25/03/2015 | COM
Compartir

Compartir

Facebook
X
Linkedin
Whatsapp
Gmail
Imprimir

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Marzal Felici, José Javier HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Secretaria Marcos García, Silvia HC1157DD 9957 smarcos@uji.es
Administatiu/Administrativa Bruno Romero, Alicia HC1047DA 9911 bruno@uji.es

Altre Personal d'Administració i Serveis

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Tècnic/a de Laboratori Garcia Ansuategui, Juan Jose HC1017AL 9920 jansuate@uji.es

Personal Docent i Investigador

Area: Comunicació Audiovisual i Publicitat

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Antón Carrillo, María Elvira Personal investigador distingit - modalitat sènior (Ajuda Beatriz Galindo Pla Estatal) HC1035DD 9619 maanton@uji.es
Arnau Roselló, Roberto Professor/a Titular d'Universitat HC1136DD 9880 rarnau@uji.es
Balado Albiol, María Consuelo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1103DD 9878 balado@uji.es
Barreda Cruselles, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC1029DD 9823 cruselle@uji.es
Benet Ferrando, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat HC1028DD 9822 benet@uji.es
Benlloch Osuna, María Teresa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1029DD 9823 benlloch@uji.es
Bernad Monferrer, María Estela Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1104DD 9826 bernad@uji.es
Blay Arráez, Rocío Professor/a Titular d'Universitat HC1206DD 9908 rblay@uji.es
Breva Franch, Eva Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1106DD 9503 franch@uji.es
Diaz Martí, José Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 diazjo@uji.es
Fanjul Peyró, Carlos Professor/a Titular d'Universitat HC1269DD 9914 fanjul@uji.es
Fernández Beltrán, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat HC1268DD 9859 fbeltran@uji.es
Fernández Fernández, Cesáreo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1105DD 9907 cfernand@uji.es
Ferrando García, Pablo Professorat permanent laboral HC1050DD 9513 pferrand@uji.es
Gámez Fuentes, María José Catedràtic/a d'Universitat HC1026DD 9820 gamezf@uji.es
García Andreu, Laura Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 lagarcia@uji.es
García Catalán, Shaila Professor/a Titular d'Universitat HC1030DD 9951 scatalan@uji.es
González Oñate, Cristina Professor/a Titular d'Universitat HC1270DD 9985 onate@uji.es
Izquierdo Castillo, Jéssica Professor/a Titular d'Universitat HC1209DD 9516 jizquier@uji.es
López Cantos, Francisco José Professor/a Titular d'Universitat HC1041DD 9906 flopez@uji.es
López Font, María Lorena Professor/a Titular d'Universitat HC1204DD 9915 lfont@uji.es
Loriguillo López, Antonio Professor/a Titular d'Universitat HC1161DD 7760 loriguil@uji.es
Martín Núñez, Marta Professor/a Titular d'Universitat HC1208DD 9869 mnunez@uji.es
Marzal Felici, José Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Micheli Cerevin, Silvana Verónica Professor/a Substitut/a HC1044DD 9910 micheli@uji.es
Miquel Segarra, Susana Professor/a Titular d'Universitat HC1203DD 9877 smiquel@uji.es
Montañana Velilla, Jordi Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jmontana@uji.es
Mut Camacho, Magdalena Professor/a Titular d'Universitat HC1205DD 9827 mcamacho@uji.es
Nos Aldás, Eloísa Fernanda Catedràtic/a d'Universitat HC1027DD 9821 aldas@uji.es
Palao Errando, Jose Antonio Professor/a Titular d'Universitat HC1042DD 9983 errando@uji.es
Pallarés Renau, María Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mapallar@uji.es
Peña Rubio, Alberto Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 apena@uji.es
Peset Ferrer, José Pascual Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 peset@uji.es
Revert Gomis, Jordi Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jrevert@uji.es
Rodríguez Serrano, Aaron Professor/a Titular d'Universitat HC1207DD 9852 serranoa@uji.es
Rubio Alcover, Agustín Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1048DD 9515 rubioa@uji.es
Rubio Navalón, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 arubio@uji.es
Sáez Soro, Emilio Professorat permanent laboral HC1049DD 9913 soro@uji.es
Sanahuja Peris, Guillermo Professorat permanent laboral HC1160DD 7761 gsanahuj@uji.es
Sánchez de Mora Vidal, María de la Piedad Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 vidalm@uji.es
Soler Campillo, María Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1036DD 9828 solerm@uji.es
Sorolla Romero, Teresa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1025DD 9903 tsorolla@uji.es
Vicente Casino, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jcasino@uji.es
Zomeño Jiménez, Daniel Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1044DD 9910 zomeno@uji.es

Area: Periodisme

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Alonso Muñoz, Laura Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1226DD 9831 lalonso@uji.es
Alonso Otero, Isaias Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 otero@uji.es
Barberá Forcadell, Susana Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 sbarbera@uji.es
Campos Micó, Abel Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 amico@uji.es
Casero Ripollés, Andreu Catedràtic/a d'Universitat HC1202DD 9917 casero@uji.es
Diaz Diaz, Antonio Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 diazan@uji.es
Doménech Fabregat, Hugo Professor/a Titular d'Universitat HC1135DD 9909 hdomenec@uji.es
Iranzo Montés, Luis Amador Professorat permanent laboral HC1117DD 9937 iranzo@uji.es
Latorre Lázaro, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mlatorre@uji.es
López Meri, Amparo Professor/a Titular d'Universitat HC1159DD 9958 meri@uji.es
López Rabadán, Pablo Professor/a Titular d'Universitat HC1158DD 9988 rabadan@uji.es
Marcos García, Silvia Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1157DD 9957 smarcos@uji.es
Mezquita Gómez, Rafael Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 rmezquit@uji.es
Mora Sesma, Rafael Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 sesma@uji.es
Pardo Baldeón, Ramón Serafín Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 pardor@uji.es
Parra Roncero, Clara Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 cparra@uji.es
Sanahuja Sanahuja, Rosa Ana Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1102DD 9721 sanahujr@uji.es
Sendra Duro, Enric Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 esendra@uji.es
Tirado García, Alejandra Personal investigador predoctoral en formació (Programa propi UJI) HC1030DD 9951 tiradoa@uji.es
Villuendas Doménech, Barbara Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 villuend@uji.es