panoramica UJI

Última modificació: 25/03/2015 | Font: COM

Llistat de personal

Administració del departament

Càrrec Nom Despatx Extensió Email
Direcció Marzal Felici, José Javier HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Secretaria López Font, María Lorena HC1051DD 9915 lfont@uji.es
Administatiu/Administrativa Bruno Romero, Alicia HC1047DA 9911 bruno@uji.es

(*) Extensió Principal

Personal Docent i Investigador

Area: Comunicació Audiovisual i Publicitat

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguilar García, José Antonio Professor/a Col·laborador/a HC1037DD 9829 jaguilar@uji.es
Al Najjar Trujillo, Tamer Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1129DD 9957 alnajjar@uji.es
Arnau Roselló, Roberto Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1050DD 9880 rarnau@uji.es
Balado Albiol, María Consuelo Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC2028DD 9878 balado@uji.es
Barreda Cruselles, Juan Carlos Professor/a Associat/da Laboral HC1029DD 9823 cruselle@uji.es
Benet Ferrando, Vicente José Catedràtic/a d'Universitat HC1028DD 9822 benet@uji.es
Benlloch Osuna, María Teresa Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1029DD 9823 benlloch@uji.es
Bernad Monferrer, María Estela Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1104DD 9826 bernad@uji.es
Blay Arráez, María del Rocío Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1043DD 9908 rblay@uji.es
Boix Domingo, Miquel Vicent Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 boixm@uji.es
Breva Franch, Eva Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1106DD 9503 franch@uji.es
Castillo Mateu, Laura Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1129DD 9957 lcastill@uji.es
Fanjul Peyró, Carlos Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1108DD 9914 fanjul@uji.es
Farné , Alessandra Personal investigador postdoctoral (POSTDOC UJI) HC1129DD 9957 farne@uji.es
Fernández Fernández, Cesáreo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1105DD 9907 cfernand@uji.es
Ferrando García, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1109DD 9513 pferrand@uji.es
Galán Cubillo, Esteban Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1102DD 9619 egalan@uji.es
Gámez Fuentes, María José Catedràtic/a d'Universitat HC1026DD 9820 gamezf@uji.es
García Catalán, Shaila Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1034DD 9951 scatalan@uji.es
Gil Soldevilla, Samuel Personal investigador postdoctoral (POSTDOC MINECO) HC1120DD 9852 ssoldevi@uji.es
Gómez Aguilella, María José Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 aguilelm@uji.es
González Oñate, Cristina Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1103DD 9985 onate@uji.es
Izquierdo Castillo, Jéssica Professor/a Titular d'Universitat HC1157DD 9516 jizquier@uji.es
López Cantos, Francisco José Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1041DD 9906 flopez@uji.es
López Font, María Lorena Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1051DD 9915 lfont@uji.es
Martín Núñez, Marta Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1113DD 9869 mnunez@uji.es
Marzal Felici, José Javier Catedràtic/a d'Universitat HC1031DD 9824 marzal@uji.es
Miquel Segarra, Susana Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1116DD 9877 smiquel@uji.es
Mut Camacho, Magdalena Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1035DD 9827 mcamacho@uji.es
Nos Aldás, Eloísa Fernanda Catedràtic/a d'Universitat HC1027DD 9821 aldas@uji.es
Palao Errando, Jose Antonio Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1042DD 9983 errando@uji.es
Pallarés Renau, María Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mapallar@uji.es
Peset Ferrer, José Pascual Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 peset@uji.es
Rodríguez Serrano, Aaron Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1120DD 9852 serranoa@uji.es
Rubio Alcover, Agustín Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1048DD 9515 rubioa@uji.es
Rubio Navalón, Alejandro Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 arubio@uji.es
Sáez Soro, Emilio Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1049DD 9913 soro@uji.es
Sanahuja Peris, Guillermo Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 gsanahuj@uji.es
Solá Climent, María Rosario Fátima Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 msola@uji.es
Soler Campillo, María Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1036DD 9828 solerm@uji.es
Sorolla Romero, Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1034DD 9951 tsorolla@uji.es
Vicente Casino, José Ramón Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 jcasino@uji.es
Vilar Sastre, Griselda Personal investigador en formació (MEC-FPU) HC1129DD 9957 gvilar@uji.es
Zomeño Jimenez, Daniel Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 zomeno@uji.es

Area: Periodisme

Nom Càrrec Despatx Extensió Email
Aguilar Royo, Paloma Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 paguilar@uji.es
Alonso Muñoz, Laura Personal investigador postdoctoral (POSTDOC MINECO) HC1121DD 9831 lalonso@uji.es
Alonso Otero, Isaias Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 otero@uji.es
Casero Ripollés, Andreu Catedràtic/a d'Universitat HC1030DD 9917 casero@uji.es
Doménech Fabregat, Hugo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1135DD 9909 hdomenec@uji.es
Iranzo Montés, Luis Amador Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1117DD 9937 iranzo@uji.es
Latorre Lazaro, Maria Teresa Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mlatorre@uji.es
López Meri, Amparo Professor/a Ajudant/a Doctor/a Tipus II HC1115DD 9958 meri@uji.es
López Rabadán, Pablo Professor/a Contractat/da Doctor/a HC1158DD 9988 rabadan@uji.es
Mezquita Gómez, Rafael Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 rmezquit@uji.es
Mora Sesma, Rafael Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 sesma@uji.es
Oliver Campos, Dolores Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 oliverd@uji.es
Pardo Baldeón, Ramón Serafín Professor/a Associat/da Laboral HC1141DD 9939 pardor@uji.es
Parra Roncero, Clara Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 cparra@uji.es
Picó Garcés, Maria Josep Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 mpico@uji.es
Sanchis Aizpun, Joan Salvat Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 aizpun@uji.es
Sanchis Sorribes, Lidia Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 sanchisl@uji.es
Tirado Pascual, Nuria Professor/a Associat/da Laboral HC1044DD 9910 ntirado@uji.es
Viounnikoff Benet, Nadia Alexandra Personal investigador contractat doctor HC1033DD 9904 nbenet@uji.es

Informació i consultes: Bústia UJI | Centre de seguretat i privacitat
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16