Epidemiologia, Innovació Clínica i Tecnologia Mèdica

24/05/2018 | InfoCampus
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Epidemiologia: factors ambientals i psicosocials, salut i patologies infeccioses 

Dra. Marisa Rebagliato Ruso (271), rebaglia@uji.es

Dra. Eva Maria Andrés Esteban (271), eandres@uji.es

Dr. Juan Bautista Bellido (271), bellido@uji.es

 

Oncologia: factors genètics del càncer, noves aproximacions quirúrgiques, redioterápicas i farmacològiques 

Dr. Conrado Martínez Cadenas (285), ccadenas@uji.es

Dra. Virginia Morillo Macías, vmorillo@uji.es

Dr. Vicente Javier Escrig Sos, escrigv@uji.es

Dra. Eva Falomir Ventura (022), efalomir@uji.es

Dr. Pedro Miguel Carda Usó (022), mcarda@uji.es

Dr. Juan Murga Clausell (022)jmurga@uji.es

 

Salut cardiovascular i insuficiència cardíaca: factors de risc, prevenció, autocures i esport 

Dra. Patricia Palau Sampio (295), palaup@uji.es

Dr. Vicente Pallarés Carratalá (295), pallarev@uji.es

Dr. Miguel Angel Belmonte Serrano, belmonte@uji.es

 

Psicologia de la Salut: estudi de processos psicològics de patologies i intervenció conductual i clínica per a la salut 

Dr. Rafael Ballester Arnal (112), rballest@psb.uji.es

Dra. Mamen Pastor Verchili (262), mpastor@uji.es

Dr. Diego Moliner Urdiales (263), dmoliner@uji.es

 

Noves eines matemàtiques, estadístiques i informàtiques aplicades a la tecnologia mèdica, avaluació de qualitat de serveis sanitaris i epidemiologia 

Dr. Joaquín Huerta Guijarro (249), huerta@uji.es

Dr. Jorge Mateu Mahiques, mateu@uji.es

Dr. José Joaquín Gual Arnal (153), gual@uji.es

Dra. Amelia Simó Vidal (153), simo@uji.es

Dr. Victoria Ibañez Gual (153), mibanez@uji.es

Dr. Oscar Coltell Simón (189), coltell@uji.es

Dr. Luis Vicente Lizán Tudela (189), lizan@uji.es

Dr. Ricardo Tosca Segura (189), tosca@uji.es

 

Innovació en síntesi orgànica: nous fàrmacs i nanomaterials peptídics amb aplicacions biomèdiques

Dra. Beatriu Escuder Gil (283), escuder@uji.es

Dr. Florenci Vicent González Adelantado (164), fgonzale@uji.es

Dr. Julio José Suay Antón (239), suay@uji.es

 

Noves tècniques analítiques i d'anàlisis metabolòmic aplicats a la biomedicina: aliments, contaminants, drogues d'abús i dopatge esportiu 

Dr. Juan Vicente Sancho Llopis (005), juanvi.sancho@qfa.uji.es

Informació proporcionada per: InfoCampus