Direcció

Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals
Última modificació: 27/04/2015 | Font: SI

Composicio de la direccio del centre

Carrec Nom Extensio Email
Director/a Amelia Simó Vidal 8454 simo@uji.es
Secretari/Secretària Juan Ignacio Climente Plasencia 8092 climente@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Ana María Piquer Vicent 8122 pvicent@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Angel Miguel Pitarch Roig 9159 pitarcha@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Beatriz Campos Sancho 8389 campos@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Enrique Javier Sánchez Vilches 8151 vilches@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio José Luis Iserte Vilar 8144 jiserte@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Julio Ariel Romero Pérez 8180 romeroj@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Mario Ignacio Llusar Vicent 8244 mllusar@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Miguel Chover Selles 7689 chover@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Pedro García Sevilla 8347 pgarcia@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Raúl Izquierdo Escrig 8197 rizquier@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Rodrigo Llopis Doménech 8136 rllopis@uji.es
Vicedirector adjunt de gestio Salvador Antonio Roselló Ripollés 8098 rosello@uji.es

Informació proporcionada per: Servei d'Informàtica
Informació i consultes: Bústia UJI | Centre de seguretat i privacitat
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16