UJI

Estructura

Unitat Predepartamental de Medicina
Última modificació: 08/04/2016 | Font: MED

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Sánchez Andrés, Juan Vicente MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Secretaria Carrasco Espi, Paula MI1110DD 7903 pcarrasc@uji.es
Administatiu/Administrativa Aragonés García, Manuel MI1107DD 7437 aragonem@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Barneo Muñoz, Manuela MI1115DD 7420 barneo@uji.es
Contractat Valls Bellés, Victoria MI1108DD 7501 vallsv@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Anatomia i Embriologia Humana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Castillo Gómez, Esther Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1209DD 7440 escastil@uji.es
Ros Bernal, Francisco de Asís Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1212DD 7503 fros@uji.es
Sánchez Pérez, Ana Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1213DD 7459 sanchean@uji.es
Sánchez Sarasúa de la Bárcena, Sandra Personal investigador en formació - Predoctoral GV MI1216DD 7438 sarasuad@uji.es

Area: Biologia Cel·lular

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Martínez García, Fernando Catedràtic/a d'Universitat MI1211DD 7457 femartin@uji.es
Navarro Moreno, María de la Cinta Personal investigador en formació (FPI UJI) MI1216DD 7438 navarmor@uji.es
Sánchez Catalán, María José Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1210DD 7458 macatala@uji.es

Area: Cirurgia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Llueca Abella, José Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MI1113DD 7430 llueca@uji.es

Area: Farmacologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Gómez Torrijos, Cristian Hilario Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 torrijos@uji.es
Sanz García, Celia Milagros Professor/a Associat/da Laboral MI1113DD 7430 cesanz@uji.es

Area: Fisiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Baliño Remiro, Pablo Personal investigador contractat doctor MI1215DD 7475 balino@uji.es
Muriach Sauri, María Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1208DD 7462 muriach@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1114DD 7442 juanvi@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a Associat/da Laboral MI1108DD 7501 vallsv@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a d'Universitat MI1108DD 7501 vallsv@uji.es

Area: Genètica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Hernando Fuster, Barbara Professor/a Associat/da Laboral MI1116DD 7446 hernandb@uji.es
Martínez Cadenas, Conrado Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1207DD 7607 ccadenas@uji.es

Area: Medicina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Pérez Olaso, Óscar Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 perezo@uji.es

Area: Medicina Legal i Forense

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
De Luis García, Maria José Professor/a Associat/da Laboral MI1112DD 7441 deluis@uji.es
Ventura Alvarez, Mario Eliseo Professor/a Associat/da Laboral MI1112DD 7441 venturam@uji.es

Area: Medicina Preventiva i Salut Pública

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andrés Esteban, Eva María Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1112DD 7441 eandres@uji.es
Bellido Blasco, Juan Bautista Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 bellido@uji.es
Carrasco Espi, Paula Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1110DD 7903 pcarrasc@uji.es
Rebagliato Ruso, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat MI1109DD 7439 rebaglia@uji.es

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Bañó Aracil, Manuel Ricardo Professorat col·laborador honorífic

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental de Medicina