UJI

Direcció

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals

Composició de la direcció del centre

Càrrec Nom Extensió Correu
Director/a Amelia Simó Vidal 8454 simo@uji.es
Secretari/Secretària Juan Ignacio Climente Plasencia 8092 climente@uji.es
Vicedirector de gestió Ana María Piquer Vicent 8122 pvicent@uji.es
Vicedirector de gestió Angel Miguel Pitarch Roig 9159 pitarcha@uji.es
Vicedirector de gestió Beatriz Campos Sancho 8389 campos@uji.es
Vicedirector de gestió Enrique Javier Sánchez Vilches 8151 vilches@uji.es
Vicedirector de gestió José Luis Iserte Vilar 8144 jiserte@uji.es
Vicedirector de gestió Julio Ariel Romero Pérez 8180 romeroj@uji.es
Vicedirector de gestió Mario Ignacio Llusar Vicent 8244 mllusar@uji.es
Vicedirector de gestió María José Aramburu Cabo 8304 aramburu@uji.es
Vicedirector de gestió María de los Reyes Grangel Seguer 8328 grangel@uji.es
Vicedirector de gestió Miguel Chover Selles 7689 chover@uji.es
Vicedirector de gestió Raúl Izquierdo Escrig 8197 rizquier@uji.es
Vicedirector de gestió Rodrigo Llopis Doménech 7610 rllopis@uji.es
Vicedirector de gestió Salvador Antonio Roselló Ripollés 8098 rosello@uji.es

Informació proporcionada per: Servei d'Informàtica