25/03/2015 | COM
Compartir

Compartir

Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Marzal Felici, José Javier HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Secretaria
Administatiu/Administrativa Bruno Romero, Alicia HC1047DA 9911 bruno@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tecnic de Laboratori Garcia Ansuategui, Juan Jose HC1017AL 9920 jansuate@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Comunicació Audiovisual i Publicitat

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguilar García, José Antonio Professor/a Col·laborador/a HC1037DD 9829 jaguilar@uji.es
Al Najjar Trujillo, Tamer Personal investigador en formació (Programa FPU Pla Estatal) HD0141DD 7739 alnajjar@uji.es
Antón Carrillo, María Elvira Personal investigador distingit - modalitat sènior (Ajuda Beatriz Galindo Pla Estatal) HC1035DD 9619 maanton@uji.es
Balado Albiol, María Consuelo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC2028DD 9878 balado@uji.es
Barrachina Monfort, Alejandro José Professor/a Contractat/da Doctor/a JC1126DD 8580 abarrach@uji.es
Barreda Cruselles, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC1029DD 9823 cruselle@uji.es
Benet Ferrando, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat HC1028DD 9822 benet@uji.es
Benlloch Osuna, María Teresa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1029DD 9823 benlloch@uji.es
Bernad Monferrer, María Estela Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1104DD 9826 bernad@uji.es
Boix Domingo, Miquel Vicent Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 boixm@uji.es
Breva Franch, Eva Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1106DD 9503 franch@uji.es
Diaz Martí, José Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 diazjo@uji.es
Fernández Beltrán, Francisco José Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1268DD 9859 fbeltran@uji.es
Fernández Fernández, Cesáreo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1105DD 9907 cfernand@uji.es
Gámez Fuentes, María José Catedràtic/a d'Universitat HC1026DD 9820 gamezf@uji.es
García Andreu, Laura Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 lagarcia@uji.es
García Defez, Olga Personal investigador postdoctoral (Programa propi UJI) HD0141DD 7739 defez@uji.es
González Oñate, Cristina Professor/a Titular d'Universitat HC1270DD 9985 onate@uji.es
López Cantos, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat HC1041DD 9906 flopez@uji.es
Marzal Felici, José Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Montañana Velilla, Jordi Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jmontana@uji.es
Nos Aldás, Eloísa Fernanda Catedràtic/a d'Universitat HC1027DD 9821 aldas@uji.es
Palao Errando, Jose Antonio Professor/a Titular d'Universitat HC1042DD 9983 errando@uji.es
Pallarés Renau, María Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mapallar@uji.es
Peña Rubio, Alberto Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 apena@uji.es
Peset Ferrer, José Pascual Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 peset@uji.es
Revert Gomis, Jordi Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jrevert@uji.es
Rubio Alcover, Agustín Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1048DD 9515 rubioa@uji.es
Rubio Navalón, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 arubio@uji.es
Sáez Soro, Emilio Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1049DD 9913 soro@uji.es
Sánchez de Mora Vidal, María de la Piedad Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 vidalm@uji.es
Soler Campillo, María Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1036DD 9828 solerm@uji.es
Sorolla Romero, Teresa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1025DD 9903 tsorolla@uji.es
Vicente Casino, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jcasino@uji.es
Zomeño Jiménez, Daniel Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 zomeno@uji.es

Area: Periodisme

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alonso Otero, Isaias Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 otero@uji.es
Barberá Forcadell, Susana Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 sbarbera@uji.es
Barberá Forcadell, Susana Tècnic/a Superior d'Investigació HC1141DD 9939 sbarbera@uji.es
Campos Micó, Abel Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 amico@uji.es
Diaz Diaz, Antonio Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 diazan@uji.es
Doménech Fabregat, Hugo Professor/a Titular d'Universitat HC1135DD 9909 hdomenec@uji.es
Iranzo Montés, Luis Amador Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1117DD 9937 iranzo@uji.es
Latorre Lázaro, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mlatorre@uji.es
López Rabadán, Pablo Professor/a Titular d'Universitat HC1158DD 9988 rabadan@uji.es
Mora Sesma, Rafael Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 sesma@uji.es
Omar, Reham Gamal Ahmed Salem Personal investigador en formació (Programa Santiago Grisolia Generalitat Valenciana) HC1033DD 9904 romar@uji.es
Pardo Baldeón, Ramón Serafín Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 pardor@uji.es
Parra Roncero, Clara Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 cparra@uji.es
Picó Garcés, Maria Josep Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mpico@uji.es
Sanahuja Sanahuja, Rosa Ana Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1102DD 9721 sanahujr@uji.es
Sendra Duro, Enric Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 esendra@uji.es
Tirado García, Alejandra Personal investigador en formació (Programa propi UJI) HC1030DD 9917 tiradoa@uji.es
Villuendas Doménech, Barbara Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 villuend@uji.es