UJI
  • UJI
  • Història Contemporània

Història Contemporània

Última modificació: 05/10/2018 | Font: HIS

Membres de l'àrea:

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Badenes-Gasset Ramos, Inmaculada Professor/a Titular d'Escola Universitària HC1433DD 9654 badenes@uji.es
Balboa Navarro, Imilcy Professor/a Titular d'Universitat HC1410DD 9637 ibalboa@uji.es
Chust Calero, Manuel Catedràtic/a d'Universitat HC1428DD 9649 chust@uji.es
Domínguez Cabrera, David Personal investigador en formació - Programa Santiago Grisolia HC1412DD 9639 ddomingu@uji.es
Iver Medina, Paz Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1432DD 9653 iver@uji.es
Ortí Buig, Andrés Personal investigador en formació (FPI UJI) HC1411DD 9638 aorti@uji.es
Piqueras Arenas, José Antonio Catedràtic/a d'Universitat HC1408DD 9635 piqueraj@uji.es
Sales Sanahuja, Juan Carlos Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1411DD 9638 jusales@uji.es
Sanz Rozalén, Vicente Professor/a Titular d'Universitat HC1426DD 9647 sanz@uji.es

 

Grup d'Investigació

 

 

 

Informació proporcionada per: Departament d'Història, Geografia i Art