Estructura Unitat Predepartamental d'Infermeria

08/04/2016 | ENF
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció González Chordá, Víctor Manuel MD0209DD 7744 vchorda@uji.es
Secretaria Cervera Gasch, Águeda MD0227DD 7805 cerveraa@uji.es
Administatiu/Administrativa Giménez Forcada, María MD0216DA 7728 mgimenez@uji.es

Personal Docent i Investigador

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alijarde Sánchez, Jesús Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 alijarde@uji.es
Almodóvar Fernández, María Isabel Ajudant/a MD0210DD 7742 almodova@uji.es
Andreu Pejó, Laura Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I MD0228DD 7747 pejo@uji.es
Aniorte Sanchez, Jose Vicente Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 aniorte@uji.es
Aquilué Ballarín, Marta Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 aquilue@uji.es
Armenteros Cruz, Yolanda Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 yarmente@uji.es
Barreda Sales, Sonia Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 sbarreda@uji.es
Barrué Garcia, Paula Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 barrue@uji.es
Bernalte Martí, Vicente Ajudant/a MD0228DD 7806 bernalte@uji.es
Bernat Adell, María Desamparados Professor/a Contractat/da Doctor/a amb plaça assistencial vinculada MD0217DR 7746 bernatm@uji.es
Bou Esteller, Juan Antonio Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 jestelle@uji.es
Cerdá Blasco, María Eugenia Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 cerdam@uji.es
Cervera Gasch, Águeda Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0227DD 7805 cerveraa@uji.es
Clausell Ortells, Marta Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 mclausel@uji.es
Collado Boira, Eladio Joaquin Professor/a Titular d'Universitat MD0210DD 7725 colladoe@uji.es
Dámaso Vega, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 damaso@uji.es
Escrig Montoliu, Elena Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 escrige@uji.es
Esteve Clavero, Aurora Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 estevea@uji.es
Flores Saldaña, Martín José Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 saldana@uji.es
Folch Ayora, Ana Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0226DD 7745 afolch@uji.es
Gómez Beamud, María Lucía Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 beamund@uji.es
Gómez Sánchez, Rosa María Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 rogomez@uji.es
González Chordá, Víctor Manuel Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0209DD 7744 vchorda@uji.es
González Ruiz, Miriam Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 mirgonza@uji.es
Honrubia Cebrian, Maria Dolores Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 mhonrubi@uji.es
Juan Porcar, Maria Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 majuan@uji.es
Leiva Atencia, Miquel Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 mleiva@uji.es
Llagostera Reverter, Irene Ajudant/a MD0212DD 7749 llagoste@uji.es
Llombart Sanchis, Joan Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 jllombar@uji.es
Lucas Miralles, María Vicenta Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 mlucas@uji.es
Luna Aleixos, David Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 dluna@uji.es
Mañes Pitarch, Gemma Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 gmanes@uji.es
Martínez Altava, Mónica Esperanza Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 altavam@uji.es
Martínez Altava, Mónica Esperanza Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7718 altavam@uji.es
Martínez Traver, Laura Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 ltraver@uji.es
Melgarejo Urendez, Adela Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 melgarej@uji.es
Mena Tudela, Desirée Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0209DD 7807 dmena@uji.es
Meseguer Teruel, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 amesegue@uji.es
Molés Julio, María Pilar Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0211DD 7743 mjulio@uji.es
Ortiz Mallasén, Víctor Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 ortizv@uji.es
Palau Belenguer, Rubén Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 rpalau@uji.es
Palomero Rubio, Raquel Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 rpalomer@uji.es
Peña García, Ruben Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 rupena@uji.es
Pino Bonet, Irene Concepción Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 ipino@uji.es
Pons Miguel, Alicia Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 ponsa@uji.es
Recacha Ponce, Paula Ajudant/a MD0225DD 7803 recacha@uji.es
Ribés Porcar, Aarón Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 aaribes@uji.es
Rubio Henares, Héctor Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 hrubio@uji.es
Rus Mata, Sara Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 rus@uji.es
Salas Medina, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a MD0225DD 7729 psalas@uji.es
Suárez Alcázar, María Pilar Ajudant/a MD0226DD 7804 malcazar@uji.es
Tello Escrig, Salvador Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 stello@uji.es
Torrent Ramos, Patricia Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 ptorrent@uji.es
Torres González, Alicia de los Ángeles Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 altorres@uji.es
Usó Bou, David Professor/a Associat/da Laboral MD0223DD 7741 duso@uji.es
Valero Chillerón, María Jesús Ajudant/a MD0211DD 7808 chillero@uji.es

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental d'Infermeria