Estructura. Departament de Filologia i Cultures Europees

06/04/2016 | SCP
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Piquer Vidal, Adolfo HC1306DD 9756 apiquer@uji.es
Secretaria Montañés Gómez, Rubén Josep HC1314DD 9601 montanes@uji.es
Administatiu/Administrativa Conde Castellano, Trinidad Maria HC0304DR 9533 conde@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Filologia Alemanya

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Andúgar Andreu, Maria Isabel Professor/a Associat/da Laboral HC0316DD 9537 andugar@uji.es
Luque Arrufat, Vita Vera Professor/a Associat/da Laboral HC0316DD 9537 vluque@uji.es

Area: Filologia Catalana

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Àlvaro Martí, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1327DD 9523 alvaro@uji.es
Kotatkova, Adéla Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1307DD 9608 kotatkov@uji.es
Mahiques Climent, Joan Professor/a Contractat/da Doctor/a HC0317DD 9538 jmahique@uji.es
Martínez Gil, Juan Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPU Pla Estatal) HC1128DD gilju@uji.es
Martínez Gil, Juan Personal investigador predoctoral en formació (Programa FPU Pla Estatal) HC1323DD 9604 gilju@uji.es
Martínez Romero, Tomàs Catedràtic/a d'Universitat HC2331DD 9754 romero@uji.es
Nebot Roig, Aina Professor/a Associat/da Laboral HC1327DD 9523 ainebot@uji.es
Piquer Vidal, Adolfo Catedràtic/a d'Universitat HC1306DD 9756 apiquer@uji.es
Ribes Ferrer, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC2333DD 9526 ribesal@uji.es
Sifre Gómez, Manuel Professor/a Titular d'Universitat HC2329DD 9752 sifre@uji.es

Area: Filologia Francesa

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
López Martínez, Marina Professorat permanent laboral HC2325DD 9748 mlope@uji.es
Sanz Gil, Mercedes Professor/a Titular d'Universitat HC2332DD 9755 sanzg@uji.es

Area: Filologia Grega

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Montañés Gómez, Rubén Josep Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1314DD 9601 montanes@uji.es

Area: Filologia Llatina

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Villalonga Garcia, Raquel Professor/a Associat/da Laboral HC1311DD 9598 rvillalo@uji.es

Area: Literatura Espanyola

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Nebot Nebot, Vicente José Professorat permanent laboral HC1341DD 9617 nebotv@uji.es

Area: Llengua Espanyola

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Blas Arroyo, José Luis Catedràtic/a d'Universitat HC1349DD 9625 blas@uji.es
Cuello Ramón, Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC2324DD 9528 ccuello@uji.es
Fernández Muñoz, Demetrio Professor/a Associat/da Laboral HC1343DD 9524 munozd@uji.es
Lanza Murillo, Danny Fernando Professor/a Substitut/a HC2324DD 9528 dlanza@uji.es
Martí Contreras, Jorge Professorat permanent laboral HC1308DD 9628 jmarti@uji.es
Martí Contreras, Jorge Professorat permanent laboral HC1352DD 9628 jmarti@uji.es
Puertas Ribés, Elia Professor/a Associat/da Laboral HC1343DD 9524 epuertas@uji.es
Sampietro, Agnese Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC0311DD sampietr@uji.es
Velando Casanova, Mónica Professor/a Titular d'Universitat HC2327DD 9750 velando@uji.es
Vellón Lahoz, Francisco Javier Professor/a Titular d'Universitat HC0106FD 9818 vellon@uji.es
Vellón Lahoz, Francisco Javier Professor/a Titular d'Universitat HC1309DD 9818 vellon@uji.es

Area: Teoria de la Literatura i Literatura Comparada

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Meseguer Pallarés, Lluís Bartomeu Professor/a Emèrit HC2323DD 9746 meseguer@uji.es

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions