Estructura i membres

15/04/2016 | PSB
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Poy Gil, Rosario HC1269DD 9582 poy@uji.es
Secretaria Mezquita Guillamón, Laura HC2230DD 9704 lmezquit@uji.es
Administatiu/Administrativa Serrano Gallego, María Paz HC0208DA 9670 gallego@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Chabrera Querol, Lucas HC2239DD 9707 lchabrer@uji.es
Tecnic de Laboratori Sales Trisol, Fernando HC1241DD 9567 fsales@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Personalitat, Avaluació i Tractaments Psicològics

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ballester Arnal, Rafael Catedràtic/a d'Universitat HC2269DD 9726 rballest@uji.es
Botella Arbona, Cristina Professor/a Emèrit NB2106DL 7648 botella@uji.es
Botella Arbona, Cristina Professor/a Emèrit NB2127DD 7639 botella@uji.es
Bretón López, Juana Maria Professor/a Titular d'Universitat NB2111DD 7642 breton@uji.es
Cervigón Carrasco, Verónica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC1159DD 9351 cervigon@uji.es
Cervigón Carrasco, Verónica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC2256DL 9719 cervigon@uji.es
Crespo Delgado, Elena Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 screspo@uji.es
Crespo Delgado, Elena Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 screspo@uji.es
Del Río González, Eva Investigador/a NB2126DL 7638 rio@uji.es
Díaz Sanahuja, Laura Personal investigador en formació (Altres programes) NB2117DD 7651 lsanahuj@uji.es
Elipe Miravet, Marcel Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC1159DD 9351 elipe@uji.es
Fernández Felipe, Isabel Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) NB2117DD 7651 fernandi@uji.es
García Palacios, Azucena Catedràtic/a d'Universitat NB2110DD 7640 azucena@uji.es
Gasch Garcia, Cristina Investigador/a NB2129DD 7650 cgasch@uji.es
Giménez García, Cristina Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2260DD 9976 gimenezc@uji.es
Grimaldos García, Jorge Personal investigador en formació (Programa FPI Pla Estatal) NB2114DD 7645 grimaldo@uji.es
Gual Montolio, Patricia Personal investigador en formació (Programa propi UJI) NB2114DD 7645 gualp@uji.es
Ibáñez Ribes, Manuel Ignacio Professor/a Titular d'Universitat HC2205DD 9690 iribes@uji.es
León Medina, Vanesa Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC2270DD 9727 vleon@uji.es
López Fernández, Francisco Javier Personal investigador postdoctoral (Ajudes Margarita Salas per a la formació de joves doctors/es) HC1160DD 9352 frlopez@uji.es
López Montoyo, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 montoyo@uji.es
López Montoyo, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 montoyo@uji.es
Lorente Catala, Rosa Personal investigador en formació (Programa Generalitat Valenciana) NB2128DD 7649 rlorente@uji.es
Martínez Borba, Verónica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) NB2115DD 7644 borba@uji.es
Mezquita Guillamón, Laura Professor/a Titular d'Universitat HC2230DD 9704 lmezquit@uji.es
Molinari Conde, Guadalupe Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 molinari@uji.es
Molinari Conde, Guadalupe Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 molinari@uji.es
Montañés Martí, Susana Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 smonta@uji.es
Montañés Martí, Susana Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 smonta@uji.es
Moro Ipola, Micaela Professor/a Titular d'Universitat HC2203DD 9688 moro@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2210DL 9997 ortet@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2202DD 9687 ortet@uji.es
Ortet Fabregat, Generós Catedràtic/a d'Universitat HC2222DL 9699 ortet@uji.es
Ortet Walker, Jordi Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) HC1160DD 9352 jortet@uji.es
Paredes Mealla, Dana Macarena Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) NB2116DD 7646 dparedes@uji.es
Quero Castellano, Soledad Professor/a Titular d'Universitat NB2109DD 7641 squero@uji.es
Ruiz Palomino, Estefanía Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1239DD 9565 eruiz@uji.es
Serrano Zárate, Berenice Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2241DD 9709 bserrano@uji.es
Suso Ribera, Carlos Professor/a Contractat/da Doctor/a NB2112DD 7643 susor@uji.es
Tur Domenech, Cintia Personal investigador en formació (Programa propi UJI) NB2115DD 7644 ctur@uji.es
Vidal Arenas, Verónica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC1160DD 9352 vvidal@uji.es
Vidal Arenas, Verónica Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC2222DL 9699 vvidal@uji.es
Villa Martín, Elena Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2270DD 9727 villa@uji.es

Area: Psicobiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Correa Sanz, María de las Mercedes Catedràtic/a d'Universitat MI1009DD 9841 correa@uji.es
Font Hurtado, Laura Professor/a Titular d'Universitat MI1013DD 9843 lhurtado@uji.es
Ibáñez Marín, Patricia Personal investigador en formació (Programa Generalitat Valenciana) MI1007DD 7432 pibanez@uji.es
Miquel Salgado-Araujo, Marta Asunta Catedràtic/a d'Universitat MI1011DD 9834 miquel@uji.es
Olivares García, Régulo Luis Personal investigador en formació (Programa Prometeo Generalitat Valenciana) MI1008DD 7444 rolivare@uji.es
Pastor Medall, Raúl Professor/a Titular d'Universitat MI1012DD 9844 medall@uji.es
Rodríguez Borillo, Olga Personal investigador en formació (Programa propi UJI) MI1008DD 7444 rodriguo@uji.es
Roselló Jiménez, Lorena Professor/a d'Universitat lrosello@uji.es
Sánchez Hernández, Aitor Personal investigador en formació (Programa FPI Pla Estatal) MI1007DD 7432 aisanche@uji.es
Sanchis Segura, Carla Professor/a Titular d'Universitat MI1010DD 9933 csanchis@uji.es

Area: Psicologia Bàsica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alcalá García, María Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 alcala@uji.es
Alcalá García, María Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 alcala@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2035DD 7662 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2036DD 7659 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2020DD 7664 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2019DD 7665 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2017DD 7656 avila@uji.es
Ávila Rivera, César Carlos Catedràtic/a d'Universitat NB2008DL 7654 avila@uji.es
Baena Pérez, María Professor/a d'Universitat baenam@uji.es
Barrós Loscertales, Alfonso Roberto Catedràtic/a d'Universitat NB2033DD 7661 barros@uji.es
Branchadell Capdevila, Victoria Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) HC1160DD 9352 vbrancha@uji.es
Calderón Rubio, Eva Professor/a d'Universitat ecaldero@uji.es
Cano Melle, Cristina Personal investigador en formació (Programa FPI Pla Estatal) NB2020DD 7664 canoc@uji.es
Cherednichenko , Anastasia Personal investigador en formació (Programa propi UJI) NB2010DD 7657 cheredni@uji.es
Costumero Ramos, Víctor Personal investigador postdoctoral (Projectes tipus JIN) NB2029DL 7655 vcostume@uji.es
Cuartero Cervera, Teresa de Jesus Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 cuartero@uji.es
Cuartero Cervera, Teresa de Jesus Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 cuartero@uji.es
Félix Esbrí, Sonia Personal investigador en formació (Programa propi UJI) NB2036DD 7659 sfelix@uji.es
Forn Frias, Cristina Professor/a Titular d'Universitat NB2034DL 7658 forn@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2208DD 9693 girbau@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2225DL 9701 girbau@uji.es
Girbau Massana, María Dolores Professor/a Titular d'Universitat HC2225DL 9995 girbau@uji.es
Gómez Íñiguez, Consolación Professor/a Titular d'Universitat HC2231DD 9705 iniguez@uji.es
González Álvarez, Julio Professor/a Titular d'Universitat HC2228DL 9703 gonzalez@uji.es
González Álvarez, Julio Professor/a Titular d'Universitat HC2207DD 9692 gonzalez@uji.es
Juan Serrano, Gloria Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 juang@uji.es
Juan Serrano, Gloria Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 juang@uji.es
Marín Marín, Lidón Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) NB2018DD 7663 marinl@uji.es
Martínez Mañas, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 bmanas@uji.es
Martínez Mañas, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 bmanas@uji.es
Miró Padilla, Anna Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) NB2017DD 7656 amiro@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1258DL 9575 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1259DL 9576 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1261DL 9990 molto@uji.es
Moltó Brotons, Francisco Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1268DD 9581 molto@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2220DL 9698 palmero@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2216DL 9697 palmero@uji.es
Palmero Cantero, Francisco Catedràtic/a d'Universitat HC2209DD 9694 palmero@uji.es
Parcet Ibars, María Antonia Professor/a Titular d'Universitat HC2206DD 9691 parcet@uji.es
Pastor Verchili, María del Carmen Professor/a Titular d'Universitat HC2261DD 9977 mpastor@uji.es
Poy Gil, Rosario Professor/a Titular d'Universitat HC1269DD 9582 poy@uji.es
Ribes Guardiola, Pablo Personal investigador contractat doctor HC1261DL 9990 pribes@uji.es
Rodríguez Aramendía, Marta Professor/a d'Universitat aramendi@uji.es
Sales Trisol, Lucía Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 salesl@uji.es
Sales Trisol, Lucía Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 salesl@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a d'Universitat NB2036DD 7659 asebasti@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a Associat/da Laboral NB2036DD 7659 asebasti@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a d'Universitat MD0316DD 7735 asebasti@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0316DD 7735 asebasti@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0315DD 7762 asebasti@uji.es
Sebastián Tirado, Alba Professor/a d'Universitat MD0315DD 7762 asebasti@uji.es
Segarra Cabedo, Pilar Professor/a Titular d'Universitat HC1240DD 9566 segarra@uji.es
Sos Peña, María Rosa Professor/a Titular d'Universitat HC2266DD 9881 sos@uji.es
Villar Rodríguez, Esteban Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) NB2018DD 7663 esvillar@uji.es

Estructura i membres