Estructura. Departament de Química Inorgànica i Orgànica

06/04/2016 | SCP
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció González Adelantado, Florenci Vicent TC1027DD 9156 fgonzale@uji.es
Secretaria Beltrán Mir, Héctor TC1435DD 8245 mir@uji.es
Administatiu/Administrativa Agustina Beser, María José TC1402DA 8215 agustina@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Sorlí Moliner, Silvia TD2217SD 9258 sorli@uji.es
Tecnic de Laboratori Ventura Fernández, Inmaculada TD2217SD 9461 iventura@uji.es
Tecnic de Laboratori Villanueva Redón, Alicia TC1008DD 9462 redon@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Química Inorgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Beltrán Mir, Héctor Professor/a Titular d'Universitat TC1435DD 8245 mir@uji.es
Cadena Bareño, Robinson Personal investigador en formació (Programa propi UJI) TC1423DL 8234 rcadena@uji.es
Carda Castelló, Juan Bautista Catedràtic/a d'Universitat TC1437DD 8247 carda@uji.es
Cordoncillo Cordoncillo, Eloísa Catedràtic/a d'Universitat TC1438DR 8248 cordonci@uji.es
Dos Santos Veiga, Emerson Luiz Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) TC1423DL 8234 edossant@uji.es
Esteve Cano, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat TC1436DD 8246 estevev@uji.es
Gonell Gómez, Sergio Personal investigador postdoctoral (Programa Juan de la Cierva-incorporació Pla estatal) NA3104DD 7515 sgonell@uji.es
González Cuadra, Jaime Investigador/a TC1423DL 8234 jcuadra@uji.es
Ibáñez Ibáñez, Laura Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) NA3106DI 7521 laibanez@uji.es
Julián López, Beatriz Professor/a Titular d'Universitat NA3207DD 7530 julian@uji.es
Llusar Vicent, Mario Ignacio Professor/a Titular d'Universitat TC1434DD 8244 mllusar@uji.es
Martínez Agramunt, Víctor Personal investigador postdoctoral (Ajudes Margarita Salas per a la formació de joves doctors/es) NA3106DI 7521 vagramun@uji.es
Mata Martínez, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat NA3105DD 7516 jmata@uji.es
Mollar Cuni, Andrés Personal investigador en formació (Programa Generalitat Valenciana) NA3105DD 7516 amollar@uji.es
Monrós Tomás, Guillermo Catedràtic/a d'Universitat TC1440DD 8250 monros@uji.es
Peris Fajarnés, Eduardo Víctor Catedràtic/a d'Universitat NA3107DD 7518 eperis@uji.es
Poyatos de Lorenzo, Macarena Professor/a Titular d'Universitat NA3103DD 7514 poyatosd@uji.es
Serna Gallen, Pablo Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) TC1423DL 8234 pserna@uji.es
Tena Gómez, María Ángeles Professor/a Titular d'Universitat TC1439DD 8249 tena@uji.es

Area: Química Orgànica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Beltrán, Laura Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) TC1004DL 8024 lagost@uji.es
Altava Benito, Belén Professor/a Titular d'Universitat TC1424DD 8237 altava@uji.es
Andreu Olaria, Jose Juan Personal investigador en formació (Programa propi UJI) TC1401DL 8235 andreuj@uji.es
Angulo Pachón, César Augusto Investigador/a TC1036DD 9154 angulo@uji.es
Bernal Martínez, Ana Maria Personal investigador en formació (Programa FPI Pla Estatal) TC1007DL 8016 abernal@uji.es
Carda Usó, Pedro Miguel Catedràtic/a d'Universitat TC1431DD 8242 mcarda@uji.es
Colombari Neto, Jean Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) TC1004DL 8008 colombar@uji.es
Escuder Gil, Beatriu Catedràtic/a d'Universitat TC1026DD 9155 escuder@uji.es
Falomir Ventura, Eva Professor/a Titular d'Universitat TC1429DD 8240 efalomir@uji.es
Galindo Honrubia, Francisco Catedràtic/a d'Universitat TC1024DD 8236 honrubia@uji.es
García-Verdugo Cepeda, Eduardo Catedràtic/a d'Universitat TC1428DD 8751 cepeda@uji.es
Gil Edo, Raquel Personal investigador en formació (Altres programes) TC1430DD 8241 ragil@uji.es
Giménez Hernández, Bárbara Personal investigador en formació (Programa propi UJI) TC1001DL 8009 bgimenez@uji.es
González Adelantado, Florenci Vicent Professor/a Titular d'Universitat TC1027DD 9156 fgonzale@uji.es
Maciá Delgado, María Investigador/a TC1401DL 8235 maciam@uji.es
Miravet Celades, Juan Felipe Catedràtic/a d'Universitat TC1036DD 9154 miravet@uji.es
Muñoz Capdevila, Iván Personal investigador en formació (Projectes i altres programes) TC1401DL 8235 munozi@uji.es
Ozbek, Nagihan Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) TC1026DD 9155 ozbek@uji.es
Pla López, Alberto Personal investigador en formació (Programa Generalitat Valenciana) TC1430DD 8241 apla@uji.es
Rodríguez Pastor, Santiago Professor/a Titular d'Universitat TC1028DD 9157 rodrigue@uji.es
Sánchez Velandia, Julián Eduardo Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) TC1401DL 8235 velandia@uji.es

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Carda Castelló, Juan Bautista Ambaixador/a Honorífic/a TC1437DD 8247 carda@uji.es

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions