lidia París Folch
Ajudanta d'arxius i biblioteques
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: lparis@uji.es

 
        
 

Lidón París Folch
Arxivera. Arxiu General
Telèfon: 964 72 87 58 
E-Mail: paris@uji.es

 
        
 
 

Sàlvia Querol Gomis
Auxiliar de serveis bibliogràfics
Telèfon: 964 72 87 61 
E-Mail: queral@uji.es

 
        
 
 

David Ramírez Terrón
Administratiu
Telèfon: 964 72 87 56 
E-Mail: ramirez@uji.es

 
        
 
 

Mateo Roglá Lengua
Tècnic especialista de biblioteca
Telèfon: 964 72 87 61
E-Mail: rogla@uji.es

 
        
 
 

Fernando Viciano Pradas
Administratiu
Telèfon: 964 72 87 56 
E-Mail: pradas@uji.es