Llista definitiva de persones admeses a les proves d'anglès (CertAcles, desembre 2017)

13/12/2017 | SLT

Llista definitiva de persones admeses a les proves d’acreditació d'anglès CertAcles de desembre de 2017

Data i hora d'exàmens

Comproveu el vostre nom i cognoms:

Cognoms

Nom

Nivell

Aakcha Eccharati

Kaoutar

B1

Acosta Martí

Ferran

B2

Agost García

Irene María

B2

Aguirre García Carpintero

Arecia

B2

Agut Calduch

Pau

B2

Alarcón Rodríguez

Marina

B2

Alcaide Romero

Celia María

B1

Alguacil Marí

María Teresa

B2

Amirjanyan

Amalya

B1

Anaya Calero

Pilar

B1

André Valverde

Carolina

B2

Andrés Sánchez

Cristina

B2

Antonino Queralt

Aida

B2

Arnaut Arnaut

Bianca Nicoleta

B1

Azorin Gómez

Maria Soledad

B1

Bada Zagalá

María

B2

Badenas Boldó

Javier

B2

Barreda Garcia

Eric

B2

Bea Monreal

Christian

B1

Beltrán Monreal

Balma

B2

Blasco Llop

Jordi

B1

Bort Calvo

Natalia

B2

Bort Gimeno

Mar

B2

Bresó Esteve

Edgar

B2

Burdeus Piquer

Arturo

B2

Caballero Ortiz

Ariadna

B1

Cabedo Laborda

Lluis

B2

Calvet Roures

Ivan

B1

Cano Corral

Sonia

B2

Casañ Delgado Iribarren

Lluisa

B1

Casas Castro

Antonio

B2

Casino Segarra

Reyes

B1

Celades Gorris

Manuel

B2

Chiva Sanz

Daniel

B2

Clemente Rodríguez

Beatriz

B1

Contreras Romero

Alejandro

B2

De Vicente Martín

Patricia

B1

Dosdà Ferrer

Ester

B2

Echeandia Amezaga

Leire

B1

Escrig Collado

Sergi

B1

Esteban Pérez

Eva María

B2

Falomir Salvador

Alex

B1

Fernández Moreno

Almudena

B1

Ferrandis Carratala

Alba

B1

Fontana Peris

Carlos

B1

Forés Sabater

Mireia

B2

Gallego Vegas

Barbara

B1

García Añó

Antonio

B2

García Ballester

Paula

B2

Garcia Bellés

Alfonso

B2

García Colomer

Víctor

B1

García Esteban

Lucia

B1

Gasch Garcia

Cristina

B1

Geira Carbó

Marta

B1

Gil i Saura

Leonardo

B1

González Ten

Estefanía

B2

Gozalbo García

Esteban

B2

Granados Zamora

Elena

B2

Gutiérrez Cuesta

Sandra

B1

Hernando Escuriola

Gerard

B2

Ibáñez Marín

Patricia

B1

Janés Balaguer

Anna

B1

Juan Torres

Ana

B1

Lapuerta Dasca

Marta

B1

Lay Perez

Paula

B2

Llodra Mateos Aparicio

Ariadna

B1

López Martínez

Sergio

B2

López Rubio

Maite

B1

López Torres

José María

B2

Lozano Garcia

Cristina

B2

Martínez Gascó

Alejandro

B1

Martinez Gomez

Javier

B1

Martinez Madrid

Jose Gil

B1

Martínez Pastor

Sara

B1

Marza Alejandro

Pau

B1

Melià Colomer

Francisco José

B1

Moliner Gaitán

María

B2

Montero Climent

Ángela

B2

Moreno Artero

Elena

B2

Muñoz Rosa

Tania

B1

Mur Ferrer

Nerea

B1

Núñez Cárcel

Maria

B1

Núñez Muñoz

Angie Gleydi

B1

Olucha Corella

Roser

B2

Orejuela Álvarez

María Isabel

B1

Orero Oms

Enrique

B1

Oriola Alba

José Luis

B1

Painceira Sanchez

Mariangel

B2

Palau Pellicer

Paloma

B2

Paricio Bautista

Alba

B1

Peña Linuesa

Mireia

B2

Perez Ocaña

Yaiza

B1

Pérez Sánchez

Mª José

B1

Pitarch García

Mar

B2

Ponta Stefania

Bianca

B2

Puig Nebot

Merce

B1

Ramírez Mascuñano

Sergio

B2

Ribelles Gascó

Javier

B1

Ribes Ferrer

Alejandro

B2

Ridaura Minguet

Oscar

B1

Romeu Valls

Jordi

B2

Rubert Iserte

Mar

B2

Rubert Sorribes

Sergio

B1

Rubio Lazaro

Zayda

B1

Salvador Fuster

Clara

B1

Sanahuja Ribés

Aida

B1

Sanchez Guijarro

Sergio

B2

Sanchez Torroba

Carla

B2

Sancho Serret

Maria Teresa

B2

Tena Franch

Víctor

B1

Tomás Martí

Alberto

B2

Van De Bovenkamp Font

Mark

B2

Vidal Castro

Beatriz

B1

Vidal Prades

Emma Dunia

B2

Vilar Pinilla

Javier

B2

Villanueva Vericat

Yasmina

B2

Villar Rodríguez

Esteban

B2

Vives Peña

Lucía

B1

Zumaquero Lozano

Cristina

B2


Data i lloc de la prova

Nivell B1

Prova escrita

Dia: 18 de desembre de 2017

Hora:   16.15 h (inici de la crida de persones que s’examinen)

            16.30 (inici de la prova)

Lloc: Facultat de Ciències Humanes i Socials

Aula: HA0103AA

Prova oral

Dia: 19 de desembre de 2017 (vesprada)

Dia: 20 de desembre de 2017 (matí)

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques. Seminaris junt a Sala de Graus, planta segona.

Cal estar al lloc de la prova 20 minuts abans de l’hora assignada. En tot cas, l’horari és orientatiu; poden produir-se incidències que facen necessari algun canvi o retard.

Atenció: els examinands estan distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

19 de desembre (vesprada)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.30

De

Aakcha Eccharati

Kaoutar

 

A

Anaya Calero

Pilar

15.45

De

Arnaut Arnaut

Bianca Nicoleta

 

A

Blasco Llop

Jordi

16.00

De

Caballero Ortiz

Ariadna

 

A

Casino Segarra

Reyes

16.15

De

Clemente Rodríguez

Beatriz

 

A

Escrig Collado

Sergi

16.30

De

Falomir Salvador

Alex

 

A

Fontana Peris

Carlos

16.45

De

Gallego Vegas

Barbara

 

A

Gasch Garcia

Cristina

20 de desembre (matí)

Hora

 

Cognoms

Nom

10.00

De

Geira Carbó

Marta

 

A

Juan Torres

Ana

10.15

De

Lapuerta Dasca

Marta

 

A

Martinez Madrid

Jose Gil

10.30

De

Martínez Pastor

Sara

 

A

Núñez Cárcel

Maria

10.45

De

Núñez Muñoz

Angie Gleydi

 

A

Perez Ocaña

Yaiza

11.00

De

Pérez Sánchez

Mª José

 

A

Rubio Lazaro

Zayda

11.15

De

Salvador Fuster

Clara

 

A

Vives Peña

Lucía

Nivell B2

Data i lloc de la prova

Prova escrita.

Dia: 18 de desembre de 2017

Hora:   16.15 h (inici de la crida de persones que s’examinen)

            16.30 (inici de la prova)

Lloc: Facultat de Ciències Humanes i Socials

Aula: HA0108AA 

 

Prova oral.

Dia: 19 de desembre de 2017 (matí)

Dia: 20 de desembre de 2017 (vesprada)

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques. Seminaris junt a Sala de Graus, planta segona.

Cal estar al lloc de la prova 20 minuts abans de l’hora assignada. En tot cas, l’horari és orientatiu; poden produir-se incidències que facen necessari algun canvi o retard.

 

Atenció: els examinands estan distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

 

19 de desembre (matí)

Hora

 

Cognoms

Nom

10.00

De

Acosta Martí

Ferran

 

A

Alguacil Marí

María Teresa

10.15

De

Andrés Sánchez

Cristina

 

A

Barreda Garcia

Eric

10.30

De

Beltrán Monreal

Balma

 

A

Cabedo Laborda

Lluis

10.45

De

Cano Corral

Sonia

 

A

Dosdà Ferrer

Ester

11.00

De

Esteban Pérez

Eva María

 

A

González Ten

Estefanía

11.15

De

Gozalbo García

Esteban

 

A

López Torres

José María

 

20 de desembre (vesprada)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.30

De

Lozano Garcia

Cristina

 

A

Moreno Artero

Elena

15.45

De

Olucha Corella

Roser

 

A

Peña Linuesa

Mireia

16.00

De

Pitarch García

Mar

 

A

Ribes Ferrer

Alejandro

16.15

De

Romeu Valls

Jordi

 

A

Sanchez Torroba

Carla

16.30

De

Sancho Serret

Maria Teresa

 

A

Vidal Prades

Emma Dunia

16.45

De

Vilar Pinilla

Javier

 

A

Zumaquero Lozano

Cristina

 

 

 

Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16