05/04/2016 | PSI
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Agut Nieto, Sonia MI2010DD 9717 sagut@uji.es
Secretaria Górriz Plumed, Ana Belén MI2212DD 9671 gorriz@uji.es
Administatiu/Administrativa Gutiérrez Secades, María Consuelo MD0321DA 9527 gutierre@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tècnic/a de Laboratori Gual Domínguez, Óscar MI2125DL 9986 ogual@uji.es
Tècnic/a de Laboratori Martínez Martínez, Miguel Ángel MI2125DL 9984 martinem@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Metodologia de les Ciències del Comportament

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alarcon Aguilar, Ana Hermenegilda Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2114DD 9561 alarcon@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2023DL 9574 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2121DL 9998 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2121DL 9587 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2121DL 9574 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2110DD 9998 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2110DD 9587 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2110DD 9574 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2023DL 9998 caballer@uji.es
Caballer Miedes, Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI2023DL 9587 caballer@uji.es
Calero Martínez, María Jose Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 calero@uji.es
Calero Martínez, María Jose Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD calero@uji.es
Oliver Rodríguez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S23DL 9993 oliverr@uji.es
Oliver Rodríguez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S10DD 9586 oliverr@uji.es
Oliver Rodríguez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S10DD 9993 oliverr@uji.es
Oliver Rodríguez, Juan Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S23DL 9586 oliverr@uji.es
Rangel Gasco, Aurora Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 arangel@uji.es
Rangel Gasco, Aurora Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD arangel@uji.es
Torrente Barberà, Pedro Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 torrente@uji.es
Torrente Barberà, Pedro Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD torrente@uji.es

Area: Psicologia Evolutiva i de l'Educació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Abellán Roselló, Laura Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 labellan@uji.es
Abellán Roselló, Laura Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD labellan@uji.es
Adrian Serrano, Juan Emilio Professor/a Titular d'Universitat MI2107DD 9689 adrian@uji.es
Agut Betoret, Francesc Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 fagut@uji.es
Agut Betoret, Francesc Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD fagut@uji.es
Andrés Roqueta, Clara Professor/a Titular d'Universitat MI2115DD 9559 candres@uji.es
Becerra Balada, Cristina Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 becerra@uji.es
Comins Grifo, Noelia Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 ncomins@uji.es
Cuervo Gómez, Keren Professor/a Titular d'Universitat MI2009DD 9560 cuervo@uji.es
Delhom Peris, Iraida Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 delhom@uji.es
Flores Buils, Raquel Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2015DD 9562 flores@uji.es
García Bacete, Francisco Juan Catedràtic/a d'Universitat MI2211DD 9556 fgarcia@uji.es
García Bacete, Francisco Juan Catedràtic/a d'Universitat MI2222DL 9556 fgarcia@uji.es
García Bacete, Francisco Juan Catedràtic/a d'Universitat MI2222DL 9549 fgarcia@uji.es
García Bacete, Francisco Juan Catedràtic/a d'Universitat MI2211DD 9549 fgarcia@uji.es
García Castellar, Rosa Professor/a Titular d'Universitat MI2013DD 9724 gcastell@uji.es
García Castellar, Rosa Professor/a Titular d'Universitat MI2013DD 9941 gcastell@uji.es
García Castellar, Rosa Professor/a Titular d'Universitat MI2019DL 9724 gcastell@uji.es
García Castellar, Rosa Professor/a Titular d'Universitat MI2019DL 9941 gcastell@uji.es
Garcia Molina, Irene Professorat permanent laboral MI2S14DD 9545 imolina@uji.es
Gomis Pomares, Aitana Professor/a Ajudant/a Doctor/a MI2S06DD 7829 apomares@uji.es
Gomis Pomares, Aitana Professor/a Ajudant/a Doctor/a MI2S28DD 7829 apomares@uji.es
Górriz Plumed, Ana Belén Professorat permanent laboral MI2212DD 9671 gorriz@uji.es
Hernández Blasi, Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2208DD 9942 blasi@uji.es
Hernández Blasi, Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S27DL 9942 blasi@uji.es
Hernández Blasi, Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2208DD 9728 blasi@uji.es
Hernández Blasi, Carlos Professor/a Titular d'Universitat MI2S27DL 9728 blasi@uji.es
Julve Soler, Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 jjulve@uji.es
Julve Soler, Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD jjulve@uji.es
Lozano Nomdedeu, Francisco Alejandro Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 flozano@uji.es
Manrique Pastor, Ana Lorena Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 manriqua@uji.es
Manrique Pastor, Ana Lorena Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 manriqua@uji.es
Marande Perrin, Ghislaine Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2210DD 9882 marande@uji.es
Marande Perrin, Ghislaine Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2S06DD 9882 marande@uji.es
Mercader Ruiz, Jessica Professorat permanent laboral MI2S13DD 9552 mercader@uji.es
Presentación Herrero, María Jesús Professor/a Titular d'Universitat MI2S12DD 9547 presenta@uji.es
Rangel Gasco, Esperanza Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 rangel@uji.es
Rangel Gasco, Esperanza Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD rangel@uji.es
Sanahuja Miralles, Jorge Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 jmiralle@uji.es
Sanahuja Miralles, Jorge Professor/a Associat/da Laboral MD0325DD jmiralle@uji.es
Sánchez Chiva, Desiré Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 dchiva@uji.es
Siegenthaler Hierro, Rebeca Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2108DD 9938 siegenth@uji.es
Siegenthaler Hierro, Rebeca Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2022DL 9938 siegenth@uji.es
Siegenthaler Hierro, Rebeca Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2022DL 9557 siegenth@uji.es
Siegenthaler Hierro, Rebeca Professor/a Contractat/da Doctor/a MI2108DD 9557 siegenth@uji.es
Tiano, Cintia Vanesa Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 tiano@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2109DD 9558 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2109DD 9702 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2123DL 9505 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2109DD 9505 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2123DL 9558 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2123DL 9702 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2124DL 9505 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2124DL 9558 bvillanu@uji.es
Villanueva Badenes, María Lidón Catedràtic/a d'Universitat MI2124DL 9702 bvillanu@uji.es
Zafón Celades, Tamara Professor/a Associat/da Laboral MD0324DD 7734 zafon@uji.es

Area: Psicologia Social

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agost Felip, María Raquel Professor/a Titular d'Universitat MI2011DD 9729 ragost@uji.es
Agut Nieto, Sonia Professor/a Titular d'Universitat MI2010DD 9717 sagut@uji.es
Arahuete Ribes, Lorena Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) MI2317DD 9845 arahuete@uji.es
Beas Collado, María Isabel Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 mbeas@uji.es
Beas Collado, María Isabel Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 mbeas@uji.es
Bresó Esteve, Edgar Professor/a Titular d'Universitat MI2315DD 9936 breso@uji.es
Bresó Esteve, Edgar Professor/a Titular d'Universitat MI2315DD 9568 breso@uji.es
Bresó Esteve, Edgar Professor/a Titular d'Universitat MI2327DL 9568 breso@uji.es
Bresó Esteve, Edgar Professor/a Titular d'Universitat MI2327DL 9936 breso@uji.es
Brotons Miro, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 brotons@uji.es
Brotons Miro, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 brotons@uji.es
Carrero Planes, Virginia Elena Professor/a Titular d'Universitat MI2014DD 9725 carrero@uji.es
Cifre Gallego, Eva Catedràtic/a d'Universitat MI2007DD 9588 cifre@uji.es
Cifre Gallego, Eva Catedràtic/a d'Universitat MI2020DL 9588 cifre@uji.es
Cruz Ortiz, Mónica Valeria Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI2S07DD 9569 mcruz@uji.es
Enguídanos Alcón, Maria Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 enguidan@uji.es
Enguídanos Alcón, Maria Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 enguidan@uji.es
Fernández Galindo, Vanesa Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 vfernand@uji.es
Fernández Galindo, Vanesa Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 vfernand@uji.es
Ferrando Daufi, Eva Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 eferrand@uji.es
Ferrando Daufi, Eva Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 eferrand@uji.es
Lara Gómez, Isaac Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 ilara@uji.es
Lara Gómez, Isaac Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 ilara@uji.es
Llorens Gumbau, Susana Professor/a Titular d'Universitat MI2309DD 9584 llorgum@uji.es
Martínez Martínez, Isabel María Professor/a Titular d'Universitat MI2308DD 9585 imartine@uji.es
Martínez Martínez, Kevin Personal investigador predoctoral en formació (Programa Generalitat Valenciana) MI2317DD 9845 kemartin@uji.es
Montañés Cruz, Cristina Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 cmontane@uji.es
Montañés Cruz, Cristina Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 cmontane@uji.es
Moreno Sandoval, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 sandoval@uji.es
Moreno Sandoval, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 sandoval@uji.es
Nadal Martínez, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 mnadal@uji.es
Nadal Martínez, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 mnadal@uji.es
Nebot Gresa, Maria Lidon Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 gresa@uji.es
Nebot Gresa, Maria Lidon Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 gresa@uji.es
Peñalver González, Jonatan Professor/a Substitut/a MD0322DD 7832 jpenalve@uji.es
Peñalver González, Jonatan Professor/a Substitut/a MD0322DD 7732 jpenalve@uji.es
Pinazo Calatayud, Daniel Professor/a Titular d'Universitat MI2012DD 9716 pinazo@uji.es
Reboll Bueso, Veronica Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 reboll@uji.es
Reboll Bueso, Veronica Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 reboll@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2328DL 9571 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2328DL 9583 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2328DL 9955 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2332DL 9570 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2332DL 9571 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2328DL 9570 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2307DD 9955 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2307DD 9583 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2307DD 9571 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2307DD 9570 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2332DL 9583 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2333DL 9955 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2333DL 9583 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2333DL 9571 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2333DL 9570 salanova@uji.es
Salanova Soria, María Luisa Catedràtic/a d'Universitat MI2332DL 9955 salanova@uji.es
Sánchez Gómez, Martín Professor/a Substitut/a MD0322DD 7732 sanchgom@uji.es
Sánchez Gómez, Martín Professor/a Substitut/a MD0322DD 7832 sanchgom@uji.es
Sánchez Martínez, Juan Pedro Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 juasanch@uji.es
Sánchez Martínez, Juan Pedro Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 juasanch@uji.es
Serrano Font, Maria Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 fontm@uji.es
Serrano Font, Maria Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 fontm@uji.es
Soto Personat, Grisela Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7732 gsoto@uji.es
Soto Personat, Grisela Professor/a Associat/da Laboral MD0322DD 7832 gsoto@uji.es
Yatim Harkous, Wissam Professor/a Substitut/a MD0322DD 7832 yatim@uji.es
Yatim Harkous, Wissam Professor/a Substitut/a MD0322DD 7732 yatim@uji.es