panoramica UJI

Estructura

Unitat Predepartamental d'Infermeria
Última modificació: 08/04/2016 | Font: ENF

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Bernat Adell, María Desamparados MD0217DR 7746 bernatm@uji.es
Secretaria Folch Ayora, Ana MD0226DD 7745 afolch@uji.es
Administatiu/Administrativa Nova Alarcón, Maria Teresa MD0216DA 7728 nova@uji.es

(*) Extensió Principal

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Contractat Fernandez Marmaneu, Andrea MD0228DD 7747 amarmane@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Infermeria

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alijarde Sánchez, Jesús Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 alijarde@uji.es
Aniorte Sanchez, Jose Vicente Professor/a Associat/da Laboral MD0225DD 7803 aniorte@uji.es
Aquilué Ballarín, Marta Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 aquilue@uji.es
Bernat Adell, María Desamparados Professor/a Associat/da Laboral MD0217DR 7746 bernatm@uji.es
Bou Esteller, Juan Antonio Professor/a Associat/da Laboral MD0226DD 7804 jestelle@uji.es
Cervera Gasch, Águeda Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MD0227DD 7805 cerveraa@uji.es
Collado Boira, Eladio Joaquin Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MD0210DD 7725 colladoe@uji.es
Dámaso Vega, Beatriz Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 damaso@uji.es
Esteve Clavero, Aurora Professor/a Associat/da Laboral MD0228DD 7747 estevea@uji.es
Fabregat Julve, Maria Inmaculada Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 julvem@uji.es
Flores Saldaña, Martín José Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 saldana@uji.es
Galiano De Los Aires, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 mgaliano@uji.es
González Chordá, Víctor Manuel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MD0209DD 7744 vchorda@uji.es
Guillamón Gimeno, Maria Lledó Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 guillamm@uji.es
Honrubia Cebrian, Maria Dolores Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 mhonrubi@uji.es
Juan Porcar, Maria Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 majuan@uji.es
Lucas Miralles, María Vicenta Professor/a Associat/da Laboral MD0211DD 7808 mlucas@uji.es
Mena Tudela, Desirée Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MD0209DD 7807 dmena@uji.es
Molés Julio, María Pilar Ajudant/a MD0211DD 7743 mjulio@uji.es
Ribera Asensi, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral MD0210DD 7742 mribera@uji.es
Rus Mata, Sara Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 rus@uji.es
Salas Medina, Pablo Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II MD0225DD 7729 psalas@uji.es
Torres González, Alicia de los Angeles Professor/a Associat/da Laboral MD0214DD 7748 altorres@uji.es
Valero Cardona, Antonia Professor/a Associat/da Laboral MD0212DD 7749 valeroa@uji.es

Informació proporcionada per: Unitat Predepartamental d'Infermeria
Informació i consultes: Bústia UJI | Centre de seguretat i privacitat
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16