UJI

Estructura. Departament d'Enginyeria de Sistemes Industrials i Disseny

Última modificació: 06/04/2016 | Font: Departament d'Enginyeria de Sistemes Industrials i Disseny

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Sanchis Llopis, Roberto TC2407DD 8175 rsanchis@uji.es
Secretaria Felip Miralles, Francisco TC2433DD 8201 ffelip@uji.es
Administatiu/Administrativa Badal Albalate, Isabel Juana TC2401DA 8169 badal@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Aparici Peñarroja, Vicente Manuel TT0012SD 8488 vaparici@uji.es
Tecnic de Laboratori Aparici Peñarroja, Vicente Manuel TT1004TL 8481 vaparici@uji.es
Tecnic de Laboratori Aymerich Escrich, Miguel Ángel TC2002DL 8002 maymeric@uji.es
Tecnic de Laboratori Bort Vernia, Jesús TC2101DL 8018 bortj@uji.es
Tecnic de Laboratori Bort Vernia, Jesús TC2112DL 8019 bortj@uji.es
Tecnic de Laboratori Oliver Valls, Raquel TC2213SD 8064 roliver@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2213SD 8064 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2204DL 8061 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2209DL 8065 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2205DL 8062 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2206DL 8498 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2207DL 8063 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Ortega Herreros, José TC2201DL 8058 ortega@uji.es
Tecnic de Laboratori Reina Pallarés, Adolfo Manuel TT0001DS 8493 areina@uji.es
Tecnic de Laboratori Salvador Collado, Josefina TT0006TA 8473 jcollado@uji.es
Tecnic de Laboratori Salvador Collado, Josefina TT0003TL 8472 jcollado@uji.es
Tecnic de Laboratori Salvador Collado, Josefina TT0005TA 8474 jcollado@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanz Moliner, Arcadio TC2002DL 8002 asanz@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanz Moliner, Arcadio TC2003DL 8003 asanz@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanz Moliner, Arcadio TT1002TL 8479 asanz@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanz Moliner, Arcadio TT0007TL 8476 asanz@uji.es
Tecnic de Laboratori Sanz Moliner, Arcadio TT1001TL 8478 asanz@uji.es
Tecnic de Laboratori Viciano Cervera, Josep Pau TC2104DL 8022 viciano@uji.es
Tecnic de Laboratori Viciano Cervera, Josep Pau TC2103AL 8021 viciano@uji.es
Tecnic de Laboratori Viciano Cervera, Josep Pau TC2112DL 8019 viciano@uji.es
Tecnic de Laboratori Viciano Cervera, Josep Pau TC2101DL 8018 viciano@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Ciència dels Materials i Enginyeria Metal.lúrgica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Cabedo Mas, Luis Professor/a Titular d'Universitat TC2425DD 8193 lcabedo@uji.es
Cervera González, Iván Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TC2445DD 9420 icervera@uji.es
Gámez Pérez, José Professor/a Titular d'Universitat TC2426DD 8194 gamez@uji.es
García Cañadas, Jorge Personal investigador (Programa Ramón y Cajal) TC2445DD 8212 garciaj@uji.es
Habib Ameen, Kudama Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2427DD 8195 razzaq@uji.es
Izquierdo Escrig, Raúl Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2429DD 8197 rizquier@uji.es
Martin Branchadell, Clemente Professor/a Associat/da Laboral TC2445DD 8212 martinc@uji.es
Suay Antón, Julio José Catedràtic/a d'Universitat TC2424DD 8192 suay@uji.es

Area: Dibuix

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arce Martínez, José Miguel Professor/a Associat/da Laboral TC2444DD 8108 jarce@uji.es
Díaz García, Diego José Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2432DD 8200 daz@uji.es
Fabra Galofre, María Lidon Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2428DD 8196 fabrag@uji.es
Galán Serrano, Julia Catedràtic/a d'Universitat TC2434DD 8202 galan@uji.es
García García, Carlos Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TC2422DD 8190 cgarciag@uji.es
Hervas Asins, Lucia Professor/a Associat/da Laboral TC2444DD 8108 lhervas@uji.es
Muñoz Torre, Amelia Professor/a Associat/da Laboral TC2444DD 8108 torre@uji.es
Navarro Lizandra, José Luis Professor/a Titular d'Universitat TC2435DD 8203 jnavarro@uji.es

Area: Enginyeria de Sistemes i Automàtica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Ariño Latorre, Carlos Vicente Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2415DD 8183 arino@uji.es
Balaguer Herrero, Pedro Professor/a Titular d'Universitat TC2416DD 8184 pbalague@uji.es
Burgos Cantón, José Antonio Professor/a Associat/da Laboral TC2403DD 8172 jcanton@uji.es
Díaz Sanahuja, Carlos Personal investigador en formació (MEC-FPU) TC2124DL 8774 csanahuj@uji.es
Forcada Sánchez, Francisco José Professor/a Associat/da Laboral TC2403DD 9124 fforcada@uji.es
Gil Pérez, Pascual Professor/a Associat/da Laboral TC2403DD 9124 pgil@uji.es
Martín Algarra, José Maria Professor/a Associat/da Laboral TC2403DD 8172 martinj@uji.es
Peñarrocha Alós, Ignacio Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2409DD 8177 ipenarro@uji.es
Romero Pérez, Julio Ariel Professor/a Titular d'Universitat TC2411DD 8180 romeroj@uji.es
Sales Setién, Ester Personal investigador en formació (MEC-FPU) TC2124DL 8774 esales@uji.es
Sanchis Llopis, Roberto Catedràtic/a d'Universitat TC2407DD 8175 rsanchis@uji.es
Zabalza Ostos, Ana Maria Professor/a Associat/da Laboral TC2403DD 9124 azabalza@uji.es

Area: Enginyeria dels Processos de Fabricació

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Abellán Nebot, José Vicente Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2418DD 8186 abellan@uji.es
Bruscas Bellido, Gracia María Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2421DD 8189 bruscas@uji.es
Corma Beltrán, Joaquín Professor/a Associat/da Laboral TC2441DD 8208 corma@uji.es
Estruch Ivars, Antonio Manuel Professor/a Associat/da Laboral TC2441DD 8208 estruch@uji.es
Estruch Ivars, Antonio Manuel Professor/a d'Universitat TC2441DD 8208 estruch@uji.es
Gras Llopis, Matias Alberto Professor/a Associat/da Laboral TC2441DD 8208 gras@uji.es
Heredia Álvaro, José Antonio Professor/a Titular d'Universitat TC2420DD 8188 heredia@uji.es
Moliner Heredia, Rubén Personal investigador en formació - Predoctoral GV TC2001DL 8001 al261323@uji.es
Moliner Heredia, Rubén Personal investigador en formació - Predoctoral GV TC2124DL 8774 al261323@uji.es
Romero Subiron, Fernando Catedràtic/a d'Universitat TC2442DD 8209 fromero@uji.es
Rosado Castellano, Pedro Professor/a Titular d'Universitat TC2417DD 8185 rosado@uji.es
Serrano Mira, Julio Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2419DD 8110 jserrano@uji.es

Area: Enginyeria Elèctrica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alfonso Gil, Jose Carlos Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2414DD 8181 jalfonso@uji.es
Aparicio Marín, Néstor Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2413DD 8182 aparicio@uji.es
Belenguer Balaguer, Enrique Francisco Professor/a Titular d'Universitat TC2408DD 8176 efbeleng@uji.es
Beltrán San Segundo, Héctor Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2410DD 8178 hbeltran@uji.es
Fortanet Gómez, David Professor/a Associat/da Laboral TC2404DD 8173 dfortane@uji.es
Más Cifuentes, Joaquín Professor/a Associat/da Laboral TC2404DD 8173 cifuen@uji.es
Monjo Mur, Lluis Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TC2405DD 8174 lmonjo@uji.es
Navarro Gozalbo, Ana Maria Professor/a Associat/da Laboral TC2404DD 8173 gozalboa@uji.es
Orozco Pozo, Jose Antonio Professor/a Associat/da Laboral TC2404DD 8173 orozco@uji.es
Pérez Soler, Emilio Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2412DD 8179 pereze@uji.es
Sansano Sansano, Emilio Professor/a Associat/da Laboral TC2404DD 8173 esansano@uji.es
Vidal Albalate, Ricardo Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TC2405DD 9167 rvidal@uji.es

Area: Expressió Gràfica Arquitectònica

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Bartolomé Álvaro, Miguel Professor/a Associat/da Laboral TC2443DD 8210 bartolom@uji.es
Cabeza Gonzalez, Manuel Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2439DD 8207 cabeza@uji.es
Felip Miralles, Francisco Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2433DD 8201 ffelip@uji.es
García Martínez, María Luisa Professor/a Associat/da Laboral TC2443DD 8210 garciama@uji.es
Gual Ortí, Jaume Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2431DD 8199 jgual@uji.es
Máñez Pitarch, María Jesús Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2430DD 8198 manez@uji.es
Martínez Moya, Joaquín Ángel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II TC2437DD 8206 jomoya@uji.es
Sáez Riquelme, Beatriz Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I TC2436DD 8204 bsaez@uji.es
Soler Estrela, Alba Professor/a Contractat/da Doctor/a TC2438DD 8205 estrela@uji.es

Altres Investigadors i Becaris

Nom Despatx Extensió Email
Díaz Sanahuja, Carlos TC2124DL 8774 csanahuj@uji.es
Moliner Heredia, Rubén TC2124DL 8774 al261323@uji.es
Moliner Heredia, Rubén TC2001DL 8001 al261323@uji.es
Sales Setién, Ester TC2124DL 8774 esales@uji.es

(*) Extensió Principal