Professorat del programa

10/06/2020 | InfoCampus
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Amb l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands i doctorandes de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professorat del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN COMUNIACIÓ, PUBLICITAT I CULTURA DIGITAL

Dr. José Javier Marzal Felici (marzal@uji.es)

Dr. Carlos Fanjul Peyró (fanjul@uji.es)

Dra. Jéssica Izquierdo Castillo (jizquier@uji.es)

Dra. Magdalena Mut Camacho (mcamacho@uji.es)

Dr. Juan Rey Fuentes (Univ Sevilla)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN NARRATIVES DELS RELATS AUDIOVISUALS CONTEMPORÀNIS

Dr. José Antonio Palao Errando (errando@uji.es)

Dra. Cristina González Oñate (onate@uji.es)

Dra. Marta Martín Núñez (mnunez@uji.es)

Dr. Fernando Canet Centellas (Universitat Politècnica València)

Dra. María Victoria Tur Viñes (Univ Alacant)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN PERIODISME, ESTRUCTURES DE LA COMUNICACIÓ I COMUNICACIÓ POLÍTICA.

Dr. Andreu Casero Ripollés (casero@uji.es)

Dr. Pablo López Rabadán (rabadan@uji.es)

Dr. Hugo Doménech Fabregat (hdomenec@uji.es)

Dr. José Luís González Esteban (Univ Miguel Hernández Elx)

Dr. Xosé López García (Univ Santiago Compostel.la)

 

Relació de directors i directores de tesi no inclosos en la memòria original del programa de doctorat en Ciències de la Comunicació.

Professorat pertanyent a la Universitat Jaume I:

Agustín Rubio Alcover (rubioa@uji.es)

Amparo López Meri (meri@uji.es)

Cesáreo Fernández Fernández (cfernand@uji.es)

Francisco Javier Gómez Tarín (fgomez@uji.es)

Francisco José Fernández Beltrán (fbeltran@uji.es)

Jorge Adell Segura (jordi@uji.es)

María del Rocío Blay Arráez (rblay@uji.es)

María Estela Bernad Monferrer (bernad@uji.es)

María Lorena López Font (lfont@uji.es)

María Soler Campillo (solerm@uji.es)

Roberto Arnau Roselló (rarnau@uji.es)

Susana Miquel Segarra (smiquel@uji.es)

Vicent Manuel Salvador Liern (vsalvado@uji.es)


Professorat pertanyent a altres institucions:

Cristina Zurutuza Muñoz (czurutuza@usj.es)

Esteban Galán Cubillo (egalan@upv.es)

Maria del Mar García Gordillo (marggordillo@us.es)

Irene García Medina (iregarcia@gmail.com)

 

Informació proporcionada per: InfoCampus