UJI
  • UJI
  • Estructura

Estructura

Unitat Predepartamental de Medicina

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Sánchez Andrés, Juan Vicente MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Secretaria Carrasco Espi, Paula MI1112DD 7441 pcarrasc@uji.es
Administatiu/Administrativa Aragonés García, Manuel MI1107DD 7437 aragonem@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Valls Bellés, Victoria MI1108DD 7501 vallsv@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Anatomia i Embriologia Humana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Castillo Gómez, Esther Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1209DD 7440 escastil@uji.es
Coret Franco, Alba Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 coret@uji.es
Gumbau Puchol, Veronica Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 vgumbau@uji.es
Olucha Bordonau, Francisco Eliseo Professor/a Titular d'Universitat MI1214DD 7460 folucha@uji.es
Ros Bernal, Francisco de Asís Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1212DD 7503 fros@uji.es
Sánchez Pérez, Ana Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1213DD 7459 sanchean@uji.es

Area: Biologia Cel·lular

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Barneo Muñoz, Manuela Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) MI1115DD 7420 barneo@uji.es
Herranz Perez, Vicente Professor/a Associat/da Laboral MI1216DD 7438 vherranz@uji.es
Martínez García, Fernando Catedràtic/a d'Universitat MI1211DD 7457 femartin@uji.es
Sánchez Catalán, María José Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1210DD 7458 macatala@uji.es

Area: Cirurgia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alcalde Sánchez, Miguel Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 alcaldem@uji.es
Aracil Kessler, Juan Pablo Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 aracil@uji.es
Balaguer Andres, Jaume Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 jabalagu@uji.es
Ballester Ramos, Marta Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 ballestm@uji.es
Ballester Sánchez, Rosa Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 roballes@uji.es
Beltrán Persiva, José Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 jpersiva@uji.es
Boldo Roda, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 eboldo@uji.es
Cano Cuenca, Bernardino Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 canob@uji.es
Corchero Martín, Guadalupe Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 gcorcher@uji.es
Cuñat Albert, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 ecunat@uji.es
Daroca Jose, Jose María Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 daroca@uji.es
Ferrer Ramirez, Maria José Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 maramire@uji.es
García Martínez, Juan Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 martinju@uji.es
González Bonet, Luis Germán Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 lbonet@uji.es
Laguna Sastre, José Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 jlaguna@uji.es
Lloret Ruiz, César Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 clloret@uji.es
Llueca Abella, José Antonio Professor/a Contractat/da Doctor/a amb plaça assistencial vinculada MI1113DD 7430 llueca@uji.es
Mahiques Santos, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 mahiquel@uji.es
Margarit Martín, Xavier Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 margarit@uji.es
Martínez Meléndez, Salvador Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 melendez@uji.es
Moya Artuñedo, Eva Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 emoya@uji.es
Moya Herráiz, Angel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 moyaa@uji.es
Navarro López, María Jesús Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 marnavar@uji.es
Olivares Muñoz, Marta Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 molivare@uji.es
Olmedo García, Nuria Isabel Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 nolmedo@uji.es
Pardo Mateu, Lourdes Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 pardol@uji.es
Pérez Corella, Daniel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 perezd@uji.es
Pitarch Bort, Gerard Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 gpitarch@uji.es
Riera Sala, Catalina Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 criera@uji.es
Rivadulla Serrano, María Isabel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 rivadull@uji.es
Rodrigo Aliaga, Miguel Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 maliaga@uji.es
Serra Rubert, Anna Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 serraa@uji.es
Sorlí Clemente, Elena María Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 esorli@uji.es
Suriano , Mayerling Mercedes Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 suriano@uji.es
Traver Julián, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 jjulian@uji.es
Tuzon Segarra, Alegria Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 atuzon@uji.es
Uzqueda Martinez, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 uzqueda@uji.es
Valcuende Cavero, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 valcuend@uji.es
Verdejo Gómez, Lucia Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 lverdejo@uji.es
Villamon Fort, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 villamon@uji.es

Area: Farmacologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Gómez Torrijos, Cristian Hilario Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 torrijos@uji.es
Milara Paya, Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 milara@uji.es
Rumiz González, Eva Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 rumiz@uji.es
Sanz García, Celia Milagros Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 cesanz@uji.es

Area: Fisiologia

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Baliño Remiro, Pablo Personal investigador contractat doctor (Programa PICD UJI) MI1215DD 7475 balino@uji.es
Martínez Ramos, Cristina Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 ramosc@uji.es
Muriach Sauri, María Professor/a Contractat/da Doctor/a MI1208DD 7462 muriach@uji.es
Pascual Regueiro, Nuria Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 pascualn@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1114DD 7442 juanvi@uji.es
Sánchez Andrés, Juan Vicente Catedràtic/a d'Universitat MI1117DL 7443 juanvi@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a Associat/da Laboral MI1108DD 7501 vallsv@uji.es
Valls Bellés, Victoria Professor/a d'Universitat MI1108DD 7501 vallsv@uji.es

Area: Genètica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Hernando Fuster, Barbara Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) MI1116DD 7446 hernandb@uji.es
Martínez Cadenas, Conrado Professor/a Titular d'Universitat MI1207DD 7607 ccadenas@uji.es

Area: Medicina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Agustin Layunta, Francisca Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 agustin@uji.es
Albert Coll, Mónica Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mcoll@uji.es
Andrade Cadena, Paul Crossman Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 pandrade@uji.es
Andrés Pauls, Inmaculada Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 andresi@uji.es
Barberá Martínez, Tatiana Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 tbarbera@uji.es
Batalla Sales, Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mbatalla@uji.es
Belenguer Benavides, Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 belengua@uji.es
Belenguer Muncharaz, Alberto Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 abelengu@uji.es
Belmonte Serrano, Miguel Angel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 belmonte@uji.es
Blasco Claramunt, Amparo Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 aclaramu@uji.es
Campos Rivela, Maria Socorro Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 camposm@uji.es
Camprodon Calveras, Joan Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 camprodo@uji.es
Cañigral Ortiz, Carolina Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 ccanigra@uji.es
Carro Martínez, Ana Victoria Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 carro@uji.es
Castelló Carrascosa, Jose Vicente Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 carrascj@uji.es
Centelles Sales, Maria Irene Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 icentell@uji.es
Cerdà Alfonso, Vicent Antoni Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 vcerda@uji.es
Claramonte Clausell, Berta Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 bclaramo@uji.es
Climent Radiu, Ana Raquel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 acliment@uji.es
Cuello Villaverde, Enrique Ignacio Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 cuello@uji.es
de Llanos Frutos, Rosa Personal investigador distingit - modalitat júnior (Ajuda Beatriz Galindo) MD0221DD 7740 dellanos@uji.es
Domínguez Mafé, Eloy Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 mafe@uji.es
El-Qutob López, Francisco David Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 elqutob@uji.es
Enrique Miranda, Ernesto Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 eenrique@uji.es
Estellés Piera, Francisco José Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 festelle@uji.es
Ferrandiz Selles, Maria de los Desamparados Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 ferrandi@uji.es
Fonfria Esparcia, Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 mfonfria@uji.es
Gallego Peris, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 jogalleg@uji.es
García Boyero, Raimundo Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 boyero@uji.es
Garcia Molero, Raul Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 rmolero@uji.es
Garcia Sidro, Maria Patricia Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740
González Hernández, Enrique Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 engonzal@uji.es
Gras Balaguer, Santiago Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 sgras@uji.es
Hueso Garcia, José Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 jhueso@uji.es
Lizán Tudela, Luis Vicente Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 lizan@uji.es
Llavador Ros, German Luis Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 llavador@uji.es
Llopis Llopis, Francisco José Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 fllopis@uji.es
López de Briñas Monfort, Cristina Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 debrinas@uji.es
Lorente García, Pedro José Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 plorente@uji.es
Marco Lattur, José Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 lattur@uji.es
Marín Royo, Margarita Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 royom@uji.es
Martínez Lozano, María Dolores Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 mlozano@uji.es
Mateu Campos, María Lidon Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mateum@uji.es
Meneu Garcia, Emilio Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 emeneu@uji.es
Merchante Alfaro, Agustín Ángel Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 merchant@uji.es
Mínguez Gallego, Carlos Todos Santos Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 cminguez@uji.es
Modesto Alapont, Manuel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 modesto@uji.es
Molés Gimeno, José Daniel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 jomoles@uji.es
Mollá Figueres, Susana Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 smolla@uji.es
Monedero Mira, María José Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mmoneder@uji.es
Monfort Ferrara, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 monfortf@uji.es
Monforte Gilabert, Gema Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 gmonfort@uji.es
Monleon Moscardo, Pablo Jose Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 monleonp@uji.es
Montagud Porta, Mario Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 montagum@uji.es
Montoliu Nebot, Joaquín Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 jmontoli@uji.es
Mora Marín, Rafael Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 morar@uji.es
Morillo Macias, Virginia Patricia Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 vmorillo@uji.es
Moya Herráiz, Angel Antonio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 moyaa@uji.es
Munarriz Ferrandis, Francisco Javier Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 fmunarri@uji.es
Munarriz Ferrandis, José Miguel Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 munarriz@uji.es
Muñoz Vicente, Elia Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 emunoz@uji.es
Navarro Navarro, Belen Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 navarrob@uji.es
Nicolau Ribera, Maria Jesus Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mnicolau@uji.es
Ordóñez Arana, Aranzazu Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 aordonez@uji.es
Ortega Albas, Juan Jose Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 albas@uji.es
Ortells Ros, Estel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 eortells@uji.es
Ortiz Rambla, Javier Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 jaortiz@uji.es
Palau Canós, Antonio David Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 apalau@uji.es
Pallares Carratala, Vicente José Professor/a Associat/da Laboral MI1216DD 7438 pallarev@uji.es
Peral Sanchez, David Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 peral@uji.es
Peset Cubero, Ana Maria Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 apeset@uji.es
Pin Godos, María Teresa Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 pin@uji.es
Pons Prades, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 jopons@uji.es
Ramos Vidal, Carla Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 cramos@uji.es
Real López, Matías Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 mreal@uji.es
Rivadulla Serrano, María Isabel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 rivadull@uji.es
Robles Hernández, Daniel Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 drobles@uji.es
Roca Villanueva, Bernardino Manuel Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 broca@uji.es
Roselló Sastre, Maria Esther Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 mrosello@uji.es
Ruiz Jareño, Maria Lourdes Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740
Ruiz Miravet, Nuria Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 nruiz@uji.es
Saa Sendra, Jose David Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 saa@uji.es
Sábado Martí, Fernando Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 sabado@uji.es
Sabater Querol, Maria Teresa Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 masabate@uji.es
Salvador Suárez, Carlos Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 suarezc@uji.es
Sanchez Iglesias, Angel Luis Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 iglesiaa@uji.es
Santamaría Meseguer, Vicente Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 vsantama@uji.es
Soriano Navarro, Carlos Joaquin Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 csoriano@uji.es
Suay Moner, María Consuelo Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 msuay@uji.es
Tena Barreda, Raquel Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 rtena@uji.es
Teruel López, Carlos Javier Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 cteruel@uji.es
Treviño Peña, Eva Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 trevino@uji.es
Uso Blasco, Jorge Professor/a Associat/da Assistencial MD0221DD 7740 usoj@uji.es

Area: Medicina Legal i Forense

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
De Luis García, Maria José Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 deluis@uji.es
Ventura Alvarez, Mario Eliseo Professor/a Associat/da Laboral MI1112DD 7441 venturam@uji.es

Area: Medicina Preventiva i Salut Pública

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bellido Blasco, Juan Bautista Professor/a Associat/da Laboral MI1111DD 7429 bellido@uji.es
Carrasco Espi, Paula Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1112DD 7441 pcarrasc@uji.es
Herrero Machancoses, Francisco Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MI1110DD 7833 herrerof@uji.es
Pareja Corbí, Gonzalo Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 gpareja@uji.es
Rebagliato Ruso, María Luisa Professor/a Titular d'Universitat MI1109DD 7439 rebaglia@uji.es

Area: Pediatria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cabañero Pisa, Miguel Angel Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 mcabaner@uji.es
Dapena Archilés, Marta Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 mdapena@uji.es
Ferrer Vázquez, Mario Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 maferrer@uji.es
González Miño, Carolina Victoria Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 mino@uji.es
Jovaní Casano, María Carmen Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 jovanim@uji.es
Lucas García, Jesús Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 jlucas@uji.es
Nevot Flor, Ana Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 nevot@uji.es
Segura Navas, Laura Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 lsegura@uji.es
Tosca Segura, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 tosca@uji.es

Area: Radiologia i Medicina Física

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ambit Capdevila, Silvia Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 ambit@uji.es
Fernández García, María Pilar Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 pifernan@uji.es
Marco Doménech, Santiago Francisco Professor/a Associat/da Laboral MD0221DD 7740 sdomenec@uji.es
Rambla Vilar, Julio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 ramblaj@uji.es
Tajahuerce Romera, Marcos Herminio Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 mtajahue@uji.es
Tudela Ortells, Xavier Àngel Professor/a Associat/da Assistencial MD0223DD 7741 xtudela@uji.es

Distincions

Nom Distinció Despatx Extensió Email
Bañó Aracil, Manuel Ricardo Professorat col·laborador honorífic

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental de Medicina