Estructura Unitat Predepartamental de Medicina

08/04/2016 | MED
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Llueca Abella, José Antonio MI1113DD 7430 llueca@uji.es
Secretaria Pallares Carratala, Vicente José MI1114DD 7442 pallarev@uji.es
Administatiu/Administrativa Aragonés García, Manuel MD0308DA 7437 aragonem@uji.es
Administatiu/Administrativa Gómez Pitarch, María Estibaliz MD0308DA 7831 gomezp@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Anatomia i Embriologia Humana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Castillo Gómez, Esther Professor/a Titular d'Universitat MI1209DD 7440 escastil@uji.es
Coret Franco, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 coret@uji.es
Gil Miravet, Isis Professor/a Ajudant/a Doctor/a MI1107DD 7825 gili@uji.es
Guirado Guillén, Ramón Professor/a Ajudant/a Doctor/a MI1213DD 7459 rguirado@uji.es
Gumbau Puchol, Veronica Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 vgumbau@uji.es
Jordà Gómez, Pablo Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 pjorda@uji.es
Olucha Bordonau, Francisco Eliseo Catedràtic/a d'Universitat MI1214DD 7460 folucha@uji.es
Pastor Mora, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 moraj@uji.es
Ros Bernal, Francisco de Asís Professorat permanent laboral MI1212DD 7503 fros@uji.es
Sánchez Pérez, Ana Maria Professor/a Titular d'Universitat MI1112DD 7441 sanchean@uji.es
Sánchez Sarasúa de la Bárcena, Sandra Personal investigador postdoctoral (Ajudes Margarita Salas per a la formació de joves doctors/es) MI1216DD 7438 sarasuad@uji.es
Villar Puchades, Raquel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 villarr@uji.es

Area: Biologia Cel·lular

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Barneo Muñoz, Manuela Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 barneo@uji.es
Martínez García, Fernando Catedràtic/a d'Universitat MI1211DD 7457 femartin@uji.es
Navarro Moreno, María de la Cinta Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 navarmor@uji.es
Sánchez Catalán, María José Professor/a Titular d'Universitat MI1210DD 7458 macatala@uji.es

Area: Cirurgia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alcobilla Ferrara, Eduardo Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 alcobill@uji.es
Almela Cortés, Rosana Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 ralmela@uji.es
Aracil Kessler, Juan Pablo Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 aracil@uji.es
Armengot Carbó, Miquel Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 marmengo@uji.es
Balaguer Andres, Jaume Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jabalagu@uji.es
Ballester Ramos, Marta Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 ballestm@uji.es
Beltrán Persiva, José Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jpersiva@uji.es
Boldo Roda, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 eboldo@uji.es
Climent Martí, Maria Teresa Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 maclimen@uji.es
Corchero Martín, Guadalupe Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 gcorcher@uji.es
Cuñat Albert, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 ecunat@uji.es
Daroca Jose, Jose María Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 daroca@uji.es
García Martínez, Juan Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 martinju@uji.es
García Tocino, Jesús Martín Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 tocino@uji.es
Gauchía Moreno, Ricardo Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 rgauchia@uji.es
Gómez Quiles, Luis Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 quiles@uji.es
González Bonet, Luis Germán Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 lbonet@uji.es
Granel Villach, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 granel@uji.es
Laguna Sastre, José Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 jlaguna@uji.es
Llueca Abella, José Antonio Professor/a Titular d'Universitat MI1113DD 7430 llueca@uji.es
Mahiques Santos, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mahiquel@uji.es
Margarit Martín, Xavier Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 margarit@uji.es
Martínez Meléndez, Salvador Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 melendez@uji.es
Mesado Vives, Adela Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 amesado@uji.es
Moya Herráiz, Angel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 moyaa@uji.es
Navarro López, María Jesús Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 marnavar@uji.es
Olivares Muñoz, Marta Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 molivare@uji.es
Ordóñez Arana, Aranzazu Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 aordonez@uji.es
Pardo Mateu, Lourdes Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 pardol@uji.es
Peralta Nieto, Jara Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 jperalta@uji.es
Pérez Corella, Daniel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 perezd@uji.es
Piquer Simó, Dolors Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 dpiquer@uji.es
Pitarch Bort, Gerard Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 gpitarch@uji.es
Rodrigo Aliaga, Miguel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 maliaga@uji.es
Sanchis Sanchez, Celia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 cesanchi@uji.es
Serra Rubert, Anna Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 serraa@uji.es
Sorlí Clemente, Elena María Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 esorli@uji.es
Suriano, Mayerling Mercedes Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 suriano@uji.es
Traver Julián, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jjulian@uji.es
Tuzon Segarra, Alegria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 atuzon@uji.es
Verdejo Gómez, Lucia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 lverdejo@uji.es
Villamon Fort, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 villamon@uji.es

Area: Farmacologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bosó Ribelles, Virginia Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 vboso@uji.es
Burgos Muñoz, Javier Santos Personal investigador distingit MI1111DD 7827 jburgos@uji.es
García Muñoz, Sergio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 segarcia@uji.es

Area: Fisiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Baliño Remiro, Pablo Professor/a Titular d'Universitat MI1108DD 7475 balino@uji.es
Cejudo Marín, Rocío Professor/a Associat/da MI1116DD 7446 rcejudo@uji.es
De Toro Mas, Carolina Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 cdetoro@uji.es
Gil Miravet, Isis Professor/a Ajudant/a Doctor/a MI1107DD 7825 gili@uji.es
Martínez Ramos, Cristina Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 ramosc@uji.es
Muriach Sauri, María Professor/a Titular d'Universitat MI1208DD 7462 muriach@uji.es
Pascual Regueiro, Nuria Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 pascualn@uji.es
Sánchez Canel, Juan José Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 jcanel@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a Associat/da Laboral MD0307DR 7501 vallsv@uji.es

Area: Genètica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Marqués Torrejón, María de los Angeles Personal investigador postdoctoral (Programa Ramón y Cajal) MI1309DD 7478 torrejom@uji.es
Martínez Cadenas, Conrado Professor/a Titular d'Universitat MI1207DD 7607 ccadenas@uji.es

Area: Medicina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Abril Tirado, Cristina Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 cabril@uji.es
Agustin Layunta, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 agustin@uji.es
Albert Coll, Mónica Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mcoll@uji.es
Balado Albiol, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 baladom@uji.es
Barberá Martínez, Tatiana Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 tbarbera@uji.es
Batalla Sales, Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mbatalla@uji.es
Bayarri Devís, Paula Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 pbayarri@uji.es
Belenguer Benavides, Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 belengua@uji.es
Beltrán Agost, Susana Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 beltrans@uji.es
Blasco Claramunt, Amparo Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 aclaramu@uji.es
Campos Rivela, Maria Socorro Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 camposm@uji.es
Camprodon Calveras, Joan Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 camprodo@uji.es
Castelló Carrascosa, Jose Vicente Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 carrascj@uji.es
Catalán Monzón, Ignacio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 icatalan@uji.es
Centelles Sales, Maria Irene Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 icentell@uji.es
Claramonte Clausell, Berta Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 bclaramo@uji.es
Climent Radiu, Ana Raquel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 acliment@uji.es
Conesa Mateos, María Aranzazu Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 conesam@uji.es
del Mazo Pulido, Bárbara Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 delmazo@uji.es
Domínguez Mafé, Eloy Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 mafe@uji.es
El-Qutob López, Francisco David Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 elqutob@uji.es
Enrique Miranda, Ernesto Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 eenrique@uji.es
Estellés Piera, Francisco José Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 festelle@uji.es
Fenollosa Segarra, Maria Angeles Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mfenollo@uji.es
Fernández-Delgado Momparler, Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 mmomparl@uji.es
Fonfria Esparcia, Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mfonfria@uji.es
Galarza Barrachina, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 lgalarza@uji.es
Gallego Peris, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jogalleg@uji.es
García Boyero, Raimundo Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 boyero@uji.es
Garcia Molero, Raul Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 rmolero@uji.es
Garcia Sidro, Maria Patricia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 msidro@uji.es
González Hernández, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 engonzal@uji.es
Gras Balaguer, Santiago Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 sgras@uji.es
Jiménez Aguilella, Juan José Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 jujimene@uji.es
Lizán Tudela, Luis Vicente Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 lizan@uji.es
Llavador Ros, German Luis Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 llavador@uji.es
López de Briñas Monfort, Cristina Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 debrinas@uji.es
Lorente García, Pedro José Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 plorente@uji.es
Maravall Royo, Francisco Javier Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 maravall@uji.es
Marco Lattur, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 lattur@uji.es
Marín Royo, Margarita Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 royom@uji.es
Martínez Hernández, Andreu Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 andmarti@uji.es
Martínez Lozano, María Dolores Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mlozano@uji.es
Mas Esteve, Eva Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 mase@uji.es
Mateu Campos, María Lidon Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mateum@uji.es
Mateu Campos, Teresa María Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 tmateu@uji.es
Meneu Garcia, Emilio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 emeneu@uji.es
Merchante Alfaro, Agustín Ángel Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 merchant@uji.es
Mínguez Gallego, Carlos Todos Santos Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 cminguez@uji.es
Miralles Remigio, Raquel Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 remigio@uji.es
Modesto Alapont, Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 modesto@uji.es
Monedero Mira, María José Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mmoneder@uji.es
Monfort Ferrara, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 monfortf@uji.es
Monforte Gilabert, Gema Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 gmonfort@uji.es
Montagud Porta, Mario Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 montagum@uji.es
Montolio Chiva, Lydia Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 lmontoli@uji.es
Morillo Macias, Virginia Patricia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 vmorillo@uji.es
Moya Malo, Raúl Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 moyar@uji.es
Navarro Navarro, Belén Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 navarrob@uji.es
Nicolau Ribera, Maria Jesus Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mnicolau@uji.es
Noguera Palanca, Santiago Salvador Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 snoguera@uji.es
Oliver Guimera, Georgina Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 goliver@uji.es
Ortega Albas, Juan Jose Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 albas@uji.es
Ortiz Rambla, Javier Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jaortiz@uji.es
Palau Canós, Antonio David Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 apalau@uji.es
Pallares Carratala, Vicente José Professor/a Titular d'Universitat MI1114DD 7442 pallarev@uji.es
Peral Sanchez, David Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 peral@uji.es
Pérez Sánchez, Nayara Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 perezn@uji.es
Peset Cubero, Ana Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 apeset@uji.es
Pin Godos, María Teresa Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 pin@uji.es
Pina Buded, Santiago Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 spina@uji.es
Pons Prades, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 jopons@uji.es
Rambla Tirado, Elena Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 ramblae@uji.es
Robustillo Villarino, Montserrat Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 robustil@uji.es
Roca Villanueva, Bernardino Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 broca@uji.es
Roselló Sastre, Maria Esther Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mrosello@uji.es
Ruiz Miravet, Nuria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 nruiz@uji.es
Ruiz Padilla, Francisco Javier Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 ruizf@uji.es
Sábado Martí, Fernando Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 sabado@uji.es
Sabater Querol, Maria Teresa Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 masabate@uji.es
Salvador Suárez, Carlos Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 suarezc@uji.es
Sanchez Iglesias, Angel Luis Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 iglesiaa@uji.es
Sánchez Moran, Fernando Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 fmoran@uji.es
Soriano Navarro, Carlos Joaquin Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 csoriano@uji.es
Suay Moner, María Consuelo Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 msuay@uji.es
Tena Barreda, Raquel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 rtena@uji.es
Torres Relucio, José Joaquín Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 relucio@uji.es
Treviño Peña, Eva Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 trevino@uji.es
Uso Blasco, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 usoj@uji.es
Ventura Haro, Silvia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 sventura@uji.es

Area: Medicina Legal i Forense

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
De Luis García, Maria José Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 deluis@uji.es
Flores Gil, Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 floresj@uji.es

Area: Medicina Preventiva i Salut Pública

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bellido Blasco, Juan Bautista Professor/a Associat/da Laboral MI1316DD 7495 bellido@uji.es
Carballido Fernández, Mario Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 mcarball@uji.es
Delgado Saborit, Juana María Personal investigador distingit (Programa GenT doctor/a d'excel·lència GV) MI1307DD 7421 delgado@uji.es
Herrero Machancoses, Francisco Professorat permanent laboral MI1110DD 7833 herrerof@uji.es
Navarrete Aliaga, Óscar Personal investigador predoctoral en formació (Programa Generalitat Valenciana) MI1116DD 7446 onavarre@uji.es
Pareja Corbí, Gonzalo Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 gpareja@uji.es
Porru, Simona Personal investigador postdoctoral (Ajudes Margarita Salas per a la formació de joves doctors/es) MI1316DD 7495 porru@uji.es
Rebagliato Ruso, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat MI1109DD 7439 rebaglia@uji.es

Area: Microbiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
de Llanos Frutos, Rosa Professorat permanent laboral MI1308DD 7428 dellanos@uji.es

Area: Pediatria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cabañero Pisa, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mcabaner@uji.es
Dapena Archilés, Marta Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mdapena@uji.es
Ferrer Vázquez, Mario Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 maferrer@uji.es
González Miño, Carolina Victoria Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mino@uji.es
Jovaní Casano, María Carmen Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 jovanim@uji.es
Lucas García, Jesús Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 jlucas@uji.es
Nevot Flor, Ana Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 nevot@uji.es
Segura Navas, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 lsegura@uji.es
Tosca Segura, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 tosca@uji.es

Area: Psiquiatria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arnau Peiró, Francisco Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 farnau@uji.es
García-Vilanova Comas, Juan Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 garciavi@uji.es
Monleon Moscardo, Pablo Jose Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 monleonp@uji.es
Mora Marín, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 morar@uji.es
Ramos Vidal, Carla Professor/a Associat/da Laboral MD0311DD 7741 cramos@uji.es
Real López, Matías Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 mreal@uji.es
Rodríguez, María Nieves Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 mnieves@uji.es

Area: Radiologia i Medicina Física

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ambit Capdevila, Silvia Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 ambit@uji.es
Fernández García, María Pilar Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 pifernan@uji.es
Flores Couce, Daniel Professor/a Associat/da Assistencial MD0309DD 7740 dflores@uji.es
Marco Doménech, Santiago Francisco Professor/a Associat/da Laboral MD0309DD 7740 sdomenec@uji.es
Rambla Vilar, Julio Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 ramblaj@uji.es
Tudela Ortells, Xavier Àngel Professor/a Associat/da Assistencial MD0311DD 7741 xtudela@uji.es

Personal Acadèmic Visitant

Nom Despatx Extensió Email
Neef, Alexander MI1120DL 7828 neef@uji.es

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental de Medicina