Directori del IUPA

Última modificació: 31/03/2017 | Font: IUPA

Director del IUPA

Prof. Ignacio Morell Evangelista

adreça electrònica: morell@uji.es
Tel.: +34 964 38 7380
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Catedràtic d'Hidrogeología, Universitat Jaume I


Subdirectora del IUPA

Dra. Elena Pitarch Arquimbau

adreça electrònica: elena.pitarch@uji.es
Tel.: +34 964 38 7357
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Professora titular de Química Analítica, Universitat Jaume I
 


Secretari del IUPA

Prof. Félix Hernández Hernández

adreça electrònica: felix.hernandez@uji.es
Tel.: +34 964 38 7366
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Catedràtic de Química Analítica, Universitat Jaume I


Professorat i personal investigador

Prof. Francisco López Benet

adreça electrònica: francisco.lopez@uji.es
Tel.: +34 964 38 7362
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Catedràtic de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Prof. Juan Vicente Sancho Llopis

adreça electrònica: juanvi.sancho@uji.es
Tel.: +34 964 38 7363
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Catedràtic de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Prof. Roque Serrano Gallego

adreça electrònica: roque.serrano@uji.es
Tel.: +34 964 38 7358
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Catedràtic de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dr. Joaquim Beltrán Arandes

adreça electrònica: joaquim.beltran@uji.es
Tel.: +34 964 38 7360
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Professor titular de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Toni RoigDr. Antoni Francesc Roig i Navarro

adreça electrònica: roig@uji.es
Tel.: +34 964 38 7359
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Professor titular de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. María Ibáñez Martínez

adreça electrònica: ibanezm@uji.es
Tel.: +34 964 38 7339
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Professora ajudant doctor de Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. Tania Portolés Nicolau

adreça electrònica: tania.portoles@uji.es
Tel.: +34 964 38 7339
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dr. Jaime Nácher Mestre

adreça electrònica: jaime.nacher@uji.es
Tel.: +34 964 38 7338
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctor en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dr. Eduardo Beltrán Iturat

adreça electrònica: eduardo.beltran@uji.es
Tel.: +34 964 38 7337
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctor en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. Clara Boix Sales

adreça electrònica: cboix@uji.es
Tel.: +34 964 38 7337
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dr. Lubertus Bijlsma

adreça electrònica: bijlsma@uji.es
Tel.: +34 964 38 7452
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctor en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. Mercedes Barreda Portalés

adreça electrònica: mbarreda@uji.es
Tel.: +34 964 38 7452
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dr. José Manuel Marín Ramos

adreça electrònica: jmarin@uji.es
Tel.: +34 964 38 7453
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctor en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. Arantzazu Peruga Mínguez

adreça electrònica: peruga@uji.es
Tel.: +34 964 38 7453
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Ana Maria BoteroDra. Ana Maria Botero Coy 

adreça electrònica: botero@uji.es
Tel: +34 964 38 7391
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Montse RaroDra. Montse Raro Macián

adreça electrònica: mraro@uji.es
Tel: +34 964 38 7393
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Dra. Arianna Renau Pruñonosa

adreça electrònica: arenau@uji.es
Tel.: +34 964 38 7381
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Hidrogeologia , Universitat Jaume I

 

Emma Gracia Lor

Dra. Emma Gracia Lor

adreça electrònica: lor@uji.es
Tel.: +34 964 38 7393
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química , Universitat Jaume I
 


Personal Administració i serveis

Dra. Carmen Hidalgo Ortíz

adreça electrònica: hidalgo@uji.es
Tel.: +34 964 38 7451
Fax: +34 964 38 7368
Curriculum Vitae (PDF)

Doctora en Química Analítica, Universitat Jaume I

 

Vicenta M. Salvador Darós

adreça electrònica: salvad@uji.es
Tel.: +34 964 38 7365
Fax: +34 964 38 7368

Diplomada en Ciències Empresarials




 


Personal Investigador en formació

  • Alberto Celma Tirado
  • David Fabregat Safont
  • Olga García Menéndez
  • Borja Garlito Molina
  • Rubén Gil Solsona
  • Leticia Lacalle Bergeron
  • Jorge Pitarch Motellón
  • Carlos Sales Martínez
Informació proporcionada per: Institut Universitari de Plaguicides i Aigües
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16