Neurociència Experimental i Clínica

24/05/2018 | InfoCampus
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Adicció, neurofarmacologia i plasticitat cerebral

Dra. Marta Asunta Miquel Salgado-Araujo (207), miquel@uji.es

Dra. Laura Font Hurtado (222), lhurtado@uji.es

Dr. Raúl Pastor Medall (222), raul.pastor@uji.es

 

Neurobiologia experimental de la conducta motivada: conducta social i alteracions en models animals de patologies 

Dra. Mercè Correa Sanz (206), correa@uji.es

Dr. Fernando Martínez García (278)femartin@uji.es

Dra. María José Sánchez Catalán (278), macatala@uji.es

Dr. Enrique Lanuza Navarro (278), lanuza@uji.es

Dra. Carmen Agustín Pavón (278), deagusti@uji.es

 

Neuropsicologia i neuroimatge funcional aplicades a la neurologia clínica, estudi d'addicció i estudis de gènere 

Dr. Cesar Ávila Rivera (182), avila@uji.es

Dr. Alfonso Roberto Barrós Loscertales (182), barros@uji.es

Dra. Carla Sanchis Segura (182), csanchis@uji.es

Dra. Cristina Forn Frías (182), forn@uji.es

 

Drogues, nutrició, neurodegeneració i neuroprotecció. Implicació de l'estrès oxidatiu 

Dr. Juan Vicente Sánchez Andrés (269)juanvi@uji.es

Dra. Maria Muriach Sauri (269), muriach@uji.es

Dr. Francisco Ros Bernal (268), fros@uji.es

 

Aproximacions biotecnològiques a l'estudi del paper dels neuropèptids en memòria i conductes emocionals 

Dr. Francisco E. Olucha Bordonau (268), folucha@uji.es

Dra. Ana María Sánchez Pérez (268), sanchean@uji.es

Dra. Esther Castillo Gómez (268), escastil@uji.es

 

Biofísica de membranes, canals, corrents iòniques i transportadors. Resposta electrofisiològica en cèl·lules normals i patològiques 

Dr. Vicente Aguilella Fernández (149)aguilell@uji.es

Dr. Antonio Diego Alcaraz González (149), alcaraza@uji.es

Informació proporcionada per: InfoCampus