Estructura. Departament de Física

Última modificació: 13/04/2016 | Font: SCP

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Alcaraz González, Antonio Diego TC1121DD 8044 alcaraza@uji.es
Secretaria Fabregat Santiago, Francisco NA3302DD 7537 fabresan@uji.es
Administatiu/Administrativa Pascual Garcia, Oscar TC1143DA 8023 opascual@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Sanchis Altava, Ferran TD1014AL 9239 fsanchis@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Altava, Ferran TC1102DD 9168 fsanchis@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Altava, Ferran TD1013AL 8511 fsanchis@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Ferriols, Noemi TD2305AL 8470(*) ferriol@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Ferriols, Noemi TD2305AL 9213(*) ferriol@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Ferriols, Noemi TC1102DD 8026 ferriol@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanchis Ferriols, Noemi TD2306AL 8499 ferriol@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Física Aplicada

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguilella Arzo, Marcelo Isidro Professor/a Titular d'Universitat TC1124DD 8046 arzo@uji.es
Aguilella Fernández, Vicente Manuel Catedràtic/a d'Universitat TC1122DD 8045 aguilell@uji.es
Alcaraz González, Antonio Diego Professor/a Titular d'Universitat TC1121DD 8044 alcaraza@uji.es
Andrio Balado, Andreu Professor/a Titular d'Universitat TC1125DD 8047 andrio@uji.es
Barea Berzosa, Eva Maria Professor/a Contractat/da Doctor/a NA3304DD 7539 barea@uji.es
Bisquert Mascarell, Juan Catedràtic/a d'Universitat NA3306DI 7541 bisquert@uji.es
Echeverría Arrondo, Carlos Personal investigador contractat doctor NA1317DD 7555 cechevar@uji.es
Fabregat Santiago, Francisco Professor/a Titular d'Universitat NA3302DD 7537 fabresan@uji.es
García Belmonte, Germán Catedràtic/a d'Universitat NA3303DD 7548 garciag@uji.es
Giménez Juliá, Sixto Professor/a Titular d'Universitat NA1316DD 7554 sjulia@uji.es
Guerrero Castillejo, Antonio Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) NA1314DD 7529 aguerrer@uji.es
López Peris, María Lidón Professor/a Titular d'Universitat TC1127DD 8049 lopezp@uji.es
Mas Marzá, Elena Professor/a Contractat/da Doctor/a NA1315DD 7553 emas@uji.es
Mora Seró, Iván Professor/a Titular d'Universitat NA3206DI 7552 sero@uji.es
Ngo , Thi Tuyen Personal investigador en formació (MINECO-FPI) NA3004DI 7509 ngo@uji.es
Vallés Pelarda, Marta Personal investigador en formació (FPI UJI) NA3004DI 7509 mvalles@uji.es
Vicente Agut, Nuria Personal investigador en formació (FPI UJI) NA3203DI 7464 vicenten@uji.es

Area: Òptica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Carbonell Leal, Miguel Personal investigador en formació (FPI UJI) TC1135DD 8057 al095690@uji.es
Climent Jordà, Vicent Catedràtic/a d'Universitat RR0336RR 9040 climent@uji.es
Climent Jordà, Vicent Catedràtic/a d'Universitat TC1132DD 8054 climent@uji.es
Doñate Buendía, Carlos Personal investigador en formació (FPI UJI) TC1135DD 8057 cdonate@uji.es
Fernández Alonso, María Mercedes Professor/a Titular d'Universitat TC1128DD 8050 fernande@uji.es
Gómez Hernández, Santiago Esteban Professor/a Associat/da Laboral TC1117DD 8040 hgomez@uji.es
Lancis Sáez, Jesús Catedràtic/a d'Universitat RR0306RV 8975 lancis@uji.es
Lancis Sáez, Jesús Catedràtic/a d'Universitat TC1133DD 8055 lancis@uji.es
Martínez León, Luis Professor/a Contractat/da Doctor/a TC1119DD 8042 lmartine@uji.es
Mendoza Yero, Omel Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) TC1130DD 8052 omendoza@uji.es
Mínguez Vega, María Gladis Professor/a Titular d'Universitat TC1129DD 8051 gminguez@uji.es
Pastor Guzman, Francisco Juan Professor/a Associat/da Laboral TC1117DD 8040 fpastor@uji.es
Soldevila Torres, Fernando Personal investigador en formació (FPI UJI) TC1134DD 8056 fsoldevi@uji.es
Tajahuerce Romera, Enrique Ataulfo Professor/a Titular d'Universitat TC1131DD 8053 tajahuer@uji.es
Torrent Martí, Daniel Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) TC1126DD 8048 dtorrent@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Doñate Buendía, Carlos TC1135DD 8057 cdonate@uji.es
Jauregui Sánchez, Yessenia TC1135DD 8057 jauregui@uji.es
Soldevila Torres, Fernando TC1134DD 8056 fsoldevi@uji.es

(*) Extensió Principal

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions
Informació i consultes: Bústia UJI | Centre de seguretat i privacitat
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16