UJI

Estructura

Departament de Traducció i Comunicació

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Guzmán Pitarch, Josep Roderic HC1312DD 9599 guzman@uji.es
Secretaria Borja Albi, Anabel HC2307DD 9736 borja@uji.es
Administatiu/Administrativa Fernández Pallarés, Marcos HC0309DA 9676 mpallare@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Martínez Gregorio, Miguel Ángel HC2017DD 9518 gregorio@uji.es
Tecnic de Laboratori Martínez Gregorio, Miguel Ángel HC2020AL 9519 gregorio@uji.es
Tecnic de Laboratori Martínez Gregorio, Miguel Ángel HC2S14AL 9522 gregorio@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Biblioteconomia i Documentació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Falomir del Campo, Vicente Professor/a Associat/da Laboral CD1504BR 8786 falomir@uji.es
Falomir del Campo, Vicente Professor/a Associat/da Laboral HC2344DD 9762 falomir@uji.es
Farne , Alessandra Professor/a Associat/da Laboral HC2344DD 9762 farne@uji.es
Granell Zafra, Joaquín Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2315DD 9744 granell@uji.es
Planelles Riera, Enriqueta Professor/a Associat/da Laboral HC2344DD 9762 eplanell@uji.es
Sales Salvador, Adoración Professor/a Titular d'Universitat HC2303DD 9732 dsales@uji.es

Area: Lingüística General

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Luís López, David Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 dluis@uji.es
Raga Gimeno, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat HC2306DD 9735 raga@uji.es

Area: Traducció i Interpretació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Abella Aranda, Vicente Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 vabella@uji.es
Agost Canós, Rosa María Professor/a Titular d'Universitat HC2304DD 9765 agost@uji.es
Alcina Caudet, María Amparo Catedràtic/a d'Universitat HC2308DD 9759 alcina@uji.es
Blasco Mayor, María Jesús Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2311DD 9740 blascom@uji.es
Borja Albi, Anabel Catedràtic/a d'Universitat HC2307DD 9736 borja@uji.es
Calzada Pérez, María Catedràtic/a d'Universitat HC2350DD 9768 calzada@uji.es
Chabert Ull, Alicia Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 chabert@uji.es
Chaume Varela, Federico Catedràtic/a d'Universitat HC2349DD 9767 chaume@uji.es
De Higes Andino, Irene Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2340DD 9733 dehiges@uji.es
De los Reyes Lozano, Julio Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2345DD 9763 delosrey@uji.es
Ezpeleta Piorno, Pilar Professor/a Titular d'Universitat HC0310DD 9677 ezpeleta@uji.es
Gamero Pérez, Silvia Professor/a Titular d'Universitat HC2351DD 9769 gamero@uji.es
García de Toro, Ana Cristina Professor/a Titular d'Universitat HC2313DD 9742 garciat@uji.es
García Izquierdo, Isabel Catedràtic/a d'Universitat HC2305DD 9734 igarcia@uji.es
García Izquierdo, Juan Manuel Professor/a Associat/da Laboral HC2345DD 9763 izquierj@uji.es
Guzmán Pitarch, Josep Roderic Catedràtic/a d'Universitat HC1312DD 9599 guzman@uji.es
Jiménez Ivars, María Amparo Professor/a Titular d'Universitat HC2346DD 9758 jimenez@uji.es
Juste Vidal, Natividad María Professor/a Associat/da Laboral HC2310DD 9739 juste@uji.es
Marco Borillo, José Manuel Catedràtic/a d'Universitat HC2348DD 9766 jmarco@uji.es
Marín Guarino, Betina Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 bguarino@uji.es
Martí Ferriol, José Luis Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2016DD 9943 martij@uji.es
Martínez Carrasco, Robert Professor/a Associat/da Laboral HC2310DD 9739 rcarrasc@uji.es
Martínez Hernández, Ana Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 anhernan@uji.es
Mejías Climent, Laura Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) HC2302DD 9731 lmejias@uji.es
Molines Galarza, Núria Professor/a Associat/da Laboral HC0310DD 9677 nmolines@uji.es
Montalt Resurreccion, Vicente Francisco Professor/a Titular d'Universitat HC2347DD 9760 montalt@uji.es
Monzó Nebot, Esther Professor/a Titular d'Universitat HC2312DD 9741 monzo@uji.es
Muñoz Miquel, Ana María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2341DD 9737 munoza@uji.es
Oltra Ripoll, María Dolores Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2342DD 9764 ripoll@uji.es
Ordóñez López, María del Pilar Professor/a Titular d'Universitat HC1315DD 9504 mordonez@uji.es
Oster , Ulrike Professor/a Titular d'Universitat HC2339DD 9757 oster@uji.es
Pérez i Grau, Daniel Professor/a Associat/da Laboral HC2309DD 9738 perezi@uji.es
Rambla Mulet, Maria Elena Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 mmulet@uji.es
Raro López, María Rosario Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 raro@uji.es
Renau Michavila, Marta Professor/a Associat/da Laboral HC2309DD 9738 michavil@uji.es
Saiz Hontangas, Paula Personal investigador en formació (Programa FPU Pla estatal) HC2302DD 9731 psaiz@uji.es
Sánchez Castañ, Roser Professor/a Associat/da Laboral HC2352DD 9770 castan@uji.es
Sánchez Pérez, Marta Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 sanchper@uji.es
Sánchez Safont, María Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1112DD 9833 safontm@uji.es
Schulte , Kim Professor/a Titular d'Universitat HC2314DD 9743 kschulte@uji.es
Van Lawick Brozio, Heike Anna Berta Margarete Professor/a Titular d'Universitat HC2343DD 9761 lawick@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
De los Reyes Lozano, Julio HC2345DD 9763 delosrey@uji.es
Saiz Hontangas, Paula HC2302DD 9731 psaiz@uji.es

Informació proporcionada per: Departament de Traducció i Comunicació