Escola Superior de Tecnologia i Ciències Experimentals (ESTCE)

Última modificació: 02/04/2017 | Font: ORI

[Coordinadors i tutors d'intercanvi per graus per al curs 2016 17]

209 Grau en Arquitectura Técnica

Coordinadora: Mª José Ruá Aguilar ( rua@uji.es )

Tutors:

  • Totes les universitats: Mª José Ruá Aguilar ( rua@uji.es)

224 Grau en Enginyeria Disseny Industrial i Des. Productes

Coordinador: Luis Cabedo Mas (lcabedo@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Miguel Bartolomé Álvaro (bartolom@uji.es )

221 Grau en Enginyeria Tec. Industrials

Coordinador: Héctor Beltrán San Segundo (hbeltran@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Mariana Núñez García (manunez@uji.es)

228 Grau en Enginyeria Elèctrica

Coordinador: Carlos Ariño Latorre (arino@uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Carlos Ariño Latorre (arino@uji.es)

231 Grau en Diseny i Desenvolupaments de Videojocs

Coordinadora: Mar Marcos López (mar.marcos@uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Mar Marcos López (mar.marcos@uji.es)

227 Grau en Enginyeria Agroalimentaria

Coordinador: Aurelio Gómez Cadenas (aurelio.gomez@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Aurelio Gómez Cadenas  (aurelio.gomez@uji.es)

225 Grau en Enginyeria Informàtica

Coordinador: Ismael Sanz Blasco (isanz@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats:Ismael Sanz Blasco (isanz@uji.es)

222 Grau en Enginyeria Mecànica

Coordinador: Fco. J. Andrés de la Esperanza (fandres@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats:Victor Roda Casanova (vroda@uji.es)

223 Grau en Matemàtica Computacional

Coordinador: Fernando Javier Hernando Carrillo (carrillf@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Fernando Javier Hernando Carrillo(carrillf@uji.es)

220 Grau en Enginyeria Química

Coordinador: Eliseo Monfort Gimeno (monfortg@uji.es)

Tutors:

  • Totes les universitats: Ana Gozalbo Nebot (gosalbo@uji.es)

208 Grau en Química

Coordinador: Vicente Moliner Ibáñez (moliner@qfa.uji.es)

Tutors:

  • Totes universitats: Eva Falomir Ventura (efalomir@uji.es)

 

 

Informació proporcionada per: Oficina de Relacions Internacionals
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16