UJI

Equip deganal

Última modificació: 03/10/2019 | Font: FCJE

Degà
José Luís Blasco Díaz
Extensió: 8524 - adreça electrònica: blasco@uji.es

Secretaria
Iluminada Fuertes Fuertes
Extensió: 8523 - adreça electrònica: ifuertes@uji.es

Vicedegana de Gestió
Luisa Alama Sabater
Extensió: 7163 - adreça electrònica: alama@uji.es

Vicedegà del Grau en Dret.
Achim Puetz 
Extensió: 8632 - Adreça electrònica: putz@uji.es

Vicedegà del Grau en Turisme.
Jaume Llorens Monzonís
Extensió: 8553 - Adreça electrònica: jllorens@uji.es

Vicedegà del Grau en Finances i Comptabilitat.
Enrique Salvador Aragó
Extensió: 7146 - Adreça electrònica: esalvado@uji.es

Vicedegana del Grau en Gestió i Administració Pública.
Marta Oller Rubert
Extensió: 9232 - Adreça electrònica: oller@uji.es

Vicedegà del Grau en Relacions Laborals i RRHH.
Fernando Vicente Pachés
Extensió: 8656 - Adreça electrònica: fernando.vicente@uji.es

Vicedegana del Grau en Criminologia.
Cristina Guisasola Lerma
Extensió: 8680 - Adreça electrònica: cguisa@uji.es

Vicedegà del Grau en Administració d'empreses.
Miguel Ángel López Navarro
Extensió: 7113 - Adreça electrònica: mlopez@uji.es

Vicedegana del Grau en d'Economia.
María Teresa Alguacil Marí
Extensió: 7170- Adreça electrònica: alguacil@uji.es

Vicedegana de màsters.
Itciar Cordero Cutillas
Extensió: 8643- Adreça electrònica: icordero@uji.es

 

Informació proporcionada per: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques