panoramica UJI

Professorat del programa

Última modificació: 04/08/2017 | Font: USE

Amb l’objecte de facilitar l’adaptació i la integració dels doctorands i doctorandes de nou ingrés de la manera més ràpida i efectiva possible, així com d'efectuar la supervisió i el seguiment de la seua formació, els doctorands i doctorandes disposen d'un tutor o tutora, professorat del programa, des del moment de la seua admissió. Per a aquest programa, el llistat de professorat amb capacitat de tutorització, agrupat per equips d'investigació, és:

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN COMUNIACIÓ, PUBLICITAT I CULTURA DIGITAL

Dr. José Javier Marzal Felici (marzal@uji.es)

Dr. Carlos Fanjul Peyró (fanjul@uji.es)

Dra. Jéssica Izquierdo Castillo (jizquier@uji.es)

Dra. Magdalena Mut Camacho (mcamacho@uji.es)

Dr. Juan Rey Fuentes (Univ Sevilla)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN NARRATIVES DELS RELATS AUDIOVISUALS CONTEMPORÀNIS

Dr. José Antonio Palao Errando (errando@uji.es)

Dra. Cristina González Oñate (onate@uji.es)

Dra. Marta Martín Núñez (mnunez@uji.es)

Dr. Eduardo Rodríguez Merchán (Univ Complutense Madrid)

Dra. María Victoria Tur Viñes (Univ Alacant)

 

EQUIP D'INVESTIGACIÓ EN PERIODISME, ESTRUCTURES DE LA COMUNICACIÓ I COMUNICACIÓ POLÍTICA.

Dr. Andreu Casero Ripollés (casero@uji.es)

Dr. Pablo López Rabadán (rabadan@uji.es)

Dra. Sonia González Molina (smolina@uji.es)

Dr. José Luís González Esteban (Univ Miguel Hernández Elx)

Dr. Xosé López García (Univ Santiago Compostel.la)

Dr. Marcial Murciano Martínez (Univ Autonòma Barcelona)

Informació proporcionada per: Unitat de Suport Educatiu
Universitat Jaume I CIF: Q-6250003-H Av. de Vicent Sos Baynat, s/n 12071 Castelló de la Plana, Espanya
Tel.: +34 964 72 80 00 Fax: +34 964 72 90 16