Professorat del programa

04/04/2017 | InfoCampus
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Amb l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands i doctorandes de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professor del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN INVESTIGACIÓ EDUCATIVA

Dra. Auxiliadora Sales Ciges (asales@uji.es)

Dra. Odet Moliner García (molgar@uji.es)

Dra. Reina Ferrández Berrueco (ferrande@uji.es)

Dra. Amparo Porta Navarro (porta@uji.es)

Dra. Consol Aguilar Ródenas (aguilar@uji.es)

Dr. Diego Moliner Urdiales (dmoliner@uji.es)

Dr. Joan Andreu Traver Martí (jtraver@uji.es)

Dra. Lidón Moliner Miravet (mmoliner@uji.es)

Dra. Rafaela García López (UV) (Rafaela.Garcia@uv.es)

 

 

Informació proporcionada per: InfoCampus