UJI

Professorat del programa

Última modificació: 10/05/2018 | Font: InfoCampus

Amb l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands i doctorandes de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, aquests disposen d'un tutor o tutora, professorat del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

 

EQUIP DE INVESTIGACIÓ EN NEUROCIÈNCIA EXPERIMENTAL I CLÍNICA

 

Dr. Fernando Martínez García, femartin@uji.es

Dra. María José Sánchez Catalán, macatala@uji.es

Dra. Mercè Correa Sanz, correa@uji.es

Dra. Marta Asunta Miquel Salgado-Araujo, miquel@uji.es

Dra. Laura Font Hurtado, lhurtado@uji.es

Dr. Raúl Pastor Medall, raul.pastor@uji.es

Dr. Cesar Ávila Rivera, avila@uji.es

Dr. Alfonso Roberto Barrós Loscertales, barros@uji.es

Dra. Carla Sanchis Segura, csanchis@uji.es

Dra. Cristina Forn Frías, forn@uji.es

Dr. Francisco E. Olucha Bordonau, folucha@uji.es

Dra. Ana María Sánchez Pérez, sanchean@uji.es

Dra. Esther Castillo Gómez, escastil@uji.es

Dr. Juan Vicente Sánchez Andrés, juanvi@uji.es

Dra. Maria Muriach Sauri, muriach@uji.es

Dr. Francisco Ros Bernal, fros@uji.es

Dr. Vicente Aguilella Fernández, aguilell@uji.es

Dr. Antonio Diego Alcaraz González, alcaraza@uji.es

Dr. Enrique Lanuza Navarro, lanuza@uji.es

Dra. Carmen Agustín Pavón, deagusti@uji.es

 

EQUIP DE INVESTIGACIÓ EN EPIDEMIOLOGIA, INNOVACIÓ CLÍNICA I TECNOLOGIA MÈDICA.

 

Dra. Marisa Rebagliato Ruso, rebaglia@uji.es

Dra. Eva Maria Andrés Esteban, eandres@uji.es

Dr. Juan Bautista Bellido, bellido@uji.es

Dr. Vicente Javier Escrig Sos, escrigv@uji.es

Dr. Conrado Martínez Cadenas, ccadenas@uji.es

Dra. Virginia Morillo Macías, vmorillo@uji.es

Dr. Vicente Pallarés Carratalá, pallarev@uji.es

Dra. Patricia Palau Sampio, palaup@uji.es

Dr. Miguel Angel Belmonte Serrano, belmonte@uji.es

Dr. Oscar Coltell Simón, coltell@uji.es

Dr. Jorge Mateu Mahiques, mateu@uji.es

Dr. Joaquín Huerta Guijarro, huerta@uji.es

Dr. José Joaquín Gual Arnal, gual@uji.es

Dra. Amelia Simó Vidal, simo@uji.es

Dr. Victoria Ibañez Gual, mibanez@uji.es

Dr. Luis Vicente Lizán Tudela, lizan@uji.es

Dr. Ricardo Tosca Segura, tosca@uji.es

Dra. Mamen Pastor Verchili, mpastor@uji.es

Dr. Diego Moliner Urdiales, dmoliner@uji.es

Dr. Francisco Palmero Cantero, palmero@uji.es

Dra. Beatriu Escuder Gil, escuder@uji.es

Dr. Florenci Vicent González Adelantado, fgonzale@uji.es

Dr. Julio José Suay Antón, suay@uji.es

Dr. Juan Vicente Sancho Llopis, juanvi.sancho@qfa.uji.es

Dra. Eva Falomir Ventura, efalomir@uji.es

Dr. Pedro Miguel Carda Usó, mcarda@uji.es

Dr. Juan Murga Clausell, jmurga@uji.es

Informació proporcionada per: InfoCampus