Estructura. Departament de Dret Privat

07/04/2016 | SCP
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Cordero Cutillas, Iciar JC2025DD 8643 icordero@uji.es
Secretaria Arnau Moya, Federico JC2029DD 8642 arnauf@uji.es
Administatiu/Administrativa Pitarch Andreu, Elena Maria JC2006DA 8623 pitarche@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Dret Civil

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Arnau Moya, Federico Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2029DD 8642 arnauf@uji.es
Badenas Boldó, Javier Professor/a Associat/da Laboral JC2032DS 8619 badenasj@uji.es
Badenas Carpio, Juan Manuel Catedràtic/a d'Universitat JC2023DD 8631 jbadenas@uji.es
Caballero Escribano, Cristobal Professor/a Associat/da Laboral JC2032DS 8619 caballe@uji.es
Cordero Cutillas, Iciar Professor/a Titular d'Universitat JC2025DD 8643 icordero@uji.es
Costa Climent, Ricardo Professor/a Associat/da Laboral JC2026DD 8639 rcosta@uji.es
Domingo Archelós, María Jesús Professor/a Associat/da Laboral JC2026DD 8639 domingo@uji.es
Escribano Tortajada, Patricia Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2028DD 8641 pescriba@uji.es
Fayos Gardó, Antonio Professor/a Titular d'Universitat JC2031DD 8644 fayos@uji.es
Medina Aina, Pablo Professor/a Associat/da Laboral JC2026DD 8639 pmedina@uji.es
Navas Esteller, Lidia Professor/a Associat/da Laboral JC2032DS 8619 lnavas@uji.es
Vilar González, Silvia Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC2027DD 8640 vilars@uji.es

Area: Dret Internacional Privat

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Marullo, Maria Chiara Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II JC2012DD 8636 marullo@uji.es
Zamora Cabot, Francisco Javier Professor/a Emèrit JC2022DD 8635 zamora@uji.es

Area: Dret Mercantil

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Boboc Popi, Silvia Madalina Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus I JC2013DD 8630 boboc@uji.es
Boldó Roda, María del Carmen Catedràtic/a d'Universitat JC2016DD 8633 boldo@uji.es
Breva Prieto, Juan José Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 brevaj@uji.es
Casas Carrasco, Gonzalo Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 gcasas@uji.es
Cepeda González, Laura María Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 lcepeda@uji.es
Ferrer García, Pablo Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 ferrerp@uji.es
Juan Mateu, Fernando Professor/a Titular d'Universitat JC2008DD 8624 jmateu@uji.es
Martínez Sanz, Fernando Catedràtic/a d'Universitat JC2010DD 8626 fmartine@uji.es
Pardo Forcadell, María Pilar Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 ppardo@uji.es
Petit Lavall, María Victoria Catedràtic/a d'Universitat JC2014DD 8628 petit@uji.es
Puetz, Achim Professor/a Titular d'Universitat JC2015DD 8632 putz@uji.es
Sendra Albiñana, Álvaro Professor/a Associat/da Laboral JC2021DP 9479 sendra@uji.es
Senent Vidal, María José Professor/a Titular d'Universitat JC2009DD 8625 senent@uji.es
Vicente Mampel, Ciara Ajudant/a JC2030DD 8638 vicentec@uji.es

Area: Història del Dret i de les Institucions

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aznar Garcia, Ramon Professor/a Contractat/da Doctor/a JC2011DD 8627 raznar@uji.es
García Edo, Vicent Professor/a Titular d'Universitat JC2017DD 8634 garciav@uji.es

Informació proporcionada per: Servei de Comunicació i Publicacions