Llista definitiva de persones admeses a les proves de català (CIEACOVA, gener de 2018)

Última modificació: 09/01/2018 | Font: SLT

SERVEI DE LLENGÜES I TERMINOLOGIA. ÀREA DE FORMACIÓ

Proves d’acreditació de català, gener de 2018

Llista definitiva de persones admeses a les proves de català (trobareu el lloc i data de la prova en un enllaç al final de la taula)

Recordeu que per poder accedir a l’aula i fer la prova els únics documents vàlids d’identificació són el DNI, el carnet de conduir i el passaport.

Cognoms

Nom

Nivell

Abella Mateu

Adriana

C1

Agramunt Lleo

Carlos

C1

Aguilar Doménech

Mercedes

C1

Aguilella Tortajada

Empar

C1

Alabau Parra

Vicente Adrián

C2

Albarracín Doménech

Jorge

C1

Albert González

Pablo

C1

Alcaide Romero

Celia María

C1

Alcón Badenes

Andrea

B2

Alecsandru

Mihaela Andra

C1

Aliaga Muñoz

Maria Carmen

C1

Alias Octavio

María

C1

Almela Queral

Sara

C2

Alonso Martín

Beatriz

C1

Álvarez Ferreira

Inmaculada

C2

Álvarez Martínez

Sara

C1

Álvaro Martínez

Jénifer

C2

Amigó Naranjo

Iván

C2

Amorós Izquierdo

María

C1

Andrade Calisto

Michelle Alejandra

C1

Andreeva

Angela

C1

Andrés Sánchez

Cristina

C1

Andreu Sánchez

Elisabet

C2

Año Adell

Lluc Pau

C1

Aragón Mestre

Clara

C2

Arámbul Correas

Juan

C2

Archelós Rubert

Gloria

C1

Ariño Mut

Jessica

C1

Arjona Vinuesa

Nuria

C1

Arnau García

Ana María

C2

Arnau Hernández

Naomi

C1

Arnaut Arnaut

Bianca Nicoleta

C1

Arrebola Arcusa

Gemma

C1

Arribas Pérez

Ivan Manuel

C2

Arrufat Fernández

Jessica

C1

Aso Toledo

Beatriz

C2

Atienza Castaño

Olga María

C1

Aymerich Ribes

Beatriz

C1

Aznar Higuero

Rut

C2

Aznar Pradas

Maria Teresa

C1

Bacas Casanova

Pau

C1

Bada Zagalá

María

C2

Badal Blasco

Cristian

C2

Badenes Balaguer

Víctor

C1

Badenes Celades

Eva

C2

Badimon Sanz

Maria Jose

C2

Bahílo Iñíguez

Andrea

C2

Balaguer Ferrando

Francisco

C2

Balan

Diana Dora

C2

Ballester Martínez

Óscar

C2

Banacloche Cervera

Maria Del Remedio

C1

Barba Sánchez

María

C1

Barrio Morro

Paula Ana

C1

Barrionuevo Vilches

Cristina

C1

Bastán Ibáñez

Lledó

C2

Bausa Sales

David

C1

Bayarri Castell

Ana

C2

Bellés Montoliu

Paula

C1

Belles Sanmiguel

Paula

C1

Bellido Calduch

Teresa Carmen

C2

Bello Fernández

María Esperanza

C1

Beltran Ballester

Olga

C1

Beltrán Monreal

Balma

C1

Beltran Tormo

Laia

C2

Beltran Villa

Isabel

C2

Beltrán Vives

María del Carmen

C2

Benavent Marti

Mar

C2

Benavent Rovira

Barbara

C2

Benavent Sales

Luis

C1

Benedito Peris

Silvia

C1

Benet Segarra

Itziar

C1

Benlloch Domenech

Cristina

C1

Bernat Navarro

Marta

C2

Bevan Constantinescu

Simona

C1

Blanes Fernández

Ana Maria

C2

Bodí Corbalán

Pedro

C1

Bodí Torralba

Miranda

C1

Boix Martínez

Javier

C1

Bolós Sierra

Ismael

C2

Bolta Sanmateu

Laura

C1

Bolumar Rius

Susana

C2

Bonet Candau

Marta

C1

Bonillo Moreno

Sonia

C2

Bordes García

Neus

C1

Bordoy Verchili

María Luisa

C1

Borja Dosda

Alberto

C1

Borràs Ferrer

Maite

C2

Borràs Isnardo

Laura

C2

Borrás Vicent

Andrea

C2

Botia Ferrer

Ana

C1

Braulio Escribá

Alfonso

C1

Burgues Quintero

Jennifer

C1

Caballer Juan

Sergio

C2

Cabeza Gonzalez

Manuel

C1

Calatayud Valles

Claudia

C1

Calleja Anta

Irene

C1

Camacho Cañadas

Elvira

C1

Campillo Javier

Cristina

C1

Campoy Mor

Sara

C2

Cano Bayarri

Jessica

C2

Canós Arnal

Carlos

C1

Cansino Bou

Rubén

C2

Cañaveras Prats

Clara

C1

Cañizares Hernández

Sara

C2

Capdevila Duran

Noelia

C1

Capdevila Ventura

Javier

C1

Carbonell Aréjula

Ana

C1

Carceller Caballero

Sandra

C1

Carceller Capella

David

C1

Carot Martinez

Sergio

C1

Casañ Castelló

Carmen

B2

Castell Ferrer

Jesús

C1

Castellar Rabadán

Aroa

C1

Castellet García

Felicidad

C2

Castelló Coscollà

Cristina

C1

Castello Herrera

Maria Del Carmen

C1

Castilla López

Diana Virginia

B2

Castillo Igual

Olaya

C1

Castro Alapont

Aarón

C1

Cavero Ramirez

Esperanza

C1

Celades Bellés

Miguel

C2

Centelles Escrig

Aroa

C1

Cerezo Gómez

Marta

C2

Cervera Trilles

Raquel

C2

Cerveró Sánchez

Raquel

C2

Chaler Puig

María Esther

C2

Chamorro Sánchez

Antonio

C1

Chaparra Ruiz

Andrea

C1

Chavero Vinuesa

Sara Esther

C1

Chesa Ferrandis

María

C1

Chinchilla Trujillo

Elizabet

C1

Clemente Rodríguez

Beatriz

C1

Colás Ferrer

Ángela María

C1

Colom Celades

Andrea

C1

Colom Sieiro

Jacqueline

C2

Colomer Añó

Carmen Rosa

C2

Concepción García

Eva de la

C1

Conesa Fabregat

Maria

C1

Corrales Trillo

Esteban

C1

Correas Alguacil

Noemi

C2

Cortés Pallarés

Vanesa

C2

Cortina Garcia

Angela

C2

Cortina Garcia

Artur

C2

Coupeau Sánchez

Yvette

C1

Covaci

Alina Ionica

C1

Cremades Gómez

Noelia

C1

Cruz Ocaña

Alberto

C1

Cuervo Nuñez

Sara

C2

Dan Sánchez

Esther

C1

De Diego Benet

Ana

C2

Defez Gómez

María

C2

Defferrari Kloster

María Soledad

C1

Del Barrio De la Fuente

Verónica

B2

Diez Montañes

Javier

C1

Dobos

Silvia Gabriela

C1

Domènech Prades

Lluís

C1

Domenech Valero

Ernesto

C2

Dosdà Ferrer

Ester

C1

Dualde Zaragoza

Elena

C2

Edo Monlleó

Ana

C1

Eixerés Moros

Pepe

C1

Escartín Sampériz

José Ramón

C1

Escribano Mestre

Pau

C1

Escuriola Jovaní

Roger

C1

Espada Marqués

Elena

C1

Esteller Vidal

Clara

B2

Esteve Albarracin

Miriam

C1

Esteve Sala

Clara

C2

Estibalez Bono

María

C1

Etchemendy Kasten

Ernestina

C1

Fabregat González

Alba

C1

Fabregat Mas

Paula

C2

Fabregat Ripoles

Natalia

C1

Falla-Cisneros Borba

Rubens

C1

Felip Roca

Carla

C2

Felipe Serrano

María

C2

Felis Ortega

María Ainhoa

C1

Fernandez Albiol

Sergio

C1

Fernández Chiva

Guillermo

C1

Fernández Chiva

Tania

C1

Fernández Llobat

Gema

C1

Fernandez Monferrer

Jose Ignacio

C1

Fernández Peris

Angel

C1

Ferrando Beltran

Alba

C1

Ferrando Morte

Raquel

C1

Ferrer Cazcarra

Ramon

C1

Ferrer Lázaro

Violeta

C1

Ferrer Ramirez

Maria José

C1

Ferri Roca

María Gracia

C2

Fessy Aguilera

Laura

C2

Florutu

Madelaine Dollores

C1

Foix Añó

Maria

C2

Foix Vidal

Jose Antonio

C1

Folch Tomas

Lorena

C1

Fonfria Carreras

Tatiana

C1

Font Sanchez

Jose Vicente

C2

Forés Sabater

Mireia

C1

Fortea Sanchis

Gloria

C2

Fortuño Morte

Maria

C2

Fuentes Navarro

Paula

C1

Fuertes Durban

Pilar

C1

Fuertes Romero

Alicia

C1

Fuster Monfort

María Lidon

C1

Galán Vázquez

Sandra

C1

Galera Palacios

Isabel Pilar

C1

Galera Sánchez

Yaiza

C1

Galera Segarra

Raquel

C1

Galindo Vives

Marta

C1

Gallego Villegas

Pilar

C1

García Bonales

Maria Paz

C1

Garcia Carbó

Aina

C2

García Claramonte

José

C1

García Contreras

Rubén

C2

García Gálvez

Daniel

C1

Garcia Garcia

Ada

C1

Garcia Garcia

Alfonso

C2

García Gómez

Beatriz

C2

García Gómez

Ester

C1

García Granell

Montserrat

C1

Garcia Juan

Montserrat

C2

García Martín

Sandra

C1

García Martorell

Regina

B2

García Navalón

Paula

C1

García Navarro

Clara

C2

García Porcar

Ana

C2

García Prades

Alba

C2

García Rodríguez

Mónica

C1

Garcia Rojas

Lidia Patricia

C1

Garcia Sanchez

Juan Carlos

C1

García Tena

Alberto

C1

Garcia Vidal

Sebastian

C1

Garcia-Broch Martín

Marina

C2

Gargallo Altaba

María

C2

Gargallo Ibáñez

Paula

C1

Garrido Bonet

Isabel

C2

Garrido Campos

Victoria

C1

Garrido Chiva

Carmen

C1

Gascón Negre

Eva María

C2

Gascón Negre

Eva María

C1

Gauxachs Sospedra

Marta

C2

Gavara Clofent

Maria

C1

Gellida Carrasco

Maria del Carmen

C1

Gil Lledó

Maria

C1

Gil Miravet

Isis

C2

Gimeno Salafranca

Rebeca

C1

Gimeno Sales

Sheila

C2

Godos Llanes

Paula

C1

Gómez Bernat

Ester

C1

Gómez Mondragón

Irene

C1

Gomis Escobar

Cristina

C2

Gonell Fortanet

Juan

C2

González Asensi

Andrea

C2

González Boix

Esther

C1

Gonzalez Crescencio

Jose Ignacio

C1

González Nonay

Omar

C1

González Roselló

Andrea

C1

Gonzalvo Perete

Ana Belen

C1

Gordo Soldevila

Marta

C1

Gorriz Diego

Tamara

C1

Gospodinov Nazarchevici

Ana

C1

Granados Romero

Sonia María

B2

Granell Berbel

Rocio

C2

Granell Segarra

Vicente

C1

Grau Carretero

Nieves

C1

Grecu Pantazi

Elena Monica

C1

Gregori Moratalla

Lorena

C2

Guarch Gascon

Begoña

C1

Guardiola Casanova

Laura

C1

Guarque Chabrera

Julián

C2

Guerrero Ramos

Carlos

C1

Guillem Gimeno

Silvia

C1

Guillen Garrigos

Sonia

C1

Guillén Guiral

Mara

C1

Guinot Belenguer

Martin

C1

Guinot Castelló

Amparo

C1

Gumbau Grau

Javier

C1

Gutierrez Negueruela

Rosa

C1

Guzmán Bel

Víctor

B2

Henares Gómez

Isabel

C2

Heras Cano

Edgar

C1

Hernández Hernández

Alfredo

C1

Hernandez Jurnal

Inmaculada

C1

Hernández Ribalta

Iñaki

C1

herrada muñoz

maria del mar

C1

Herraiz Felipe

Marina

C1

Herrera de Toro

Clara

C1

Herrera Gorriz

Ana

C1

Herrera Sánchez

Noemi

C1

Hidalgo Molina

Alejandro

C2

Hidalgo Serrano

Antonio Rafael

C1

Hidalgo Serrano

Maria Jesús

C1

Ibáñez Escribano

Lucía Esther

C1

Ibáñez Gual

Héctor

C2

Ibañez Martinez

Ainhoa

C2

Iborra Clari

Marta

C2

Igual Marti

Arancha

C1

Igualada Fernandez

Maria

C2

Iranzo Montés

Luis Amador

C2

Iserte Agut

Sergio

C1

Iserte Escrig

Sandra

C1

Iserte Moliner

Sergio

C1

Jaime López

Felisa Teresa

C2

Janés Balaguer

Anna

C1

Jiménez Jiménez

Ana

C1

Jimenez Rodriguez

Maria Laura

C1

Jorge Guillot

María José

C2

Jorge Guillot

Raquel

C2

Jover Ambou

Marta

C2

Juan Torres

Ana

C2

Julve Llorens

Ángel

C2

Koriche Royo

Nora

C1

Laborda Monsonis

Irene

C1

Lacuesta Vizcaino

David

C2

Lara Gómez

Isaac

C1

Lara Lozano

Elena

C2

Lara Ortiz

Pablo

C1

Lara Rufanges

Jose Juan

C2

Lastra Gómez

Valeria Irene

C2

Lázaro Torralba

Patricia

C2

Leal Orejana

Bidyulata

C2

Leiza Echeverria

Maria Yosune

C1

Linares Vayo

Isabel

C2

Llansola Chiva

Laia

C2

Lliso Esteve

Salvador

C1

Llobet Aznar

Sergio

C1

Llop Nacher

Judith

C1

Llop Sos

Andrea Susana

C1

Llopis Royal

Alejandro

C1

Llorca Saporta

Arantxa

C1

Llorens Lucas

Laura

C1

Llorens Nebot

Andrea

C2

López Álvarez

Ana

C1

López Atienza

María Teresa

C1

López Fernández

Alicia

C1

López Galdú

Beatriz

C2

López López

Laura

C1

López Martínez

Edgar

B2

López Martínez

Sergio

C1

López Pérez

Cristina

C1

López Peso

Amadeo

C2

López Piella

Juan

C2

López Recio

Sara

C1

Lopez Rubio

Antoni

C2

López Tremps

Margarita

C1

Lopez Valls

Sara

C1

Loras Altaba

Maria

C1

Lorites Gumbau

Patricia

C1

Losada Goterris

Adriana

C1

Lujan Carrilero

Marta

C2

Luján Sequí

Maria del Carmen

C1

Luri Gómez

Sonia

C1

Macián Aparicio

Clara

C1

Madridejos Arroyo

Irene

C1

Mallol Domínguez

David

C1

Manero Orti

Arantxa

C1

Manrique Almarcha

Iracema

C1

Manuel Pertegás

Sara

C1

Manzana Paulo

Marta

C2

Marco Azorín

Desireé

C1

Marcos Puig

María Ángeles

C1

Marrades Prats

Eva María

C2

Martín Carmona

Sandra

C1

Martínez Andrés

Adrián

C1

Martínez Aparicio

Cristian José

C1

Martínez Bagant

Aura

C2

Martínez Beltrán

Carla María

C1

Martinez Dominguez

Celia

C1

Martínez Fuertes

Jesús

C2

Martinez Garcia

Rosa Maria

C1

Martinez Garcia

Ruben

C1

Martínez Gascó

Alejandro

C1

Martinez Gomez

Javier

C1

Martinez Gomez

Samuel

C1

Martinez Martinez

Andrea Alejandra

C1

Martínez Mora

Beatriz

C2

Martínez Roig

Lorena

C1

Martínez Roig

Verónica

C1

Martínez Romo

María Isabel

C2

Martínez Tena

Aída

C2

Marza Molina

Cristina

C1

Marza Ramirez

Carmen

C2

Mas Carda

Ana

C2

Mas Jiménez

Ana

C1

Mascarell Sala

Gemma

C1

Mateu Balmes

Andrea

C1

Matias Sebastián

Celia

C1

Medina García

Víctor

C1

Medina Lis

Maria Jose

C1

Melgar Cremades

Juan Carlos

C2

Menacho Rosado

Sonia

C1

Mendez Hidalgo

Noelia

C1

Meneu Orenga

Sonia

C2

Meseguer Fabregat

Fàtima

C2

Meseguer Fabregat

Fernando

C1

Meseguer Robles

Andrea

C1

Míguez Martínez

Katia

C1

Milián Camós

Andrés

C1

Mimbrera Selma

Nadia

C1

Mir Montalt

Maria Vicenta

C2

Mira Pastor

Adriana

C2

Molero Lánderer

Manuel

C1

Molina Igual

Enrique Javier

C1

Molina Mundina

Luis

C2

Molina Vidal

Noelia

C1

Moliner Guillem

Rafael

C1

Moliner Lengua

Juan Carlos

C1

Molinero Sanz

María Teresa

C2

Mollà Monfort

Sonia

C2

Mollar Casimiro

Rosa Maria

C1

Mollar Castañ

Albert

C1

Mollar Gumbau

Andrea

C1

Monferrer Domínguez

Jesús

C2

Monllau Julian

Esther

C1

Montero Ortells

Beatriz

C1

Montolio Garcés

Miguel

C2

Montoliu Gracia

Patricia

C1

Monzó Monllau

Marta

C1

Morales Vilar

Fanny Silvia

C1

Moreno Platero

Alba

C2

Mouriño Alegre

Rosa Ana

C2

Moya Galindo

José

C1

Moya Galindo

Mario

C1

Moya Isach

Laura

C2

Moya Isach

Rosa Ana

C2

Moyano Fernández

Julio Jose

B2

Muñoz Tiganesteanu

Lorena Daiana

C1

Murariu

Tabita Adelina

C1

Murcia Talamantes

Berta

C1

Navarro González

Raquel

C1

Navarro Martínez

Paula

C1

Navarro Ramos

Núria

C2

Navas Costa

Cesar

C1

Navas Martín

Laura

C2

Nebot Feliu

Ana

C1

Nieto Gozalbo

Cristina

C1

Notari Gil

Beatriz

C1

Notari Gil

Paula

C1

Notari Pérez

Susana

C2

Notario Sánchez

Andrea

C1

Núñez Cárcel

Maria

C2

Nyaradi

Miklos Eduard

C1

Olivas Jorcano

María Angeles

C1

Oliver Campos

Dolores

C2

Oliver Ortega

Jose Javier

C1

Ollas Valverde

Carlos José de

C1

Olmedo Enguix

Marta

C1

Olmos Ruiz

Lorena

C1

Oltra Palomino

Ruth

C1

Ordiñana Serrano

Ruth

C1

Ordóñez Roig

Vicente

C2

Orenga de la Lama

Maria

C1

Ortega Mateu

Jordi

C2

Ortiz Amores

Manuel

C1

Ortiz Balaguer

Sheila

C1

Ortuño Salvador

Ana María

C2

Palacios Mena

Irene

C1

Palanca Collado

Andrea

C1

Palau Fuster

Maria Asunción

B2

Pallarés Barrachina

Andrea

C2

Palomero Rubio

Andrea

C1

Paradis Carbonell

Magda

C1

Pardo Duarte

Paola Andrea

C1

Pardo Monferrer

Andrea

C2

Parra Moreno

Alba

C1

Partal Lara

Noelia

C1

Pascual Barreda

Pedro

C1

Pascual Bosch

Carles

C1

Pascual Guillamón

Laura

C1

Pastor Fuentes

María Victoria

C1

Pastor Ortiz

Marta

C1

Paun

Iuliana Georgiana

C1

Pedro Delgado

Jose Manuel

C1

Peirats Franch

Clara

C2

Penadés García

Xavier

C1

Penadés Gramage

Andrea

C2

Peñalver Vilar

José María

C2

Pérez Belmonte

Janire

C1

Pérez Garcia

Miguel Salvador

C2

Perez Muñoz

Sonia

C1

Perez Ocaña

Yaiza

C1

Pérez Sánchez

Mª José

C1

Perez Traver

Marta

C2

Periago Morant

Juan José

C1

Peris Aparicio

Miguel Àngel

C1

Peris Escamilla

Alicia

C1

Peris Jarque

María Dolores

C2

Peris Vicent

Claudia

C1

Pertegaz Tudón

Diana

C1

Pesudo Marcilla

Ester

C2

Pinazo Vilar

Rafael

C1

Piquer Peris

Natalia

C1

Piqueres Manase

Andrea

C1

Pitarch Carbonell

Meritxell

C2

Ponz Gil

Laura

C1

Poré Rodríguez

Bibiana

C2

Posilio Gellida

Estela

C1

Poveda Sarabia

Enrique

C1

Prades Salvador

Marina

C2

Prades Tárrega

Maria

C1

Puche Del Pozo

Inés

C1

Puga Ayuso

Laura

C1

Puig Lleixa

Aida

C1

Puig Sospedra

Liduvina

C1

Querol Ferrer

Andrés

C1

Quintero Ibañez

Alicia

C2

Rambla Espada

Nadia

C1

Ramirez Cano

Marta

C1

Ramón Valero

María

C1

Ramos Martínez

Sandra

C2

Recatalá Lafuente

José Carlos

C1

Rediu Gisbert

Silvia

C2

Renau Pallarés

Sandra

C1

Ribera Mundo

Rafael

C2

Rico Sos

Susanna

C1

Ridaura Minguet

Oscar

C1

Ripollés Parodi

Teresa

C2

Ripollés Piqueras

Jordi

C2

Riscat Martinez

Alejandro

C1

Roca Bel

Samuel

C2

Roca Polo

Rita

C2

Ródenas Barquero

Miguel

C1

Rodrigo Cervera

Alejandro

C1

Rodríguez Ariño

Sergio

C1

Rodríguez García

Elena

C1

Rodriguez Martinez

Veronica

C1

Rodriguez Rodriguez

Miguel Angel

C1

Rojano Tena

Hector

C1

Rojas Nogués

Aitana

C1

Romero Lujan

Samanta

C1

Romero Olucha

Lledó

C2

Romero Rovira

María del Carmen

C2

Romero Sanchez

Marina

C1

Romero Serrano

Estefanía

C2

Ros Ruiz

Yesmina

C2

Rubio Falomir

Vicente

C1

Ruiz Arenas

Ana Belén

C1

Ruiz Bernardo

María Paola

C1

Ruiz Cózar

Noemi

C2

Ruiz Gómez

Anabel

C1

Ruiz Navidad

Francisco Luis

C2

Ruiz Palomino

Estefanía

C2

Ruiz Ruiz

Cristian

C1

Ruz Lucena

Francisco

C1

Sáez Segarra

Juan Francisco

C2

Salt Casañs

Luis

C1

Salto Miró

Eduard del

C1

Salvador Margaix

Laia

C1

Salvador Tena

Nerea

C1

Samblas Carceller

Tamara

C1

Sampedro Martínez

María Carmen

C2

Sánchez Carretero

Lourdes

C1

Sánchez Gómez

Eva María

C1

Sánchez Torrente

Silvia

C1

Sanchis Aicart

Enya

C1

Sanchis Sorribes

Marina

C2

Sanchis Varoch

Ariadna

C2

Sancho Mateu

Susana

C1

Sancho Ramírez

Paula

C1

Sandoval Asensio

Elena

C1

Sanjuan Roca

Clara

C2

Sanz Juan

Marta

C2

Saura Bellmunt

Adria

C1

Sayas Cano

María Reyes

C1

Segado Guillem

Laura

C1

Segarra Querol

Neus

C1

Segarra Ribera

Pablo

C1

Segarra Sánchez

Ana

C1

Segarra Santatecla

Jesús

C1

Segarra Vidal

Blanca

C2

Selva Marti

Adrian

C2

Serrano Latorre

María Ángeles

C1

Serret Segura

Andreu

C2

Shakya Añó

Gyan

C1

Sierra D'Almeida

Raquel

C1

Silva Antoni

Elena

C2

Simarro Monfort

Manuel

C2

Simó Bueno

Héctor

C1

Simó Esbrí

Lorena

C2

Sol Matamoros

Andrea

C1

Sola Pinar

Mónica

C2

Soler Lopez

Jorge

C1

solsona moliner

Isabel

C1

Soriano Claramonte

Paula

C2

Soriano Cuenca

Marta

C1

Soriano Molina

Yolanda

C1

Soriano Navarro

Mar

C2

Sorribes Mora

María Isabel

C2

Sos Gras

María

C2

Sospedra Alberich

Inés

C2

Talamantes Segarra

Tica

C1

Talavera Clavell

Jose Antonio

C1

Tárraga Bono

Paula

C2

Tárraga Tello

Noemi

C2

Tarrega Canos

Javier

C2

Terrén Díaz

Marta

C2

Tirado Agost

Clara

C2

Tomàs Gil

Vanessa

C2

Tomás Tomás

Jorge

C2

Tomaselli Rojas

Ángel Luis

B2

Toribio Bueso

Laura

C1

Torner Miguel

Paula

C2

Torres Aledón

Alba

C1

Torres Broseta

Olga

C1

Torres Orzaez

Vicente

C1

Torres Polo

Eva

C1

Traver Bravo

Ivan

C1

Trujillo Albalat

Mireia

C1

Úbeda Verdet

Carla

C2

Usó Espinosa

Celia Lidón

C2

Uso Torroba

Natalia

C1

Valero Agut

Inmaculada

C2

Valero Filiu

Ana Maria

C1

Valero Portolés

Virginia

C2

Valiente Igualada

Alba

C1

Valls Latorre

Mª Victoria

B2

Valls Rius

Adriana

C1

Valls Romero

Juan Vicente

C1

Vaquer González

Raquel

C2

Vélez Sales

Paula

C1

Ventura Puerto

Marta

C1

Vera Bordonau

Maria

C1

Vicent Fuster

Jordina

C2

Vicent Giménez

María

C2

Vicent Salvador

Alejandra

C1

Vicente Marco

Nuria

C1

Viciano Soriano

Laura

C1

Victoria Alberola

Raül

C2

Vidal Causanilles

Fernando Salvador

C1

Vidal Causanilles

María Fernanda

C1

Vidal García

Javier

C1

Vidal Manrique

Maria Teresa

C1

Vilanova Periz

Nuria

C2

Vilar Ferrero

Maite

C2

Villalba Lazaro

Jorge

C1

Villalba Tena

Marta

C1

Villanueva Carrasco

Carlos

C1

Villanueva Fornas

Raquel

C2

Villanueva Vericat

Yasmina

C2

Villarroig Claramonte

Laura

C1

Virgos Gasco

Manuel

C1

Vivas Lucena

Gemma

C1

Vives Casanova

Ángela

C1

Vives Garrit

Josep

C1

Vives Molina

Marta

C1

Vivo Vicent

Cristina

C1

Vizcarro Cerdà

Paula

C1

Xaler Marín

Miriam

C2

Yuste Sanchis

Rafael

C1

Zacares Soldado

Alberto

C2

Zaragoza Serrano

Claudia

C1


 

Data i lloc de la prova

Nivell B2

Part escrita

Dia: 17 de gener de 2018

Hora: 16 h

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Aula: JB2106AA

Part oral

Dia: 19 de gener de 2018

Hora: a partir de les 15.50 h

Lloc: Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques.

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom.

Seminari: JAA203AA (segona planta junt a la Sala de Graus)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Alcón Badenes

Andrea

 

A

Casañ Castelló

Carmen

16.10

De

Castilla López

Diana Virginia

 

A

Del Barrio De la Fuente

Verónica

16.30

De

Esteller Vidal

Clara

 

A

Guzmán Bel

Víctor

16.50

De

López Martínez

Edgar

 

A

Moyano Fernández

Julio Jose

17.10

De

Palau Fuster

Maria Asunción

 

A

Valls Latorre

Mª Victoria

Nivell C1

Part escrita

Dia: 19 de gener de 2018

Hora: 16 h

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Distribució

Aula JB1002AA

De: Abella Mateu; Adriana

A: Borja Dosda; Alberto

Aula JB1006AA

De: Botia Ferrer; Ana

A: Esteve Albarracin; Miriam

Aula JB1003AA

De: Estibalez Bono; María

A: Gallego Villegas; Pilar

Aula JB1102AA

De: García Bonales; Maria Paz

A: Herrera Gorriz; Ana

Aula JB1107AA

De: Herrera Sánchez; Noemí

A: Martínez García; Rubén

Aula JB1201AA

De: Martínez Gascó; Alejandro

A: Olmos Ruiz; Lorena

Aula JB1204AA

De: Oltra Palomino; Ruth

A: Rodríguez Ariño, Sergio

Aula JB2002AA

De: Rodríguez García, Elena

A: Valero Filiu; Ana Maria

Aula JB2007AA

De: Valiente Igualada, Alba

A: Zaragoza Serrano; Claudia

Part oral:

Dia: 18 de gener de 2018

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Hora: A partir de les 15.50 h

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom. La distribució comença a partir de de la lletra X.

Sala juntes JAA213FJ (segona planta)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Yuste Sanchis

Rafael

 

A

Banacloche Cervera

Maria del Remedio

16.10

De

Barba Sánchez

María

 

A

Cañaveras Prats

Clara

16.30

De

Capdevila Duran

Noelia

 

A

Diez Montañes

Javier

16.50

De

Dobos

Silvia Gabriela

 

A

Forés Sabater

Mireia

17.10

De

Fuentes Navarro

Paula

 

A

Godos Llanes

Paula

17.30

De

Gómez Bernat

Ester

 

A

Hidalgo Serrano

Antonio Rafael

17.50

De

Hidalgo Serrano

Maria Jesús

 

A

Lorites Gumbau

Patricia

18.10

De

Losada Goterris

Adriana

 

A

Mateu Balmes

Andrea

Aula JB1002AA

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Matias Sebastián

Celia

 

A

Moliner Guillem

Rafael

16.10

De

Moliner Lengua

Juan Carlos

 

A

Murcia Talamantes

Berta

16.30

De

Navarro González

Raquel

 

A

Olmos Ruiz

Lorena

16.50

De

Oltra Palomino

Ruth

 

A

Pascual Bosch

Carles

17.10

De

Pascual Guillamón

Laura

 

A

Peris Vicent

Claudia

17.30

De

Pertegaz Tudón

Diana

 

A

Rambla Espada

Nadia

17.50

De

Ramirez Cano

Marta

 

A

Rojano Tena

Héctor

18.10

De

Rojas Nogués

Aitana

 

A

Salvador Margaix

Laia

 

Aula JB2002AA

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Salvador Tena

Nerea

 

A

Sancho Ramírez

Paula

16.10

De

Sandoval Asensio

Elena

 

A

Segarra Santatecla

Jesús

16.30

De

Serrano Latorre

María Ángeles

 

A

Soriano Cuenca

Marta

16.50

De

Soriano Molina

Yolanda

 

A

Torres Polo

Eva

17.10

De

Traver Bravo

Ivan

 

A

Vélez Sales

Paula

17.30

De

Ventura Puerto

Marta

 

A

Vidal García

Javier

17.50

De

Vidal Manrique

Maria Teresa

 

A

Vives Casanova

Ángela

18.10

 

Vives Garrit

Josep

 

 

Vizcarro Cerdà

Paula

 

Nivell C2

Part escrita

Dia: 18 de gener de 2018

Lloc : Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals

Hora: 16 h

Distribució

Aula TD1101AA

      De: Alabau Parra, Vicente Adrián

      A: Colom Sieiro, Jacqueline

Aula TD1106AA

      De: Colomer Añó, Carmen Rosa

      A: Iranzo Montés, Luis Amador

Aula TD1102AA

De: Jaime Lómez, Felisa Teresa

A: Marrades Prats, Eva María

Aula TD1304AA

De: Martínez Bagant, Aura

A: Roca Bel, Samuel

Aula TD1301AA

De: Roca Polo, Rita

A: Zacares Soldado, Alberto

Part oral

Dia: 17 de gener de 2018

Lloc : Facultat de Ciències Jurídiques i Econòmiques

Hora: a partir de les 15.50 h

Atenció: els examinands esteu distribuïts per franges horàries, per tant heu de buscar en quina franja horària està comprés el vostre cognom. La distribució comença a partir de de la lletra X.

Sala juntes JAA213FJ (segona planta)

Hora

 

Cognoms

Nom

15.50

De

Xaler Marín

Miriam

 

A

Bayarri Castell

Ana

16.10

De

Bellido Calduch

Teresa Carmen

 

A

Cerveró Sánchez

Raquel

16.30

De

Chaler Puig

María Esther

 

A

Garcia Carbó

Aina

16.50

De

García Contreras

Rubén

 

A

Iborra Clari

Marta

17.10

De

Igualada Fernandez

Maria

 

A

Marrades Prats

Eva María

17.30

De

Martínez Bagant

Aura

 

A

Notari Pérez

Susana

17.50

De

Núñez Cárcel

Maria

 

A

Roca Bel

Samuel

18.10

De

Roca Polo

Rita

 

A

Sorribes Mora

María Isabel

18.30

De

Sos Gras

María

 

A

Villanueva Vericat

Yasmina

 

 

 

 

 

 

 

Informació proporcionada per: Servei de Llengües i Terminologia
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16