Professorat del programa

03/10/2022 | InfoCampus
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

A l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professor del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

Modelització, avaluació, sistemes de gestió i tecnologies en polítiques públiques.

Azucena García Palacios (azucena@uji.es)

Javier Sánchez García (sanchez@uji.es)

Rafael Ballester Arnal, (rballest@uji.es)

Isabel María Martínez Martínez, (imartine@uji.es)

Micaela Moro Ipola, (moro@uji.es)

Juan Vicente Sánchez Andrés, (juanvi@uji.es)

Cristina Giménez García, (gimenezc@uji.es)

Carlos Suso Ribera, (susor@uji.es)

 

Jorge Garcés Ferrer, (UVEG)

Rosa Mª Baños Rivera, (UVEG)

Enrique Devesa Carpio, (UVEG)

Mar Devesa Carpio, (UVEG)

Claudia Grau Rubio, (UVEG)

Cayetano Núñez González, (UVEG)

Antonio Santos Ortega, (UVEG)

Pilar Alguacil Mari, (UVEG)

Carolina Moreno Castro, (UVEG)

Diana Castilla López, (UVEG)

 

Desigualtat, societats inclusives i benestar social i individual en el marc de les polítiques públiques.

Cristina Botella Arbona (botella@uji.es)

Juana María Bretón López, (breton@uji.es)

Luis José Callarisa Fiol, (callaris@uji.es)

Juan Carlos Fandos Roig, (jfandos@uji.es)

Susana Llorens Gumbau, (llorgum@uji.es)

Miguel Ángel Moliner Tena, (amoliner@uji.es)

Soledad Quero Castellano, (squero@uji.es)

Rosa Rodríguez Artola, (artola@uji.es)

Marisa Salanova Soria, (salanova@uji.es)

Miguel Ángel Gimeno Navarro, (ngimeno@uji.es

Mª Jesús Mañez Pitarch, (manez@uji.es)

 

Francisco José Ródenas Rigla, (UVEG)

Estrella Durá Ferrandis, (UVEG)

Antonia Sajardo Moreno, (UVEG)

Tomás Vázquez Lépinette, (UVEG)

Irene Gil Saura, (UVEG)

Eugenia Ruiz Molina, (UVEG)

Adriana Mira Pastor, (UVEG)

Informació proporcionada per: InfoCampus