Directori del Servei de Llengües i Terminologia

Última modificació: 15/11/2017 | Font: SLT

Vicerectorat d'Internacionalització, Cooperació i Multilingüisme

Direcció Acadèmica de Multilingüisme

Direcció del Servei de Llengües i Terminologia

Àrea d'Assessorament en Valencià i Terminologia

Àrea d'Assessorament en Llengües Estrangeres

Àrea de Promoció Lingüística

  • Responsable de l'Àrea: Maties Segura Sabater 964 728878 segura@uji.es

Àrea de Formació

  • Responsable de l'Àrea: Noelia Ruiz Madrid 964 728935 madrid@uji.es
  • Assessoria d'Alemany: Elija Lutze 964 729476 lutze@uji.es
  • Assessoria d'Anglès: Irma Mulet Vilar 964 729473 vmulet@uji.es
  • Assessoria d'Anglès. Carmen Notari Montoyo 964729234 cnotari@uji.es
  • Assessoria de Català: M. Josep Soldevila Blasco 964 729477 soldevil@uji.es
  • Assessoria de Català: M. Dolors Munar Ara 964 729476 mmunar@uji.es
  • Assessoria de Català i Espanyol com a Llengües Estrangeres: Carmina Ribés Falcó 964 729475 ribes@uji.es

Suport a la Secretaria General

​Informació, gestió i administració

Administració

 
Telèfon d'informació de l'SLT: 964 728881. Adreça electrònica de l'SLT: infoslt@uji.es
 
Telèfon d'informació del CAL: 964 729468. Adreça electrònica del CAL: cal@uji.es
 
Fax del SLT: 964 728838

 

 

 


 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16