UJI

Direcció

Facultat de Ciències Humanes i Socials
Última modificació: 12/07/2018 | Font: FCHS

Composició de la direcció del centre

Càrrec Nom Extensió Correu
Degà Andreu Casero Ripollés 9818 casero@uji.es
Secretari Francisco Javier Vellón Lahoz 9862 vellon@uji.es
Vicedegà Grau en Història i Patrimoni Carles Alfred Rabassa Vaquer 9650 rabassa@uji.es
Vicedegà Grau en Comunicació Audiovisual Robert Arnau Roselló 9880 roberto.arnau@uji.es
Vicedegana d'Infraestructura i Investigació Esther Monzó Nebot 9741 monzo@uji.es
Vicedegà Grau en Periodisme Hugo Doménech Fabregat 9909 hdomenec@uji.es
Vicedegà Grau en Mestre o Mestra d'Educació Infantil Jorge Martí Contreras 9628 jmarti@uji.es
Vicedegà Grau en Traducció i Interpretació Kim Schulte 9743 kschulte@uji.es
Vicedegana Grau en Estudis Anglesos María Carmen Campoy Cubillo 9610 campoy@uji.es
Vicedegana Grau en Publicitat i Relacions Públiques Susana Miquel Segarra 9877 smiquel@uji.es
Vicedegana de Graus i Màsters Patricia Salazar Campillo 9613 csalazar@uji.es
Vicedegana Grau en Mestre o Mestra d'Educació Primària Ana Vernia Carrasco 9773 vernia@uji.es
Vicedegana Grau en Humanitats: Estudis Interculturals Mónica Velando Casanova 9750 velando@uji.es
Informació proporcionada per: Facultat de Ciències Humanes i Socials