Directori i organigrama del Servei de Recursos Humans

Última modificació: 05/05/2016 | Font: RRHH

Directori

Organigrama

Cap del Servei de Recursos Humans

Cap de Secció de Recursos Humans

Personal Docent i Investigador (PDI)

PDI Funcionari i Contractat indefinit

  • Fernando Pérez Ortí
    Cap del Negociat del PDI I fperez@uji.es Tel.964728971
  • Ana María Pérez Bernat
    Administrativa abernat@uji.es Tel.964729081

PDI Contractat i Investigadors en formació

  • Ana Solsona Jovaní
    Cap del Negociat del PDI II ana.solsona@uji.es Tel.964728963
  • Rosa María Ruiz García
    Administrativa ruizg@uji.es Tel.964728964

Plantilles i seguiment pressupostari

  • María Jose Boix Juan
    Cap del negociat de seguiment pressupostari i plantilles mboix@uji.es Tel.964728962

Personal d'Administració i Serveis (PAS)

PAS i Projectes d'Investigació

  • Emma Polop Lechner
    Cap del negociat del PAS epolop@uji.es Tel.964728967
  • María Carmen Fortanet Andrés
    Administrativa mfortane@uji.es Tel.964729435

Control Horari

  • Felicitat Julià Gil
    Administrativa fjulia@uji.es Tel.964728970

Nòmines i Seguretat Social

  • María Teresa Pitart Martí
    Tècnica mitjana de nòmines i seguretat social pitart@uji.es Tel.964728969
  • Javier Barreda Rochera
    Administratiu jbarreda@uji.es Tel. 964728968
  • María Carmen Selma Pastor
    Administrativa selmam@uji.es Tel. 964729259

Formació del PAS

  • María Asunción Verchili Andreu
    Tècnica superior de formació del PAS verchili@uji.es Tel.964729238
  • María Rosario Claramonte Castillo
    Administrativa mclaramo@uji.es Tel. 964728959
Informació proporcionada per: Servei de Recursos Humans
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16